Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Писна ми 4 години с страхотни песни да не минаваме полуфинала, тази година песента ни на най популярната апликация за гласува постояно се движеше 4-6 и сега тъпите букмейкъри я сложили на 13то място за вечер, демек няма да мине, аман от нагласената евровизия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ми 4 години с страхотни песни да не минаваме полуфинала, тази година песента ни на най популярната апликация за гласува постояно се движеше 4-6 и сега тъпите букмейкъри я сложили на 13то място за вечер, демек няма да мине, аман от нагласената евровизия.

Ами просто Яна не покри очакванията на феновете. Слаб вокал, нулево сценично присъствие, скучен стейджинг. Макар че сега като гледам, са позакърпили нещата, така че най-малкото заради силната песен очаквам да се класирате. Аз лично довечера ще гласувам за нея, защото го заслужава, както тя, така и Македония. Не смятам, че 4-те години отпаданията в полуфинали бяха незаслужени, но все пак е хубаво, когато неуспешни държави отидат на финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли тая година ми е скучно, за разлика от предходната? Вероятно защото победителят през 2015 беше много силен и беше вдигнал летвата, а след Джамала няма как да си дават много зор. Може би нещата щяха да стоят различно, ако Евровизия 2017 беше в Русия.

 

Каквото и да става, не искам да печели Италия... никак не ми харесва. Освен България ми допадат Белгия и Кипър и ще стискам палци за тях, може и днес нещо да ме впечатли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, защо тая трябва да превежда. Много е досадно.

 

Къде има стрийм на английски?

Сега ще видим нещо в по-интересен стайл... ъъъ, стил.

 

В youtube няма ли?

 

България е 15-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...