Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой е споменал Камелия? Тя си е супер в нейното предаване, също както Десислава е супер в нейното. Въпросът ми е конкретно към Фокс и само за Десислава.

 

Той ще я спомене. Провокираш го да говори за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той ще я спомене. Провокираш го да говори за това.

Провокирам го да обясни защо теорията му пропадна. От него си зависи дали ще реши да насочи това към поредният безсмислен спор по темата, в която дори останалите фенове на Деса и Кама в последно време не искат да участват. Пък и е възможно да не намеси Камелия, а просто да извади нова теория за Десислава, интересно ми е да видя каква ще е... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, коментирай пропадането на теорията ти, че на Деса са ѝ подарили победата като Ваня Костова само защото имала рожден ден... :3fdb8960598fa63e:

 

Разбира се, че нищо не е пропаднало и разбира се, че всичко е предвидимо. Дават и образи на дебели жени, в които може да влезе, за да не е съвсем пропаднала. Защото колкото и да се прави на англосаксонска певачица, челгата в нея извира като вулкан. Забелязвам също, че в това караоке сериозно се толерира производството на образи на български изпълнители, за да се наложи мнението, че и ние сме създали нещо за света. Този позьорски патриотизъм произведен от устата на смачкан и финикийско подплатен позиращ простак като Фънки издава пълната несъстоятелност на това така наречено шоу. В крайна сметка какво разбираме от великите "победи" на Деса в "Като две капки простота"? Че тя може да бъде и естрадна и оперна певица ли? Та това е смешно за прескачаща от цвят на цвят чалгарка, която собствените си песни не може да изпее на живо вече. Няма да ти давам линкове към интервюто на Румънеца и Енчев от ония дни. Ще ти стане гадно като "десов" патриотар.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че нищо не е пропаднало и разбира се, че всичко е предвидимо. Дават и образи на дебели жени, в които може да влезе, за да не е съвсем пропаднала. Защото колкото и да се прави на англосаксонска певачица, челгата в нея извира като вулкан. Забелязвам също, че в това караоке сериозно се толерира производството на образи на български изпълнители, за да се наложи мнението, че и ние сме създали нещо за света. Този позьорски патриотизъм произведен от устата на смачкан и финикийско подплатен позиращ простак като Фънки издава пълната несъстоятелност на това така наречено шоу. В крайна сметка какво разбираме от великите "победи" на Деса в "Като две капки простота"? Че тя може да бъде и естрадна и оперна певица ли? Та това е смешно за прескачаща от цвят на цвят чалгарка, която собствените си песни не може да изпее на живо вече. Няма да ти давам линкове към интервюто на Румънеца и Енчев от ония дни. Ще ти стане гадно като "десов" патриотар.... :ad:

Райна Кабаиванска не е дебела, но пак ѝ се получи. :whistling:

А Деса хората доста отдавна си я знаят, че пее всичко, така че чрез това предаване тя просто припомня вече ясното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Април

 

1. Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

2. Галин ft. Емануела - 5,6,7,8

3. Джулия ft. Анелия - За мене край си

4. Анелия - Дай ми още

5. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

6. Галена - Moro Mou / Бебето ми

7. Емилия и Цеци Лудата Глава - Напусни

8. Роксана ft. Румен Борилов - Хиляда пъти

9. Кали ft. Азис - Имаш ден

10. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук

11. Фики - Ако искаш

12. Деси Слава - И на всички като тебе

13. Емануела - Почти перфектен

14. Галин ft. Преслава - Царя на купона

15. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

16. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

17. Анелия - Unutamam

18. Кали и Илиян - Мафия

19. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

20. Анелия - Гот ми е

 

Стигнаха дъното с слагане на Теда на първо място. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази класация на Планета не се ли изготвяше на база гледанията за изминалия месец? Ако е така, ясно защо Теди е номер 1.

