Jump to content



Online: Галена - Moro mou ( Бебето ми )


Препоръчани коментари

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо да е злоба? Изказвам мнение, обективно!

Тук явно ако не величаеш и не припадаш по всичко, е "злоба"...

Галенови не могат търпят критика към тяхната, но не им пречи да плюят другите певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НАЙ-ЖЕСТОКАТА ПЕСЕН! Вече гърми отвсякъде....

Изключително оригинален клип - отново на световно ниво и тоя път това е постигнато без голям бюджет.

Винаги съм се гордял с вкуса си и няма да се уморя да повтарям, че Галена е най-хубавото и най-стойностното "нещо" в поп фолка.

 

Казах ли, колко обожавам песента.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този проект Галена тотално ми се издигна в очите! Песен, клип, текст, визии - всичко изпипано до последният детайл, нещо което другите изпълнители в момента не могат да направят.

 

Яни милата, сигурно полудява :D 2 месеца ни кара да чакаме и накрая Галена пусна песен ден след нея :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна идея да пусне проект в деня на раждането на детето си. Но дотам... песента звучи като пълнеж, в албумите си има 10 пъти по-готини неклипирани песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Комбинация - евтин клип + скучна песен.

 

Ами дано стигне Да ти олекне. :whistling:

Бахти хейтъра дето си станал. Нямам думи. Плюе Камелия, плюе Галена, има ли нещо, което да харесваш.

Аз пък ти гарантирам,че до месец ще е поне 3 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента! Много емоция носи песента, на припева настръхнах направо! Браво на Галена и нека да й е живо и здраво детенцето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме!

 

Виждам я като един от най-големите хитове на Галена! Успех! И още веднъж честито за бебето, да е живо и здраво и да мачка :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За има-няма 9 часа 114,978 views :3fdb8960598fa63e:

 

Мачкай Галче, както само ти го можеш! :Vishenka_05:

 

Преси за 5 имаше 100,000 :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам, че навремето Деси, Ани и Емилия не си позволиха да правят нещо толкова лично и свято като бременността, циркаджийство. В клиповете "Завинаги", "Обичай ме" и "Сълза" въобще не са си позволили да парадират с бременността си, браво за което. Галена - същинска Бионсе, копира любимката си, изобщо не е оригинална. Да не говорим колко грозно е парадирането с бременността. Още малко и ще превърнат това в "нещо секси". 1000%20(27).gif :dizzy: :puke: Това вече не е "Планета ТВ", това е "MTV България". Очаквам скоро да започнат предаване на български "Майка на 16" и колко е гот да си бременна.

 

Децата не са играчки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси в момента е на поне грам Кока Кола от мъка :gun_bandana:

 

 

От "Кока - Кола" не можеш да се напиеш, това е безалкохолна напитка! И Петя не е толкова тъпа и проста, няма да тръгне да реве и да се тръшка като малка глезла на "Водка с утеха", споко! Много преиравате, драматизирате и се филмирате, Галеневи!

 

 

Имате ли изобщо чувство за реалност или живеете във света на фантазиите си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Кока - Кола" не можеш да се напиеш, това е безалкохолна напитка! И Петя не е толкова тъпа и проста, няма да тръгне да реве и да се тръшка като малка глезла на "Водка с утеха", споко! Много преиравате, драматизирате и се филмирате, Галеневи!

Имате ли изобщо чувство за реалност или живеете във света на фантазиите си?

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Кити, коментирай факта, че плюеш и мразиш всичко американско, а същевременно се наливаш като луда с Кока-Кола, която е именно такава!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам, че навремето Деси, Ани и Емилия не си позволиха да правят нещо толкова лично и свято като бременността, циркаджийство. В клиповете "Завинаги", "Обичай ме" и "Сълза" въобще не са си позволили да парадират с бременността си, браво за което. Галена - същинска Бионсе, копира любимката си, изобщо не е оригинална. Да не говорим колко грозно е парадирането с бременността. Още малко и ще превърнат това в "нещо секси". 1000%20(27).gif :dizzy: :puke: Това вече не е "Планета ТВ", това е "MTV България". Очаквам скоро да започнат предаване на български "Майка на 16" и колко е гот да си бременна.

 

Децата не са играчки.

 

Нали се сещаш, че в това е твоите очи. За някои бременните жени са нещо хубаво и свято, защо Галена да не заснеме такъв момент и то на песен, посветена на дете, мъж и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Кити, коментирай факта, че плюеш и мразиш всичко американско, а същевременно се наливаш като луда с Кока-Кола, която е именно такава!

 

Дребси, "Кока - Кола" я имаше и през социализма, ако не вярваш, питай чичко Гугъл. Все пак това е безалкохолна напитка. Освен това не е като да не признавам малкото истински американски постижения като "Кока - Кола", творчеството на "Дисни", някои добри филми и сериали (но не на превзетия Холивуд) и някои добри автори като Хариет Бичър Стоу, Марк Твен, Луиза Мей Олкът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чао :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Много тъжно.

 

 

Клипа е 1 път. Пореден пример от Галена за това как без пари се прави хубаво видео, което да гледаш с интерес.Кара хейтърите да издишат, че при нея всичко е с пари. :3fdb8960598fa63e: Музиката на песента е супер! Емоцията, която поредава е невероятна. При първото слушане се надявах да чуя и припев на български, но.. няма пълно щастие. Пореден проект, правен по учебник. Вярно, че съм пристрастен, но тая жена работи с такъв хъс, че просто няма стигане. Да е живо и здраво бебето и да им донесе много щастие, а тя самата да продължава да радва и нас.

Невероятна жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам, че навремето Деси, Ани и Емилия не си позволиха да правят нещо толкова лично и свято като бременността, циркаджийство. В клиповете "Завинаги", "Обичай ме" и "Сълза" въобще не са си позволили да парадират с бременността си, браво за което. Галена - същинска Бионсе, копира любимката си, изобщо не е оригинална. Да не говорим колко грозно е парадирането с бременността. Още малко и ще превърнат това в "нещо секси". 1000%20(27).gif :dizzy: :puke: Това вече не е "Планета ТВ", това е "MTV България". Очаквам скоро да започнат предаване на български "Майка на 16" и колко е гот да си бременна.

 

Децата не са играчки.

Ама ти, по дяволите, защо говориш за бременността като за нещо гнусно, ужасно и отвратително едва ли не?! Грозно било, ама чакай, да си бременна, това не е болест, не е срамно и позорно в никакъв случай, а тя ми анатемосва Галена направо, че видиш ли, парадирала с бременността си, сякаш е прокажена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...