Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Видяхме я във Вип Брадър. Никога не съм си представял, че ще е толкова елементарна. Също като Кали. :mf_surrender:

Видяхте монтирани неща, умишлено извадени от контекста, за да има "шоу".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Рени пак без пари останала. :D Ще обиколи телевизиите за да разкаже (отново) как е оставена, наранена и без пари, този път след официалния си развод. :D Много тъпо същество, защо си мисли че някой се интересува? И мисли ли че това е начин да напомни че е жива?

 

+1 особено след пълната излагация в Брадъра на никой не му дреме.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени далеч не е тъпа.

Моля? :1000 (29): По-тъпо същество не е прекрачвало прага на Къщата. Освен лафовете й за Нобеловата награда, рекордите на "Гинест" и т.н., видяхме колко струва и като си плю на собствения жанр и показа колко е озлобена заради това, че няма участия. Но никой не й е виновен, че сама си тръшна вратата към Пайнера. Ако не беше плямпала едно време по интервютата за фирмата за 2 лева на интервю и 3 минути слава, сега можеше да ходи на участия и да изкарва пари, а не да обикаля форматите за 1000 лева и да си разказва целия живот. Квото човек си направи сам, никой не може да му го направи.

 

И тази не беше много въодушевителна за потребителите тук, но да си припомним:

Голяма свежарка е Преса тука, един от любимите ми лайфове от пайнерски концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е достойна за възхищение.

Фики ще се жени :1000 (10):

 

Всеки е свободен да се възхищава на който пожелае.

Относно Фики, смятам всичко това за един много лошо скалъпен пиар ход, предвид падащата му кариерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с гаджето, годежа и сватбата на Фики ми е толкова безинтересно и безсмислено да се коментира постоянно.. на вас сериозно ли ви е интересно това? :mf_surrender:

 

Изобщо даже, но когато няма с какво друго да си актуален почваш с разправии за личния си живот. Дали ще е развод, сватба и т.н, но само в такива моменти се сещат че обичат или пък че са им изневерили. Смешна работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Рени пак без пари останала. :D Ще обиколи телевизиите за да разкаже (отново) как е оставена, наранена и без пари, този път след официалния си развод. :D Много тъпо същество, защо си мисли че някой се интересува? И мисли ли че това е начин да напомни че е жива?

Да, и в "Смени жената" ще участва. Очаквайте я скоро и в "Семейни войни", "Съдби на кръстопът" и всички подобни, от които може да изкара някой лев. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петра е от времето, когато поп-фолкът беше по-разнообразен. Забелязвам, че повечето от потребителите тук смятат, че преди години не е имало конкуренция. Конкуренция имаше, и то сериозна, просто беше друг вид. Сега всички изпълнители се целят в един таргет и много малко от тях залагат на нещо различно. В по-ранните години голяма част от певците имаха индивидуалност, творчеството им, визията им, стилът им се отличаваше. Това продължи до 2008/2010, от там нататък започна бясното уеднаквяване от което жанра пострада много.

Петра беше супер интересна, хитова и разпознаваема. Тя си правеше хумористични парчета, имаше сатира в тях и супер тънко и хитро осмиваше политическите партенки и социалните явления. Скандална беше. Има два тотални хита - "Хищна хиена" и "Командира", които въртят и днес. Ако се завърне обаче, не ми се вярва да бъде конкурентноспособна. Някои изпълнители е добре да си останат с възприятията на хората за тях от едно време и да не се пробват в настоящето, за да не развалят магията от образа си на легенди. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки е свободен да се възхищава на който пожелае.

Относно Фики, смятам всичко това за един много лошо скалъпен пиар ход, предвид падащата му кариерка.

Не е красив напоследък, в Папараци изглежда подпухнал...Липсва ми секси Фики - с хубава брада, с хубава коса. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто на Преслава беше доста скучно, всъщност по-точно Лора Крумова и грам не е мръднала ментално, и пак с клишетата напред. То като не си роден за журналист, няма как да се научиш по махленския начин. Иначе в самата Преса наистина има магия - има магнетизъм тая жена и е артистична, просто не можеш да й хванеш спатиите. Но това не бива да кара хората да й прощават всички дивотии. :)

Колкото до Рени - тя иска да си върне загубеното и действа от позицията на наранен човек. Но Рени не е лош човек. Така наречените й изцепки в брадъри са силно преекспонирани, защото една Емануела се изложи двойно повече, но това е тема на друг разговор. :) Това е просто едно предаване и целта е да промива мозъци, също може да разруши и най-непоклатимия имидж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По поздравителния live блок на Фен тв:

 

- Може ли една хубава песен на Райна?

- На Райна не се сещам за такава!

 

:D Много са забавни тея :D

А всъщност Фен клуб по Планета ТВ виждам, че съществува, но не виждам да вървят поздрави както на времето. Какво се случва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По поздравителния live блок на Фен тв:

 

- Може ли една хубава песен на Райна?

- На Райна не се сещам за такава!

 

:D Много са забавни тея :D

А всъщност Фен клуб по Планета ТВ виждам, че съществува, но не виждам да вървят поздрави както на времето. Какво се случва?

Планета са скопени просто и не си знаят интереса.

Мартин ли е водещ по Фен, та е изцепил тази глупост? Грубо е.

Но ФЕН имат страхотно ретро всяка вечер, както и Веселина. Супер разнообразни са, въпреки че ФЕН не пускат абсолютно всичко, което се поръча. Водещите отрязват доста от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Марто е култов просто :D Ама тази вечер е момичето, не и знам името. Разнообразни са от към музика, покрай тоя блок започнах да слушам и техния канал. Не е толкова зле! По Планетата зациклиха яко на едно място, едни и същи имена и леко омръзна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Марто е култов просто :D Ама тази вечер е момичето, не и знам името. Разнообразни са от към музика, покрай тоя блок започнах да слушам и техния канал. Не е толкова зле! По Планетата зациклиха яко на едно място, едни и същи имена и леко омръзна.

Миналата година им беше конкурсът за ново лице на тоя поздравителен блок и една моя колежка от университета беше сред претендентите до последно, но накрая избраха само Марто май. Забавен е, ама ме е яд, че не избраха и колежката. Както и да е.

Всяка вечер ФЕН имат уникална програма, а Пайнера наистина си изтри историята с гумичка за норматив. Не помня от кога не съм си пускал Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...