Кралица Джулия отново в ТОП 3. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса пак е прав, просто чалгата е на трагично ниво, вижте им гледанията, миналата година за месец разбиваха, сега дори и Галена е със слаби. Няма награди, няма концерти, няма хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна Кабаиванска не е дебела, но пак ѝ се получи. :whistling:

А Деса хората доста отдавна си я знаят, че пее всичко, така че чрез това предаване тя просто припомня вече ясното.

 

Не, Деса НЕ пее всичко и това го знаят и децата. Но на вас много ви се иска тази лъжа да се върти в оборот 20 години. Защото създава един измислен и много фалшив образ на самата Деса, който изглежда като гротеска в очите на хората, най-вече на тинейджърите, които за пръв път и стъпват на живи участия. Знам, че това е най-големият нейн и ваш страх и затова така настоятелно бягате от него вече толкова години. Нямам нищо против, тя да е щастлива да и чешат егото с подобни измислени детски лъжи за нея, с които да спечели някаква аудитория временно. Но когато идат да я видят наистина излъганите, втори път не стъпват на нейни изяви. Това е така от 15-17 години и не се е променило. Телевизионната измама е временна. Клубното и концертно размазване е до живот. Деса и 97,5% от чалгарките избраха първото и затова днес чалгата е на този хал. Просто ги разкриха, осмяха и задраскаха в тефтерчето, за съжаление, защото има хляб в много от тях. С вечното търсене на мекото на баницата и градене на кариера по линията на най-малкото съпротивление се стига до кривата круша. Целият Пайнер вече е под крушата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса пак е прав, просто чалгата е на трагично ниво, вижте им гледанията, миналата година за месец разбиваха, сега дори и Галена е със слаби. Няма награди, няма концерти, няма хитове.

Тук за жалост трябва да се съглася. От началото на годината единствено Moro Mou и дуета на Галин и Емануела могат да се нарекат песни, които масово се знаят. Останалото или изобщо не се знае, или е забито само в дискотеките.

Странно ми е, че ще трябва да се съглася и с Фокси, че на практика в момента Десислава и Камелия са ТОП откъм някакво отразяване от българина- всяка седмица в национален ефир, гледани дори и от хора, които не се интересуват от чалга.

Но все още смятам, че в момента просто сме свидетели на рестарта на системата. Спряха наградите, които контролираха всичко и в момента вече самите хора могат да избират без да им се влияе. Но междувременно повечето изпълнители пускат еднотипни комерси, на практика са върнахме към 90-те. Дали в бъдеще ще последва нов златен период?

 

ПП: Фокс, няма да ги отговарям за Деси Слава, просто ми беше интересно какво ще кажеш по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, коя се справя по-добре в Капките - Преса или Деса, и коя в клубните и концертни участия?

 

Преса ми хареса като Тина Търнър. Деса като Ваня Костова. За мен интересът към участието на Преса бе в пъти по-сериозен просто, защото тя е много по-сериозната звезда към момента, на своето участие. Но пък сезона, в който участва Деса е безумно слаб, с изтъркана концепция и много по-слаб интерес. Не можем да се сърдим на Мъгърдич, че търси комерса в момента, за да дръпне някаква осиротяла аудитория. Единствената такава, която е на разположение е чалгарската, която бе изтрита с гумичка в конкурентният формат "Гласът на България". Г-н Халваджиян е отчаян, защото в сравнение със сезона на Преса, когато живееше в атмосфера на лидер в пролетните риалитита, днес са му потънали гемиите и кани в "Като 2 капки простота" дори чалгари, които да помагат в изграждането на своите образи и това върви като пропаганда цялата седмица преди самия концерт. Преса не можеше да се радва на такъв лукс, за нейно съжаление. Затова и "победите" на Деса зачестиха въпреки, че още преди да е започнал "Като 2 капки простота" негласно се говореше, че Люси е поканена, за да победи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Преслава ви се струва така заради наложеното от предишните години и заради поначало по-високия ѝ хонорар. Но всички видяхме, че миналата година Десислава измести Преслава, както направиха и Галена, Анелия и Емануела. Това, че Преслава си се е наместила удобно в една позиция, в която дори и да не прави нищо пак я смятат за голяма, не значи, че в действителност няма други по-големи.

