Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хванала срамни въшлета точно преди заснемането на клипа. Постоянно се чешела милата.

 

Тя е от троянския балкан, там са против използването на всякакъв вид препарати, с които се убиват живи същества. И до ден днешен си живее с тях Лени, но вече се чеше по-малко.

Да се чеше девойката - няма лошо.

 

Такъв клип доколкото помня така и не беше сниман, беше планиран за есента но впоследствие решиха да заложат на чисто нови песни.

Аз знам, че клипа бе сниман месец преди да се пусне албума.

 

Джулия и Галин ще пеят за Фикрет :mf_surrender: :1000 (29): ще избиваме комплекси и този път. Пожелавам успех на тези двама сладури. :1000 (29):

Ау, тези две изпълнителки са ужасни! Умират за внимание а забравиха, че станаха популярни благодарение на Герги и Фики.

 

Никога не е снимала Стой на место, а е мега яка... Да не говорим за дуета със Стамен. Той и днес ще върви с типичното си попфолк звучене. Дано някоя го възроди.

Лени много ме разочарова как си заеба албума!

Потенциални хитове които с клип щяха да кормят страната бяха няколко - ' Ако ти стига'', ''Стой на място'', ''Жив или мъртъв'' и ''Кой ще сложи края''.

Смаза с неадекватно поведение - горкичката.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се чеше девойката - няма лошо.

Аз знам, че клипа бе сниман месец преди да се пусне албума.

Ау, тези две изпълнителки са ужасни! Умират за внимание а забравиха, че станаха популярни благодарение на Герги и Фики.

Лени много ме разочарова как си заеба албума!

Потенциални хитове които с клип щяха да кормят страната бяха няколко - ' Ако ти стига'', ''Стой на място'', ''Жив или мъртъв'' и ''Кой ще сложи края''.

Смаза с неадекватно поведение - горкичката.

Коментирай!

 

10:10 ... :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи от Хот Арена се оказаха прави, като писаха, че продава тениски на феновете си за 50 кинта. А човека, който ги изработва, каза тук, че не било вярно. :mf_surrender:

 

Статията беше скалъпена с цел да се неглижира труда, който съм положил и съответно идеята, която реализирахме.Нито тениските са китайски, нито струват 3лв., нито е използвана снимка.Дори напротив ..тениските са френско производство, далеч не струват 3лв. и въпросната снимка е моя авторска рисунка.

Никой не е тръгнал със сакчето по участия да продава тениските.Кое от статията остава вярно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Статията беше скалъпена с цел да се неглижира труда, който съм положил и съответно идеята, която реализирахме.Нито тениските са китайски, нито струват 3лв., нито е използвана снимка.Дори напротив ..тениските са френско производство, далеч не струват 3лв. и въпросната снимка е моя авторска рисунка.

Никой не е тръгнал със сакчето по участия да продава тениските.Кое от статията остава вярно?

 

Най-важното: че тениските са 50 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не е казано, че цената не е 45лв.

И? Някой е умрял или какво?

 

Не. Просто ми се вижда безумно скъпо и одиране на кожата на феновете. Има яки тениски от маркови магазини за 20-30 лв, но видиш ли щом е с ликът на Емилия - 45. Не ме интересува честно казано, твоя си работа какво правиш, който иска да си купува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена дали ще има ли песен от Оцко тази година?

Не знам за Оцко, но има от Кости. Много ми липсват неговите песни в попфолка. Дано пак й е направил яко парче като всичките й досега от него.Май лятната песен ще е негова, освен ако не я пази за албум.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай!

 

10:10 ... :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Винаги съм казвал, че САЩ си има Бионсе а България си има Преслава! Не веднъж или два пъти са скандализирали с демонични викове! Лично и категорично смятам, че като са голяма сцена ги обладава демон. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм казвал, че САЩ си има Бионсе а България си има Преслава! Не веднъж или два пъти са скандализирали с демонични викове! Лично и категорично смятам, че като са голяма сцена ги обладава демон. :3fdb8960598fa63e:

Мигом се сещам за онзи паметен лайв на "Нямаш сърце" - там пак имаше демонични звуци :3fdb8960598fa63e:

 

2:30

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дочух една песен в ефира на Фен ТВ - "Хайде, хайде за да съм твоя на всичко съм готова ... " някой да знае чия е?

Мерси!

 

PS: Всъщност попаднах на нея, на някаква Деница е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път виждам да търси превод на песен на английски, веднага след реакцията.

 

Ето на това му се вика реакция! Един проект да те докосне дори и без да разбираш текста! Като се сетя в началото какъв хейт имаше по парчето заради Мангава-та, а ето, че хора, които дори и не знаят, че е на ромски, полудяват по тази част и по изпълнението. Деска знае как да представя шедьоври. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...