Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как го пее с чувство, да настръхнеш..няма такъв глас просто! :Vishenka_05:

Голяма!

Аз пък днес си припомних My Pleasure, My Pain за първи път от доста време и отново се насладих на осезанието защо Десислава е уникална и трудно достижима от който и да е в поп-фолка...

 

 

Искам нови такива парчета от нея! Ще разбие с качество!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм в грешка или Мария има две различни песни със заглавия "Не, не, не"? :1000 (24):

Да, едната е кючек, а другата - балада. Кралица - само тя може да си го позволи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то 90% от аудиторията са точно тези под 20г. Какво да правят певиците? Песни за хора, които не слушат тая музика ли...Много ясно, че ще правят това което се слуша.

 

Затова Цица ще пълни Армеец два дни поред, а Пайнер с цялата тумба кранти - никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години какви хитове имаше по това време на годината - "Финални думи", "Парфюм", "Полужива", "Хронична липса на любов", и още, и още...

Дори дъното в момента е издълбано. Една хубава песен няма, която да кажеш, че ще остане във времето и ще си я слушаш и след 10 години. Боза след боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години какви хитове имаше по това време на годината - "Финални думи", "Парфюм", "Полужива", "Хронична липса на любов", и още, и още...

Дори дъното в момента е издълбано. Една хубава песен няма, която да кажеш, че ще остане във времето и ще си я слушаш и след 10 години. Боза след боза.

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде - и за мен "Парфюм" е любима и сантиментална, но такива провокативни песни с лопата да ги ринеш. Прекалява се с това, че днес всичко е боклук - и днес се правят и балади, и сега има и хубави песни. Просто ви е по-удобно да зачеркнете всичко актуално, понеже старите изпълнители не са това, което бяха. Вчера ви се даде пример и за миналогодишни хитове, които още се слушат, сред които баладата "В друг живот". Естествено времената до 2008 г. са ненадминати, но не е и съвсем да няма нищо за слушане вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че като наближи "Гласът на България". И без това и да пуска и да не пуска нещо, това за кариерата и няма никакво значение.

Така е.Сам го призна.Тя просто е бита карта.

Никой не слуша Гарга през 2017 така,че да не си хаби парите за песни.Гледанията и го показват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.Сам го призна.Тя просто е бита карта.

Никой не слуша Гарга през 2017 така,че да не си хаби парите за песни.Гледанията и го показват.

'

Това пък с "Гласът на България" е голяма простотия... По каква логика мястото и е там? Супер пеещата ще избира таланти и ще си дава мнението :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

California, И на всички като тебе, В друг живот, Нека да е тайно и Няма да ти пиша са моите фаворити за годината. Обаче жалко, че може до песен за изпълнител, за това аз лично гласувах за Калифорния, И на всички като тебе и Няма да ти пиша.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.Сам го призна.Тя просто е бита карта.

Никой не слуша Гарга през 2017 така,че да не си хаби парите за песни.Гледанията и го показват.

Пак си избиваш коплексите. Едби и същи неща всеки път... Жал ми е за теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...