Въпреки това ми се струва, че Преслава пак нацели сравнително успешно парче. Не по-голямо от Moro Mou (ако ще сравняваме двете вечни конкурентки), но все пак силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Преслава ви се струва така заради наложеното от предишните години и заради поначало по-високия ѝ хонорар. Но всички видяхме, че миналата година Десислава измести Преслава, както направиха и Галена, Анелия и Емануела. Това, че Преслава си се е наместила удобно в една позиция, в която дори и да не прави нищо пак я смятат за голяма, не значи, че в действителност няма други по-големи.

Въпреки това ми се струва, че Преслава пак нацели сравнително успешно парче. Не по-голямо от Moro Mou (ако ще сравняваме двете вечни конкурентки), но все пак силно.

Измести я с какво - хонорар, бройка участия, приходи за годината?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Измести я с какво - хонорар, бройка участия, приходи за годината?

Повечето участия са за година напред. Виж Джена колко много участия имаше пред 2016, а няма хит от началото на 2015г. Поне 2 години суша според мен са нужни за някое топ име, за да му намалеят драстично и участията.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Измести я с какво - хонорар, бройка участия, приходи за годината?

Всички тези неща се въртят около едно нещо- участията. Клубовете от край време си канят Преслава, защото уж е 'най-голямата'. Дори наскоро като бях на едно нейно участие ди джеят специално го повтаряше постоянно, да не си помислят хората друго.

Междувременно Десислава и останалите я смачкаха с всичко, което определя един изпълнител като 'актуален'- брой хитове, оценяване на продукциата от хората, качество на продукцията, спечелени класации и дори спечелени награди (Сигнал).

 

Това ме подсеща, че Десислава и Галена още не са посетили Емилия Стоянова, за да си вземат статуетките, дано скоро да гостуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса ми хареса като Тина Търнър. Деса като Ваня Костова. За мен интересът към участието на Преса бе в пъти по-сериозен просто, защото тя е много по-сериозната звезда към момента, на своето участие. Но пък сезона, в който участва Деса е безумно слаб, с изтъркана концепция и много по-слаб интерес. Не можем да се сърдим на Мъгърдич, че търси комерса в момента, за да дръпне някаква осиротяла аудитория. Единствената такава, която е на разположение е чалгарската, която бе изтрита с гумичка в конкурентният формат "Гласът на България". Г-н Халваджиян е отчаян, защото в сравнение със сезона на Преса, когато живееше в атмосфера на лидер в пролетните риалитита, днес са му потънали гемиите и кани в "Като 2 капки простота" дори чалгари, които да помагат в изграждането на своите образи и това върви като пропаганда цялата седмица преди самия концерт. Преса не можеше да се радва на такъв лукс, за нейно съжаление. Затова и "победите" на Деса зачестиха въпреки, че още преди да е започнал "Като 2 капки простота" негласно се говореше, че Люси е поканена, за да победи.

 

Деси Слава като Сюзън Бойл не ти ли хареса също? Не мисля, че победите на Деса се дължат на гореспоменатата причина или поне не в голяма степен. Факт е известно залитане към фолка в бутона на късмета, но отношението към жанра отново е подигравателно. Просто последните 2 образа на Деса й паснаха перфектно, не й се налага да се кълчоти, а просто да пее трудни песни. Нещото, в което е най-силна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Измести я с какво - хонорар, бройка участия, приходи за годината?

 

 

При Преслава тепърва ще усети липсата на награди и концерти. Да не говорим, че тя вече обиколи и всички оборотни риалити програми. При нея единственият спасителен ход е някакъв мегахит в скоро време, но не се очертава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Преслава тепърва ще усети липсата на награди и концерти. Да не говорим, че тя вече обиколи и всички оборотни риалити програми. При нея единственият спасителен ход е някакъв мегахит в скоро време, но не се очертава.

Коментирай веднага този паметен миг - след 10:44 !!! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...