Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ей, ще се избиете за тия малоумни награди... не сте добре. Ядове и нерви за неща, които нямат тежест, стойност и не означават нищо вече дори за изпълнителите, а вие се тровите до безобразие. :mf_surrender:

Тази какво казала, онази какво подшушнала... ми то в Пайнер се знае от над 6 месеца, че няма да има концерт, церемония, не си мислете, че на Галена интервюто "няма да ходя на награди вече" не беше продиктувано именно от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа голям майтап ако наистина е така... или просто си е купила същата. :3fdb8960598fa63e:

Роклята е от 2014 едва ли си е купила същата. А Алисия едва ли би я облякла отново. Така, че.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Машинациите дали не започнаха вече? Преслава вдигна за отрицателно време гласовете си навсякъде. Сутринта беше много близо до Галин в Идол, сега го води с близо 300 гласа, мина Деса и почти настигна Емануела...

 

Джена водеше с около 200 гласа Ивелина Колева за фолклорен, сега е с 1 глас пред нея...

 

Толбухинските няма да се спрат пред нищо явно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С фийтове с целия жанр всеки може ...

Анелия е на ред, след като Галена го отсвири за дует!

Какво лошо има? Той вече е достатъчно голямо име, че да не му трябва друг, за да привлече интерес. Азис придава интересен завършек на песента и наистина си пее, не е само за внимание включен. И нека ти напомня, че Галин има песен с Галена и то по всичко изглежда, че идеята и инициативата не е била негова, защото се включва за малко ;)

 

И в песен на Анелия се включва... Или си забравил за "Аз съм Дяволът" - даже неговата част е най-зарибяваща от цялата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво лошо има? Той вече е достатъчно голямо име, че да не му трябва друг, за да привлече интерес. Азис придава интересен завършек на песента и наистина си пее, не е само за внимание включена. И нека ти напомня, че Галин има песен с Галена и то по всичко изглежда, че идеята и инициативата не е била негова, защото се включва за малко ;)

 

И в песен на Анелия се включва... Или си забравил за "Аз съм дявола" - даже неговата част е най-зарибяваща от цялата песен.

 

Ами не, Галин се бута на Галена от доста време, но там просто няма как да е, защото Галена е Фики тийм!

 

И проблема къде е?

 

Проблема, е че ако е сам няма да е същия ефект.

Когато Галин пусне напълно солово парче и направи любимите ви гледания да са над 350 000 за едно денонощие, тогава ще се получи някво признание.

Съгласен съм като дебютант да правиш дуети в началото, но на Галин цялата му кариера са фийтове, дуети и едно трио. Да има 3/4 песни напълно негови.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата му песен беше дует и така си му тръгна :D

Три от най-големите му хитове са самостоятелни - "Парата, ако хвана", "Момче без сърце", "Все напред". Не е като да не може и сам. ;)

 

Галена отдавна е клекнала, не мисля, че той се е самопоканил за "Коледа". Стига глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Машинациите дали не започнаха вече? Преслава вдигна за отрицателно време гласовете си навсякъде. Сутринта беше много близо до Галин в Идол, сега го води с близо 300 гласа, мина Деса и почти настигна Емануела...

 

Джена водеше с около 200 гласа Ивелина Колева за фолклорен, сега е с 1 глас пред нея...

 

Толбухинските няма да се спрат пред нищо явно...

Ако феновете на Преслава наистина използват проксита доказват колко са обсебени и необективни.

Вместо нарочно да не гласуват за Преслава за да се стегне и почне да пуска качествени, изпипани и различни проекти те пак я бутат навсякъде.

Благодарение на тях ще продължава и продължава да пропада - срамота!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема, е че ако е сам няма да е същия ефект.

Когато Галин пусне напълно солово парче и направи любимите ви гледания да са над 350 000 за едно денонощие, тогава ще се получи някво признание.

Съгласен съм като дебютант да правиш дуети в началото, но на Галин цялата му кариера са фийтове, дуети и едно трио. Да има 3/4 песни напълно негови.

Говориш така, все едно Галин никой не го слуша.

Пък и ти постоянно плюеш Преслава, че залязва...Как тогава тя му помага за популярността на песента?

Да не говорим, че точно Галин е тоя дето е помагал на много певици някой да ги забележи. В Америка половината песни са ft. ама никой не е казал...Нали е Галин. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То мангала щото изгря сам. Тя и Деса е от отбора на Фики ама пя дует с Галин, тъй че и Галка ще клекне :3fdb8960598fa63e:

 

Тя и Деса изгря в "Пайнер" с дует, "В твоите очи" забравяш май ..

 

Друг е моментът когато Деси Слава беше викната да запълни отказа на Джена за "Нека да е тайно", тъй че да ..

 

Мисля, че ще има две специални награди тази години, макар и без номинации "Беквокалистка на 2016г" - там ДесиСлава и Галин ще си я разделят, че гласуването е оспорвано.

 

Никъде и никога не съм писал, че Наркоманката е залязла, намери и ти вдигам репутацията с 20!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка минута гласовете на Преса скачат с по 1-2, на другите почти не помръдват.....хаххаа....циркът започна, дами и господа.

 

 

Ивелинка вече води Джена с 6 гласа.

 

 

Нямам думи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...