Jump to content



Online: Мария - Да ти дам ли малко


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента е преработка на "Алергична", половината звуци са същите.

 

Иначе не може да свари да изкопира идолката си Галена - преди 3 месеца гледахме палмите пред синьото платно. Смешница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария от колко години няма песен, която да е различна от долен кючек или гръцки кавър? Тая жена е баси дъното откъм продукция, честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и предполагах, че песента няма да ми хареса, въпреки че е имала и по-лоши. Иначе е страхотна в клипа, но нищо ново под слънцето, все пак е Мария.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и предполагах, че песента няма да ми хареса, въпреки че е имала и по-лоши. Иначе е страхотна в клипа, но нищо ново под слънцето, все пак е Мария.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боза ама от вкиснатите ... да се отказва! Вече и награди няма, няма смисъл . . .
Link to comment
Сподели в други сайтове

Става. Следва линията на "Мръсни помисли", "Чисто или с лед" и "Лошо правиш" ама не е по-добра от тях. Иначе има прилика и с "Алергична" както казаха. Не е лоша за клубна песен и ще върви ама едва ли ще има някакъв чак голям успех. Мария е много яка, както винаги и видеото е най-доброто нейно в последните години. Всъщност то е доста по-добро от песента.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна изненада от Марче, песента ще е суперхит! Много ми хареса още в началото, в края мелодията също ме изненада приятно, точно нейна запазена марка е от над 12-13 години да има такива променящи се песни!

И е време да спрем да я обвиняваме в парадиране с възможности - винаги си използва закупения тоалет оптимално! Визирам този на Phillip Plain в случая!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...