Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кака ви Преси е пуснала реклама във Фейсбук и въпреки това постът с новата песньовка е лайкнат от едва 2 хиляди души. Къде ли са другите 685 000 нейни фена, харесали страницата й.

 

Иначе за радиата е нормално. Все пак чалга радиата са само две. Слушащите други жанрове имат голям избор.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм на успокоителни, а на тежки синтетики. Изпий едно кафе и се успокой. Едва ли ще мине 200ка новото и парче. Поне 10 парчета са с по силен страт тази година, така че Преслава сама се навира в кучия гъз с такива лайненца...

Много искам да съм злобен, но 2 поста над твоя ако беше прочел, щеше да видиш, че изтъквам силните и страни пред Галена, както и контакта и с публика, което противоречи отвсякъде на определението злобен.

 

Виж друго си е да станеш в 9, да видиш, че лайковете след 5ия час са забили и още са 5000 и, че Рени я мачка във форума... Това вече се реални основания да се озлобиш сутрешно.

 

Виж си изказванията за Джена, ДесиСлава и Анелия последните 3 месеца и на теб ще ти се прииска да я зашиеш тази мръсна устица дето бълва злоба като 40годишна изоставена с деца :pokey: :roll1:

Хаха Сенужката е с би-полярно, признал съм я. Днеска ще се събуди и ще реши,че харесва баба Гло, а утре ще направи анкета за залязванено и. Същото и с Преса, и с всяка която подхване. За това и коментарните му се приемат с надсмешка и съжаление от повечето потребители. Все изоставен, все неноебан, все отхвърлен... абе аутсайдерЧЕ

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e: За мен е чест моята персона да е по-коментирана от парцалесите ви - Деса и Кама, конкретно визирам. :3fdb8960598fa63e:

Автобиографичната ми песен, посветена на Сашо и Слави:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака ви Преси е пуснала реклама във Фейсбук и въпреки това постът с новата песньовка е лайкнат от едва 2 хиляди души. Къде ли са другите 685 000 нейни фена, харесали страницата й.

 

Иначе за радиата е нормално. Все пак чалга радиата са само две. Слушащите други жанрове имат голям избор.

Галена също беше пуснала реклама на ''Moro mou'', но тук никой не правеше драма.

Същото се случва и при другите изпълнители. Това, че някой е лайкнал страницата не означава, че му излиза поста. Трябва вече да бъде добавена в ''любими''. Също така има много видове реклама - ти решаваш каква да си платиш. :)

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами преди се възмущавах от плейбека на участия, но като знам, че пияниците в клуба им е все едно дали е на плейбек или на живо... Да не кажа, че вероятно дори не им минава през главата мисъл за това дали е плейбек или не. Само най запалените фенове и хейтъри коментират живото пеене и плейбека. Масовия потребител иска да се напие и да си чуе любимия хит.

Аз не знам какво мрънкате за участията на Преслава... особено като не сте и фенове, кво ви бърка как пее... От клипчета от концерти и участия аз имам впечатление, че Преслава има страхотен контакт с публиката. Не случйно освен Кама, Преса е другата, която и с плейбек и с нова балада би дигнала публиката на крака. Дори по този параграф бие Галена, която се стараес хореография, шоута и всеки път си тръгва по малко аплодирана от Преслава...

Повярвай ми, в клуба изобщо не е така. Бил съм на няколко участия на Преслава и мога да направя съпоставка... какъвто контакт има Галена с хората, може би само Камелия може да я стигне. Казвам стигне, защото според мен Галена е много по-добра и от Камелия в дискотеката. Говори си с всички, шегува се с хората, НЕ ПУСКА песен след песен в микс, както правят повечето и има актуални хитове, за разлика от Камелия, която върти 5 песни от 10 години.

Аз не мога да знам дали на обикновения потребител му прави впечатление дали певицата пее на плейбек или на живо, но мога да кажа на 100%, че шоуто и купонът стават на макс само тогава, когато изпълнителят е на живо. Тогава може да даде на публиката, може да каже нещо, да смени текста за майтапа и т.н. Като е на плейбек е доста по-ограничен и скован. Ето дори Алисия и тя започна да пее 90% от програмата си на живо, за мое учудване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

received_309497156149801.png

:mf_surrender:

То има множество гафове, забележи светлият кръг около лицето й на някои кадри, някъде се виждат ръце около чувалите. Явно е имало полтъргайст в клипа на Преси :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Сенужката е с би-полярно, признал съм я. Днеска ще се събуди и ще реши,че харесва баба Гло, а утре ще направи анкета за залязванено и. Същото и с Преса, и с всяка която подхване. За това и коментарните му се приемат с надсмешка и съжаление от повечето потребители. Все изоставен, все неноебан, все отхвърлен... абе аутсайдерЧЕ

