Jump to content



Online: Райна - Принцеса


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ауу, прилича на Мой, но ме кефи, браво на Райна! Дано види и тя хит този път.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е комерс ясно, въпросът е дали диджеите ще й позволят да се върне в дискотеките с това парче.

 

В текста има зарибени фрази, ама ми се струва, че Райна отдавна е бита карта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време и беше за комерс. Супер зарибеното парче. Изтекоха ми очите по тая Райна бе.. Не и ли писна вече 15-16 години да е най-яката в чалгата.. :Vishenka_05: Мачкай, кралице! Заслужаваш мегахит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, готино е парчето, много свежо и приятно. Хит едва ли ще стане, но и предните ѝ не станаха, а мен си ме кефят. Особено "Няколко рокли" за мен е много добра песен! Успех! А кучето в клипа е много готино! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва текстът в припева, разваля иначе не лошата музика. Проблема при Райна е, че пее всичките си песни по един и същи начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли беше трудно да прави комерсиални песни от 2010 и да държи ниво вместо да залага на песни които само ние си слушахме защото сме фенове ?

ЖЕСТОК ПРОЕКТ!

Най-силния на Райна от много години назад. Дори по-добро от ''Ако е, да е''.

Текста е интересен и най-накрая е разчупила изпълнението. Има супер добри моменти ала Яница в текста и дано се хареса! Музиката е яко зарибена и е правена доста преди ''Мой'', но е факт, че си приличат.

Райна в клипа изглежда великолепно!

Радвам се, че любовта и действа позитивно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...