Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Въпросът на деня (нощта)- в какво състояние ще е Итсдро след като гледа "И на всички като тебе"? :1000 (29):

Дано скоро да разберем.

 

Той се кефи най-вече на twerking и голи тела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих гифче за всички почитатели на overdramatic изпълненията:

 

giphy.gif

 

Тоя пък кога се превърна в звезда. Не хващате ли, че ви използва да си популяризира канала. Освен това, неговите реакции са едни и същи за всяка песен. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя пък кога се превърна в звезда. Не хващате ли, че ви използва да си популяризира канала. Освен това, неговите реакции са едни и същи за всяка песен. :mf_surrender:

Пайнер са безмилостни, и ще му махнат канала. Не се притеснявай. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова трудно не ми е било да гласувам за годишни награди като тази година. Преди да започна с гласуването и да помисля обстойно върху отделните категории си мислех, че 4 певици са равностойни в битката за най-добра тази година - Деси Слава, Анелия, Емануела и Галена. Но като започнах с гласуването осъзнах, че Галена и тази година е с едни гърди напред. Просто останалите не ми изпъкват в нито една от останалите категории.

Какво има Деса? - 2 нелоши балади, които обаче са мнооого далеч от нейните ТОП-балади - "Следи от сълзи", "Лъжа", "Върни радостта ми", "Забрави за мен" и т.н., и т.н. Тези песни, когато и да си ги пусна, потъвам в тях. Уникално усещане носят. Тазгодишните балади изпъкват на фона на липсата на такива в жанра (макар че примерно тази на Нелина я слушах в пъти повече), но са слаби и еднотипни. След 10-15 години със сигурност няма да ги слушам, както горните. "И за всички като теб" - песента наистина е хит, но всяка една певица от топа (не само горните 3) има по-голям хит от този. "Нека да е тайно" - пълен смях е тази песен, от самото начало ми звучи като детска песньовка. Стъпка назад за Деса, разбирам Джена напълно, че е отказала да участва в нея. Сериозен минус при Деса са не толкова добрите участия. Ходих на 2 тази година - много пънене в импровизации на старите песни, плейбек на новите, липса на кой знае каква емоция. Иначе като медиен образ стои добре.

 

Какво има Анелия? - 2 наистина големи хита "Гот ми е" и "Дай ми още", но първата гръмна точно за 3 месеца, оттогава в дискотека почти не се чува и никой не я помни вече. Втората песен е много по-мащабна и силна, но твърде късно я пусна. "Моят мъж" и "Колеги" също се завъртяха, но те са за пълнеж по-скоро, правени по някаква добре позната формула колкото да ги има. Проблемите при Анелия са 2 основни - като образ е изтъркана и не предизвиква никакъв интерес, на масовата част от хората ще им е супер странно, ако тя вземе голяма награда. И второ, в нито една отделна категория тя не е номер 1 - нито най-хитовата песен е при нея, нито е най-въртяна в дискотеките, нито албум пусна, нито клиповете й са кой знае какво.

 

Какво има Емануела? - един голям дискотечен хит "Като теб". Но не мисля, че това е хит номер 1 по дискотеките - пред нея слагам цели 3 песни "Калифорния", "Пей, сърце" и "На Египет фараона". Преди Нова година бях в меката на чалгата - Пловдив и на тези 3 песни Планета така изгърмя, че... "Като теб", разбира се, също я пуснаха, но реакцията беше значително по-слаба. "Не ме заслужаваш" - не мога да се начудя как толкова посредствена песен набра такава огромна популярност. Скучна, монотонна и изхабена песничка, далеч от образците в жанра. Мисля си, че даже самата Ема се чуди на успеха на тая песен. "почти перфектен" ми е най-любимата й песен тая година, но не гръмна на фона на Анелия. Като цяло Емануела печели безапелационно само в "Медийно присъствие", навсякъде другаде е в ТОП-а, но не и номер 1. Тя може много повече, рано й е за голяма награда.