Явно сме му гурута. Чест вика било за него, че го споменаваме. Виждаш ли хората как се радват на малките неща. Само да не злоупотребява. Автографи не даваме :whistling:

 

Повярвай ми, в клуба изобщо не е така. Бил съм на няколко участия на Преслава и мога да направя съпоставка... какъвто контакт има Галена с хората, може би само Камелия може да я стигне. Казвам стигне, защото според мен Галена е много по-добра и от Камелия в дискотеката. Говори си с всички, шегува се с хората, НЕ ПУСКА песен след песен в микс, както правят повечето и има актуални хитове, за разлика от Камелия, която върти 5 песни от 10 години.

Аз не мога да знам дали на обикновения потребител му прави впечатление дали певицата пее на плейбек или на живо, но мога да кажа на 100%, че шоуто и купонът стават на макс само тогава, когато изпълнителят е на живо. Тогава може да даде на публиката, може да каже нещо, да смени текста за майтапа и т.н. Като е на плейбек е доста по-ограничен и скован. Ето дори Алисия и тя започна да пее 90% от програмата си на живо, за мое учудване.

Ама ние в този форум се вълнуваме и интересуваме една идея повече. Обръщаме внимание на неща, на които почти никой не би. Ние сме каймака на чалга феновете :1000 (29): Има хора които немат слух да преценят на живо или на плейбек пее певицата, а повечето дори не се интересуват. Аз нито на Прес,нито на Галче съм ходил, но от клипчетата,които съм гледал Преслава прави много добри лайфове на Жива рана, Клада от страст, Девет кръга, а Галена ми осира по трудните песни. Сигурен съм, че като отношение към гостите Галче е по предразполагаща. Но някои фенове от мъжки род си позволяват твърде много, а Галена е майка и съпруга и требва да има неква граница. Искам на общо на Деса и Галка :happyppl:

 

Пусни една новина че Рени нокаутира Преслава. :1000 (6):

:1000 (29):

Да бяха цитирали топ коментарите, в които я правят леш... Много жалки статии... тя флопна на 6ия час - хит на годината било :mf_surrender:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://secret.bg/news/music/preslava-navur...a-edna-vecher/#

Почна се, Преславо, Преславо :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Имам чувството,че този сайт е на близък на Преслава. :1000 (29): Някой друг, освен нея споделя ли им новините? Преди време бясно налагаха на хората,че Преслава била най-харесваната на Балканите във фейсбук, а дори не бяха споменали Цеца и Карлеуша, които са с няколко милиона фена в тази мрежа. :mf_surrender:

Направо ме връщат преди 12-13 години, когато продуцентите и телевизиите за последно налагаха кое да стане хит и какво да харесват хората. Иначе се смеем на Николета, че плаща на Арената за статии..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака ви Лорена пак ще я размаже ми се струва. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (19):

Тя Рена я мачка, а Лорийн Бейб направо ще омете мазите на Пайнер с нея :slapin:

 

 

 

 

Скандал в bTV: Забраниха чалга певиците в медията след скандално интервю на Мария! (още подробности)

 

Последното интервю на Мария сложи край на появата на чалга певици в Би Ти Ви!

 

Край, това беше! Феновете на чалга певиците вече няма да имат щастието да виждат любимките си на екран. Не и на екрана на Би Ти Ви. Ръководството на медията въвело категорична забрана да бъдат правени и излъчвани интервюта с поп фолк диви в телевизията.

 

Това съобщиха доверени източници пред агенция Пик, а причината е скандалното и последно за момента интервю на Мария. Което тя даде не къде да е, а в онлайн телевизия Пик ТВ.

 

Именно там преди около две седмици певицата призна за първи път, че се развежда с Християн Гущеров. А също и че двамата не живеят заедно от октомври миналата година. Феновете й разбраха отново в същото интервю, че Мария много пъти си е тръгвала и се е връщала в дома на половинката си, докато не се разделили окончателно.

 

На пръв поглед това няма как да е свързано с Би Ти Ви, нали?! Но е точно така. Защото само седмица преди интервюто си за Пик ТВ, Мария гостуваше на уж националната телевизия Би Ти Ви. Там обаче не обели и дума за развода и дори не съобщи, че има проблеми в брака си.

