Jump to content



Съмнения за манипулация от страна на феновете финализира предсрочно “Изборът на зрителите - 2016”


Препоръчани коментари

Съмнения за манипулация от страна на феновете финализира предсрочно “Изборът на зрителите - 2016”

 

Телевизия “Планета” винаги се е допитвала до своите зрители и е смятала, че тяхното мнение е важно. Затова тази година решихме, чрез “Изборът на зрителите - 2016”, да дадем възможност на феновете сами да определят най-заслужилите песни, видеоклипове, албуми и изпълнители, които са се отличили през 2016 година. Представени бяха 11 категории, в които очаквахме обективното и правдиво мнение на меломаните. За жалост от няколко дни експерти на телевизия “Планета”, както и наблюдателни зрители алармираха за нелогични промени във временните резултати при някои от позициите в отделните категории. Всичко това накара ръководството на телевизия “Планета” да не приеме резултатите за правдиви и да прекрати “Изборът на зрителите - 2016”.

 

Зрителският вот досега показа, че страстите са особено горещи и понякога субективността доминира над обективните факти. Може би затова и получихме обвинения, че отделни изпълнители или самата телевизия си позволяват намеса в анкетата. Убедени сме, че нападките към отделните изпълнители са неоснователни, защото едва ли има някой от тях, който да си позволи да злепостави името си и постигнатото до момента, с опити за манипулация на вота. В “Изборът на зрителите - 2016” правото на вот е на самите зрители, а как всеки ще гласува, решава сам - едни по съвест и обективност, други по пристрастия и водени от емоциите си.

 

Чрез компютърна манипулация, граничеща с измама, някои от гласуващите се опитаха да пренаредят истинския вот на зрителите, а правото на телевизия “Планета” е да не приеме за реален този вот.

 

http://planeta.tv/news/view/Samnenija-za-m...-zritelite-2016

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо обвиняват феновете? Баш Фики си беше виновен, подлогата му тук го потвърди, че прави шашми :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Пайнер" и мен ме изненадаха приятно. Разбира се, опитват да оправдаят изпълнителите си, което е нормално в тази ситуация. Едва ли някога ще научим кой стои зад този цирк. Официално ерата "награди" вече е в историята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо обвиняват феновете? Баш Фики си беше виновен, подлогата му тук го потвърди, че прави шашми :mf_surrender:

Не съм и очаквал да признаят, че манипулацията идва от някой изпълнител. Важното е, че анулираха анкетите и никой няма да се окичи с никакъв приз, язък за усилията на Фики и компания. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадали ги приятно? :1000 (29):

 

Дами и господа, не разбрахте ли, че до каквото се докосне това компрометирано управленско тяло в Пайнер, то е обречено на провал? :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

а правото на телевизия “Планета” е да не приеме за реален този вот.

 

Ще си направят те номинациите или ще сложат нашите, с малко поправки от тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

а правото на телевизия “Планета” е да не приеме за реален този вот.

 

Ще си направят те номинациите или ще сложат нашите, с малко поправки от тях?

 

 

Наши? Кои наши? В Пайнер не се вълнуват от вота, на някаква си публика. Те са толкова невероятни като компания, че и публика не им трябва.... :roll1:

 

Пайнер са стигнали дъното отдавна, но видно копаят надолу. Искат да стигнат до невиждани висоти в излагацията....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнения за манипулация от страна на феновете финализира предсрочно “Изборът на зрителите - 2016”

 

Телевизия “Планета” винаги се е допитвала до своите зрители и е смятала, че тяхното мнение е важно. Затова тази година решихме, чрез “Изборът на зрителите - 2016”, да дадем възможност на феновете сами да определят най-заслужилите песни, видеоклипове, албуми и изпълнители, които са се отличили през 2016 година. Представени бяха 11 категории, в които очаквахме обективното и правдиво мнение на меломаните. За жалост от няколко дни експерти на телевизия “Планета”, както и наблюдателни зрители алармираха за нелогични промени във временните резултати при някои от позициите в отделните категории. Всичко това накара ръководството на телевизия “Планета” да не приеме резултатите за правдиви и да прекрати “Изборът на зрителите - 2016”.

 

Зрителският вот досега показа, че страстите са особено горещи и понякога субективността доминира над обективните факти. Може би затова и получихме обвинения, че отделни изпълнители или самата телевизия си позволяват намеса в анкетата. Убедени сме, че нападките към отделните изпълнители са неоснователни, защото едва ли има някой от тях, който да си позволи да злепостави името си и постигнатото до момента, с опити за манипулация на вота. В “Изборът на зрителите - 2016” правото на вот е на самите зрители, а как всеки ще гласува, решава сам - едни по съвест и обективност, други по пристрастия и водени от емоциите си.

 

Чрез компютърна манипулация, граничеща с измама, някои от гласуващите се опитаха да пренаредят истинския вот на зрителите, а правото на телевизия “Планета” е да не приеме за реален този вот.

Хахахахха, като видяха, че се надигат и насраха. Това са Пайнер, едни лайнояди и нищо друго. Бахти утрепките!

