Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Накрая пита кога излиза "Самурай" на Галена :roll1:

Истински новатор съм!

Да, заради тая глупост ония ден спорих с една колежка, че това е реклама на Мегами, а не тийзър към новия й клип "Самурай" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, заради тая глупост ония ден спорих с една колежка, че това е реклама на Мегами, а не тийзър към новия й клип "Самурай" :1000 (29):

Ето накаря си пише "Мега мегами". Някой има ли представа къде мога да изтегля музиката от клипа, че много ме кефи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при Емануела си беше напълно предвидимо. Пуска комерс песен след комерс песен, и то без да си дава грам зор за клиповете. След Биг Брадър очакванията от нея се завишиха и тя донякъде успя да ги оправдае само с Почти перфектен и дуета с Галин. Другото, което пусна обаче... ами не. Новата песен е яка, но отново си личи липсата на каквото и да е старание върху цялостния проект, пуснат е само колкото да го има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето накаря си пише "Мега мегами". Някой има ли представа къде мога да изтегля музиката от клипа, че много ме кефи. :3fdb8960598fa63e:

Преса

1.230К

2.460К(230К)

3.620К(160К)

4.715К(95К) засега

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе моля ви се, песента на Емануела е хит. Не може да се знае от хората, да се харесва и да има толкова слаба гледаемост. Вие да сте я виждали наредена до другите нови песни преди да й сменят миниатюрата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе моля ви се, песента на Емануела е хит.

 

Това е бъзик, нали? Че не съм ровил страниците назад, да видя в какъв смисъл го пишеш. То и няма смисъл да ровя. Чалгата е в реанимацията от няколко години, а тази направо в шоковата зала, където е територия на безнадеждните случаи. В тази връзка, от последната половин година, оня ден след 6 часа размазваща кръчма чух само "Царя на купона". Около 15 младежи на 2-3 маси бяха шокирани, че моя милост не само я знае, но и пее част от нея. Друго няма, защото няма как и да има. Без концерти и турнета толкоз. Върнаха се в 1998 година, това е положението....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Април

 

1. Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

2. Галин ft. Емануела - 5,6,7,8

3. Джулия ft. Анелия - За мене край си

4. Анелия - Дай ми още

5. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

6. Галена - Moro Mou / Бебето ми

7. Емилия и Цеци Лудата Глава - Напусни

8. Роксана ft. Румен Борилов - Хиляда пъти

9. Кали ft. Азис - Имаш ден

10. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук

11. Фики - Ако искаш

12. Деси Слава - И на всички като тебе

13. Емануела - Почти перфектен

14. Галин ft. Преслава - Царя на купона

15. Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала

16. Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем

17. Анелия - Unutamam

18. Кали и Илиян - Мафия

19. Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

20. Анелия - Гот ми е

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...