 

„Как става така, че една чалгаджийка при нас не говори нищо съществено, а дрънка само общи приказки. А в момента, в който я хванаха от тази онлайн кабеларка, си каза и майчиното мляко?! Това е срам и резил за телевизията“, крещели на водещите шефове от Би Ти Ви.

 

Малко по-късно излязло и решението повече да не се канят на интервюта личности от поп фолка, за да не се повтори позорната издънка с екс съпругата на Християн Гущеров.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака ви Лорена пак ще я размаже ми се струва. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (19):

Нали беше травестит без гласови данни? Или сега щото Преслава избърса тоалетните в Пайнер с любимките ви и решихте да се лижосвате на Лора? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не съм обективен. Виж похвалил съм й еднодневката.

 

Измисли си начин на изказ, че така като ми копиташ структурата показва колко ниско креативен/на си.

Това изречение само показва колко ниско интелигентен си. :Vishenka_05:

Разбира се, че ще й похвалиш еднодневката. Твоята любимка и едночасовка няма от известно време насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена също беше пуснала реклама на ''Moro mou'', но тук никой не правеше драма.

Същото се случва и при другите изпълнители. Това, че някой е лайкнал страницата не означава, че му излиза поста. Трябва вече да бъде добавена в ''любими''. Също така има много видове реклама - ти решаваш каква да си платиш. :)

Още повече, че колкото една страница има повече фена, толкова по-трудно достига съдържанието й органично до тях... Бизнес, кво да правиш...

 

Повярвай ми, в клуба изобщо не е така. Бил съм на няколко участия на Преслава и мога да направя съпоставка... какъвто контакт има Галена с хората, може би само Камелия може да я стигне. Казвам стигне, защото според мен Галена е много по-добра и от Камелия в дискотеката. Говори си с всички, шегува се с хората, НЕ ПУСКА песен след песен в микс, както правят повечето и има актуални хитове, за разлика от Камелия, която върти 5 песни от 10 години.

Аз не мога да знам дали на обикновения потребител му прави впечатление дали певицата пее на плейбек или на живо, но мога да кажа на 100%, че шоуто и купонът стават на макс само тогава, когато изпълнителят е на живо. Тогава може да даде на публиката, може да каже нещо, да смени текста за майтапа и т.н. Като е на плейбек е доста по-ограничен и скован. Ето дори Алисия и тя започна да пее 90% от програмата си на живо, за мое учудване.

 

Галена е омъжена и има деца и поведението й е прекалено разюздено... Доста евтино. Кама може да е всякаква, ама не се дава така лесно, което всъщност е доста интересно. Не изпростява толкова, не ходи да обикаля по масите, изглежда доста по-класно. А и с оркестърчето прави шоу, така че... не пее 5 песни, а напротив ;) Не пее нито една песен на свой колега от българския поп-фолк за толкова години как не се изкуши веднъж!!! Пее си само своите песни и балканските хитове, евала за което! ;)

И нека не забравяме, че Галена се е учила баш от Камелия как да стои на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар под клипа на Рени: Определено клипа е много забавен. Цяло чудо ,че тази лелка може да си вдигне дебелите крака. Забавно е още това как си е повярвала ,че е секси и скандална :D

 

Отговор на Рени: И аз те обичам много ! ;)

 

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че този сайт е на близък на Преслава. :1000 (29): Някой друг, освен нея споделя ли им новините? Преди време бясно налагаха на хората,че Преслава била най-харесваната на Балканите във фейсбук, а дори не бяха споменали Цеца и Карлеуша, които са с няколко милиона фена в тази мрежа. :mf_surrender:

Направо ме връщат преди 12-13 години, когато продуцентите и телевизиите за последно налагаха кое да стане хит и какво да харесват хората. Иначе се смеем на Николета, че плаща на Арената за статии..

Не е близък на Преслава, а на админа на страницата на Преслава

Този Гюзелов е един мазен дебелак и този сайт е негов..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Гюзелов е един мазен дебелак и този сайт е негов..

Този не беше ли един дърт цайсат Галенов дето се прави на пр/журналист.

 

 

 

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

„Теория на чалгата” (глава първа):

 

§ 1. Определение: чалгата е вкусът на недоучилите.

 

§ 2. Основание: чалгата съществува, защото недоучилите не се съмняват и не са самотни. Те са част от процес.

 

§ 3. Разпространение: чалгата е ендемична. Тя обхваща територията между 41-ви и 44-ти паралел северна ширина и между 22 и 28 градуса източна дължина (ако е прав Тони Филипов, Д-р).