Link to comment
Сподели в други сайтове

а правото на телевизия “Планета” е да не приеме за реален този вот.

 

Ще си направят те номинациите или ще сложат нашите, с малко поправки от тях?

Няма да има номинации и награди според мен. И без това нито зала са наели, нито нищо, така че никакъв проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли си мислите, че Пайнер умишлено биха допуснали чак такива манипулации като тези на Фики, надявайки се, че никой няма да се надигне? Този път вината очевидно не е в тях (не и директно, но определено те бяха тези, които помпаха самочувствието на някои имена в последните години), иначе според мен щяха предварително да са си запланували всичко и да си наложат двата 'лидера' още от самото начало.

Поне покрай тази анкета всички видяхме какво навярно е било положението с вота и предишните години. А стандартния чалга фен се връзваше като му набиваха, че еди-кой си е на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да има номинации и награди според мен. И без това нито зала са наели, нито нищо, така че никакъв проблем.

 

Няма да има нищо и според мен. :)

 

Видел манго масло и г*за си намазал. :1000 (29): :1000 (21):

 

----------

 

Много яка!

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че няма да има нищо. Фокси, прав си за 99% от нещата, които говориш за Пайнер обикновено, но в ситуацията мисля, че постъпиха адекватно. Не виждам при така създалата се ситуация какво друго можеха да направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси клетата дано остане актуална и без награди. Всички очакваха да спрат да я награждават, за да налагат друга, а в крайна сметка наградите изчезнаха окончателно, точно когато това трябваше да се случи - кралица с невероятен късмет! :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не гледаме фалшивите гласове на Фики,Галена е истинския лидер в анкетата на планета!

Идол:Галена

Певица:Галена

Песен: 1.Пей сърце

2.#МамаУрагаб

Видеоклип: 1.Пей сърце

2.#МамаУраган

 

Преслава обаче наистина голям късмет има.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидерството на Галена като име и образ беше ясно и преди тези номинации, но определено затвърди и надмина очакванията тя. Същото може да се каже за Галин в битката му с Фики специално. Емануела и Деси Слава са със страхотни позиции също във фенските предпочитания, като за втората съм изненадан, честно казано, не очаквах толкова бързо пак да се нареди сред лидерките. Спадът при Анелия също е очевиден и явно хитовете й не могат да я спасят. При Преслава не съм убеден дали спадът е перманентен или при една по-силна година пак ще си повъзвърне позициите. Но до Топ 1 вече мисля, че няма как да стигне, много омраза набра от по-неутралните фенове. Другите като Емилия и Джена за съжаление са много далеч от върха и няма индикации да го доближат някога или поне скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси клетата дано остане актуална и без награди. Всички очакваха да спрат да я награждават, за да налагат друга, а в крайна сметка наградите изчезнаха окончателно, точно когато това трябваше да се случи - кралица с невероятен късмет! :happyppl:

Тя продължава да си рекламира "Без теб", клетата. Видя ли клипчето? Същинска богиня! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо имам някакви подозрения, че всичко това е предварително планирана схема.

Още от миналата година се заговори, че награди няма да има има. Не малка част от изпълнители и фенове също бяха съгласни. Нека добавим и факта, че тази година наградените трябваше да са различни от обичайните заподозрени, и ОЩЕ ПОВЕЧЕ различни от винаги алчните за награди Преслава, Фики, Янева, Анелия и компания. Не може ли самите те нарочно да саботират гласуването (каквото реално се случи) и от "Планета" просто да отменят всичко и да няма награди за никого. Така те пак нищо не губят(дреме им, че хората ги мразят... те и без това не са с най-положителния имидж), губят евентуалните победители Галена, Галин и Емануела.

 

А от "Пайнер" просто им дойде добре дошло всичко това и по най-легалния начин слагат край на тази пародия, наречена "награди".

Естествено съществува варианта, схемата да е и "пайнерска", а главните действащи лица отново са в устата на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо имам някакви подозрения, че всичко това е предварително планирана схема.

Още от миналата година се заговори, че награди няма да има има. Не малка част от изпълнители и фенове също бяха съгласни. Нека добавим и факта, че тази година наградените трябваше да са различни от обичайните заподозрени, и ОЩЕ ПОВЕЧЕ различни от винаги алчните за награди Преслава, Фики, Янева, Анелия и компания. Не може ли самите те нарочно да саботират гласуването (каквото реално се случи) и от "Планета" просто да отменят всичко и да няма награди за никого. Така те пак нищо не губят(дреме им, че хората ги мразят... те и без това не са с най-положителния имидж), губят евентуалните победители Галена, Галин и Емануела.

 

А от "Пайнер" просто им дойде добре дошло всичко това и по най-легалния начин слагат край на тази пародия, наречена "награди".

Естествено съществува варианта, схемата да е и "пайнерска", а главните действащи лица отново са в устата на хората.

И този вариант не е изключен. Но надали ще разберем някога каква е истината.

Едно е ясно- наградите бяха дотук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...