Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ее, варненската публика си е доста топла, например на последното турне тук се реагираше най-силно, сравнение с другите градове. Просто сръбско тук не се слуша толкова много, хората не са свикнали да се раздават така, както в Западна България. Пък и концепцията на тоя концерт беше под всякаква критика, долу някакви маси нацвъкани, публиката навряна по трибуните, някаква огромна сцена, хората през 5 метра един от друг, Цеца на 20 метра от публиката. Тъпично измислено, няма как да стане силен контакт така. Аз в София както бях долу при правостоящите, имах чувството, че още малко и ще мога да я докосна - това е много зареждащо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЕСА обяви ексклузивен втори концерт

 

След като билетите за концерта на СЕСА на 17 март в София бяха изкупени цели 60 дни преди събитието,

мегазвездата на балканската сцена обяви още едно извънредно шоу у нас. Датата на ексклузивния втори

концерт е 16 март, а мястото – отново „Арена Армеец“. Удивена от любовта на българите и изключително

впечатлена от темпото, с което първото й събитие бе разпродадено, Кралицата на Балканите реши отново

да почете и зарадва многохилядните си фенове у нас. Така всички почитатели на легендата, които не успяха

да се сдобият с билети за шоуто на 17 март, ще имат уникалната възможност да го направят на 16-ти и да чуят

на живо любимата си певица. И това не е всичко! СЕСА отново ще подари на всеки, закупил билет за втората

дата - 16 март, CD с най-новия й албум „Autogram“, който не се разпространява в търговската мрежа у нас.

Звезда от световна величина, с две дати, една след друга, в най-голямата зала у нас - това несъмнено е

прецедент в музикалната история на страната ни. Втората дата за концерта на CECA е на 16 март 2017 г. в

зала „Арена Армеец“. Начало - 20:00 часа. Билетите за събитието са на цени от 25 до 60 лв. и могат да бъдат

закупени от мрежата на Eventim в цялата страна, както и online. Организатор на събитието е Moko Solution.

 

 

Олеееее :bowdown: :Vishenka_05:

Ако напълни и втората дата... :notworthy:

Като обявиха концерта лятото, се бях притеснила, че й стават супер на често концертите в България и този път няма да е толкова пълно, обаче Трепни избухна есента и сега ще има чак втора Арена... :ar: :happyppl: Дано да я напълни и двете вечери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47896

 

Много добро интервю на Устата (изключете заглавието на новината).

 

Най-голямата грешка е, че изпълнителите не са сплотени, има много сериозни лагери. Поп и хип-хоп музиката проби, защото бяха много сплотени, за разлика от сега, когато и те се разединяват. Единият мрази другия. Във фолка не ми харесва омразата, защото от нея няма никакъв смисъл. Основната идея е да имаш работа - ако я имаш, какво ти пука за другия. Не виждам логика в омразата им" - казва той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

По-добре да горя в деветия кръг на ада. :)

С „Омръзна ми“ Джена се сбогува със сцената

 

:roll1: :roll1:

 

:roll1:

 

 

0447e44b2fef6605.jpg

 

Какво се случва с лицето на Преслава? :mf_surrender:

 

На тая снимка мяза на нещо средно между Елза Парини и Веско Маринов :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

0447e44b2fef6605.jpg

 

Какво се случва с лицето на Преслава? :mf_surrender:

Отново изливаш комплекси върху Преслава

Защо си постнал снимка на която не е излезнала добре?

Всеки има снимки на които не е излезнал добре

Постни като тези:

c48ab366068b346f.jpg

d7567cdcff27275b.jpg

563dc1153fa9d2c3.jpg

4841d53e5d2de885.jpg

a77d704d1e24a277.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пее Ангел в припева?

 

Припев:

 

Ти си шейха бейби, партито гърми

Чак от тук до Абу Даби!!!

Пак го намирам "парти с пет звезди"

Със закон забранявам да се спи!

Я ми се махайте ти и парите

Ще ти бъда само в очите.

Не се надувай, ще ти сложа корона

От 100 бона и си ми на трона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След изненадващо ранната премиера на Емануела днес съм в трескаво очакване на Яница!!! Крайно време е вече!!!

Май е късно вече, а и тя нищо не е писала във фейсбук... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

анкетата за наградите и гледанията на Фики не са купени

 

80 млн. Фики има много фенове в Туция :whistling:

 

Да, да... 80 милиона слушат Фики, понеже си нямат тамошни звезди, пеещи на роден език.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...