Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Най-големата! :Vishenka_05:

Изкърти залата тогава - уникално представяне.

От този концерт си спомням, че Анелия и Андреа ми направиха страшно добро впечатление, много силни изяви имаха, особено първата, която изглеждаше скандално секси. Тогава почна малко по малко да се променя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реагира. :1000 (29): Но още в началото каза, че не обича страшни неща, въпреки което цялостно клипа му хареса и неведнъж изтъкна колко е яка Десислава и колко хубаво пее. Но не можел да разбере защо преследвала хубавият мъж, какво толкова ѝ бил направил. :1000 (29):

 

 

Мен най ме кефи накрая, когато крещи 'Бягай, бягай'... :roll1:

:roll1: :roll1: :roll1:

Според мен на клип като този и "В друг живот" може да се каже, че са на световно ниво-много добре изпипани и свързани с темата на песента.Особено "В друг живот" е толкова добър клипа :happyppl: Ефекти,качество,визии и сюжет-всичко е на много високо ниво.Много повече ми допадат този тип клипове,от колкото примерно на Цвети Янева с Килата-излишен кич и простотия.Също клипове на световно ниво мога да нарека и "При теб ми е сърцето" на Малина и на Галена "Хавана Тропикана",които предават емоцията и тръпката на самата дестинация.

П.С.Яница ми е много по-симпатична с по-малки устни,каквато е била преди.

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май е дело на Коста Марков.

И аз мисля, че е авторска, но не съм много сигурен...

 

А помним ли тази песен на сензацията тогава Гергана? Спомням си, че като видях клипа си казах "Уау", стоеше ми много ала МТВ. Даже в училище една съученичка правеше номера със стола. :)

И направете само една съпоставка с тогава модерното парче "Някой ден, може би...", което е лишено от всякакви мазнотии и пошлост в текста, и сегашните, категоризирани за "ненормални хитове" на така възхваляваните "Кралици", пеещи за боклуци, парцали, кучки, майни и т.н. Абсолютно дъно, ако питате мен, с тук-таме някакви проблясъци за нещо наистина качествено, чисто като стойност, предлагано от някой и друг изпълнител, дръзнал да "кривне" от статуквеното положение в поп-фолка, който абсолютно си е вече в категорията "Ебати чалгата"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е авторска, но не съм много сигурен...

 

А помним ли тази песен на сензацията тогава Гергана? Спомням си, че като видях клипа си казах "Уау", стоеше ми много ала МТВ. Даже в училище една съученичка правеше номера със стола. :)

И направете само една съпоставка с тогава модерното парче "Някой ден, може би...", което е лишено от всякакви мазнотии и пошлост в текста, и сегашните, категоризирани за "ненормални хитове" на така възхваляваните "Кралици", пеещи за боклуци, парцали, кучки, майни и т.н. Абсолютно дъно, ако питате мен, с тук-таме някакви проблясъци за нещо наистина качествено, чисто като стойност, предлагано от някой и друг изпълнител, дръзнал да "кривне" от статуквеното положение в поп-фолка, който абсолютно си е вече в категорията "Ебати чалгата"...

 

Страхотна песен! :Vishenka_05: Спор няма, тогава нивото на жанра беше много по-високо. И като че ли тогава повечето си гледаха собствената ниша и стил, нямаше чак такова копиране една от друга както сега - една направи хит и последват 100 копия от колежките й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...