§ 4. Който харесва чалга, не я различава.

:D

§ 5. Който не харесва чалга, не може да живее с чалга, но може да живее от чалга.

 

„Теория на чалгата” (глава втора):

 

§ 6. Всяка чалга има за първообраз нещо нормално.

 

§ 7. Чалгата не създава нищо. Тя е неразвитие.

 

§ 8. Чалгата се появява първо в музиката, защото музиката достига най-бързо до най-много хора.

 

§ 9. Чалгата е пъргава. От музиката отива в други области.

 

§. 10. Чалгата е повсеместна. Не съществува човешка дейност, която да е изключена от чалгизация.

 

„Теория на чалгата” (глава трета):

 

§ 11. Чалгата е солидарна. Чалгата от една област легитимира чалгата в друга област.

§ 12. Чалгата е назидателна. Чалгарят винаги дава съвети с неподправено безсрамие. :lol:

 

§ 13. Чалгата е комерсиална. Чалгарят иска да му се плаща за всичко, включително за дейности по § 12.

 

:D§ 14. Чалгата е нахална. Чалгарят иска всичко да е гратис и да не плаща нищо.

 

§ 15. Чалгата е сангвинична. Истинският чалгар никога не е в лошо настроение.

 

„Теория на чалгата” (глава четвърта):

 

§ 16. Чалгата е заразна. Всеки колеблив естет се въздържа, докато не бъде променен или изместен.

 

§ 17. Чалгата е плуралистична. Всеки нов чалгар е приветстван.

 

§ 18. Чалгата е популистична. Няма баналност, която да не повтори.

 

§ 19. Чалгата е самохвална. Всеки чалгар е длъжен да хвали себе си.

 

:lol:§ 20. Чалгата е безкритична. Всеки чалгар е длъжен да хвали другите чалгари, след като изпълни задълженията си по § 19.

 

Теория на чалгата (глава пета):

 

§ 21. Чалгата е стадна. Чалгарят съществува само в група от себеподобни. Егото е на почит единствено като видов белег. Индивидуалностите се абортират.

§ 22. Чалгата е комплементарна. Мутризацията е естествен съюзник. Чалгар и мутра не спорят помежду си, но се обединяват против всички останали. :laughing:

§ 23. Чалгата е конформална. Няма партиен ангажимент, който чалгарят да не изпълни срещу заплащане.

 

§ 24. Чалгата е сервилна. Блюдолизието се въздига в статут на бизнес.

 

§ 25. Чалгата е войнствена. Чалгарят се опълчва против всеки, който не е чалгар – с изключение на дейностите по § 24.

 

Теория на чалгата (глава шеста):

 

§ 26. Чалгата е лицемерна. Независимо от медийно или сценично присъствие, тя няма собствена кауза. Чалгарят имитира благотворителност, докато го отразяват.

 

§ 27. Чалгата е антипоетична. Нежен шепот, докосване с пръст и тих възторг са изключени като изразни средства.

 

:lol:§ 28. Чалгата е шумна. Чалгарят не спори, защото е прав. Той спори, за да заглуши правия.

 

§ 29. Чалгата е антифилософска. Чалгарят не мисли. Той прави впечатление.

 

§ 30. Чалгата е безучастна. На чалгаря му е забранено да умира за идеи.

 

Теория на чалгата (глава седма):

 

§ 31. Чалгата е властна. Но никога не е в опозиция. Чалгарят иска власт и се страхува от нея.

 

§ 32. Чалгата е цензурна. Когато чалгар получи власт, първото нещо, което прави, е да забрани да го наричат „чалгар”.

 

§ 33.Чалгата е безпардонна. Чалгарят на власт с охота нарича другите „чалгари” и прави всичко, за да се забрави, че той е чалгар.

 

§ 34. Чалгата е примитивна. Чалгарят звучи на „ти” даже когато говори на „вие”.

 

§ 35. Чалгата е безмандатна. Чалгар оставка не подава.

 

Теория на чалгата (глава осма):

 

§ 36. Чалгата е безлимитна. Чалгарят присвоява като мутра.

 

§ 37. Чалгата е късогледа. Поколението се осигурява с притежание. Никога с култура.

 

§ 38. Чалгата е законодателно активна. Чалгарят постоянно внася § 14 и § 32 като проекто-закони.

 

§ 39. Чалгата е суетна. Чалгарят си купува титли, сертификати, дисертации, пагони.

 

§ 40. Чалгата е безпросветна. Чалгарят вярва, че знанието е крайно и свършва до него.

 

Д-р Маргаритов Васил

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...