Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Има ли зала във Филиповци :mf_surrender:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Егати парадокса - Рокси с концерт преди обещания от Деса за 20 години, изобщо някакъв на Преслава и Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница се гаври вече и се надявам да осъзнава, че ако пусне боза, ще се спусне стремглаво надолу!!!

 

Клипът не излиза, защото има някакви неразбирателства с Пайнер. Наказана е за прикрити участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой отдавна не им обръща внимание, спамят по цял ден с глупости. Ама това си е виц, да. :1000 (29):

Никой не ви иска вниманието :) Отворете годишните класации на Сигнал за 2015 и проверете в кой топ е била тогава. Отворете и днешните и пак направете справка.

Да не говорим, че в Попфолк хит 2016 Деси Слава е с най-много сингли. Само последната балада не влиза, т.к. регламентът е да се гласува за 1 песен на изпълнител и повечето са подкрепили "Майната ти".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Егати парадокса - Рокси с концерт преди обещания от Деса за 20 години, изобщо някакъв на Преслава и Галена. :3fdb8960598fa63e:

 

Най-нормалното нещо за една певица е да направи концерт. Това, че представите на някои чалгаджийки за професията им са напълно сбъркани е техен проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана и много истини каза, обаче имаше моменти, в които прекаляваше. Уж скромна, ама си се похвали. Съжалявам, всичко от нея лъха на чалга, много ретро, определено се търси и стават хитове, но някак си биват слушани само след 2-3 часа както тя сама определи. Колкото за концерта евала, Емилия нека отсича с твърдо не на такива идеи, ето че Роксана изпревари топ имената в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната я канят в музикални шоа, а другата - да обяснява за младия си мъж, разчокнатата си слива и агнешкия си баджак.

Шоута. Какви шоа :jump: То българския не научило, Деси Слава ще си позволява да коментира... Лудото дойде...

 

 

 

Деси пак е качила на почивката... Дано не е здравословен проблем

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоута. Какви шоа :jump: То българския не научило, Деси Слава ще си позволява да коментира... Лудото дойде...

Деси пак е качила на почивката... Дано не е здравословен проблем

Каква кинематография, каква сценография, монтаж, филтри - Девственицата може само да завижда! :3fdb8960598fa63e:

Това изпълнение е по-добро от оригинала! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кинематография, каква сценография, монтаж, филтри - Девственицата може само да завижда! :3fdb8960598fa63e:

Това изпълнение е по-добро от оригинала! :3fdb8960598fa63e:

То Преслава освен да се пънете по диваните и да мятате салфетки с телефонния си номер на платежоспособни дами и господа на друго няма да ви научи :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То Преслава освен да се пънете по диваните и да мятате салфетки с телефонния си номер на платежоспособни дами и господа на друго няма да ви научи :3fdb8960598fa63e:

Аз съм дълбокосвързан с моят диван, прав си, там преживявам всичките си драми. И несполуката в любовният живот съм я наследил от Преси, жалко, че не съм фен на Девственицата, сигурно на 45 щях да приличам на свински кебаб и да си лягам с някой 16-годишен. :roll1:

Време е Преси да направи нещо по-музиканстко, стига с шитните на Драганински:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дълбокосвързан с моят диван, прав си, там преживявам всичките си драми. И несполуката в любовният живот съм я наследил от Преси, жалко, че не съм фен на Девственицата, сигурно на 45 щях да приличам на свински кебаб и да си лягам с някой 16-годишен. :roll1:

Време е Преси да направи нещо по-музиканстко, стига с шитните на Драганински:

И ти като малко си било шишкебап :whistling:

ДАЙ боже на всеки му на 40 год. по едно 20 годишно гадже :girl_witch:

 

 

 

Вчера всички как са се веселили като я е нямало Галена интригантката :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво се случва, но и гласа и визията са проблемни. Струва ми се нещо здравословно, но се надявам да не е. Може просто повече да е похапнала на почивката

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...