 

Какво има Галена? - гласувах за "Пей, сърце" в доста от категориите - песен, дует, артистично присъствие и клип. Като за последната конкуренцията е...Галена и "Мама ураган". Защо "Пей, сърце" според мен заслужава всичко това. Ами причината е проста - това е единствената песен тая година, която няма аналог, т.е. няма песен с подобно звучене. Всички други напомнят на някоя стара песен или пък биваха последвани от техни копия. Как стотици хора крещяха и продължават да крещят в дискотеките "синджира му китайски" е ясно за всички. "Мама ураган" също затвърди позицията на Галка като лидер - търсейки Криско за песен отново направи нещо, което доскоро изглеждаше немислимо. Най-важното при Галена е, че тя се възприема като лидер, много голям интерес към нея предизвика липсата на интервюта също така, въпреки бременността пък нейните участия са най-фул и минават наистина купонджийски. Като цяло за Галена тази година вече тотално името й работи за нея. Въпреки, че горните 3 пускаха много песни, стараха се много, името Галена ги засенчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има Галена? - гласувах за "Пей, сърце" в доста от категориите - песен, дует, артистично присъствие и клип. Като за последната конкуренцията е...Галена и "Мама ураган". Защо "Пей, сърце" според мен заслужава всичко това. Ами причината е проста - това е единствената песен тая година, която няма аналог, т.е. няма песен с подобно звучене. Всички други напомнят на някоя стара песен или пък биваха последвани от техни копия. Как стотици хора крещяха и продължават да крещят в дискотеките "синджира му китайски" е ясно за всички. "Мама ураган" също затвърди позицията на Галка като лидер - търсейки Криско за песен отново направи нещо, което доскоро изглеждаше немислимо. Най-важното при Галена е, че тя се възприема като лидер, много голям интерес към нея предизвика липсата на интервюта също така, въпреки бременността пък нейните участия са най-фул и минават наистина купонджийски. Като цяло за Галена тази година вече тотално името й работи за нея. Въпреки, че горните 3 пускаха много песни, стараха се много, името Галена ги засенчи.

 

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:whistling:

 

 

Знам. :) Никой не отрича, че "Пей, сърце" е правена върху тази конструкция. Все пак авторът е посочен. Имах предвид, че в нашата чалга няма песен, която дори да напомня по някакъв начин на "Пей, сърце" - много е различна във всяко отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.slavishow.com/%D0%B3%D0%B0%D0%B...03-2012-%D0%B3/

 

На вашето внимание великолепния глас на Галена - 12:20 минута. Също можете да чуете и началното изпълнение на "След раздялата". Насладете се :)

 

И както казах Галена се е доказала като певица за да бъде това, което е, колкото и на някои да не им харесва този факт :)

Акцент ли бйе да го опишеш...

Никакво поведение медийно, нито знае да се изразява.

 

Тоя " факт", че се е доказала, хич не ми се коментира. Мързи ме..

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е безапелационен лидер с "Дай ми още"

 

Анелия записа трета поредна победа в "50-те Най..." с актуалния си хит "Дай ми още". Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава да държи лидерската позиция.

 

Без промяна са и другите две позиции. На второ място се класира дуетът на Алисия и Илиян - "Нито дума", а челната тройка оформя Деси Слава с новия си сингъл "И това ще преживея".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е безапелационен лидер с "Дай ми още"

 

Анелия записа трета поредна победа в "50-те Най..." с актуалния си хит "Дай ми още". Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава да държи лидерската позиция.

 

Без промяна са и другите две позиции. На второ място се класира дуетът на Алисия и Илиян - "Нито дума", а челната тройка оформя Деси Слава с новия си сингъл "И това ще преживея".

Браво на Анелия. Дано спечели още поне 3 пъти. Топ 5 ще е перфектен ако Нито дума и Без теб си сменят местата. Коментирайте че "Мина ми" не успя да влезе там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя пък кога се превърна в звезда. Не хващате ли, че ви използва да си популяризира канала. Освен това, неговите реакции са едни и същи за всяка песен. :mf_surrender:

Освен това е мега гнусен и противен!

 

Анелия смаза с Дай ми още!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам! Клипът с гостуването на Преслава за 2 дни е станал най-гледан в канала на БТВ и е изместил клипове, трупали гледаемост от 2 години ... не кралица, ами ... :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам! Клипът с гостуването на Преслава за 2 дни е станал най-гледан в канала на БТВ и е изместил клипове, трупали гледаемост от 2 години ... не кралица, ами ... :Vishenka_05:

Ами всъщност аз го качих първи, събра 10к гледания за 2 часа и ми го изтриха, щеше да има повече. :3fdb8960598fa63e:

На Фики събрах половин млн за две седмици и ми го махнаха :mf_surrender:

 

Коментирай , че TV версията на "Мина ми" ще мине "Без теб" по гледаемост без никакви реклами в ТВ шоута :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай , че TV версията на "Мина ми" ще мине "Без теб" по гледаемост без никакви реклами в ТВ шоута :Vishenka_05:

Еми нормално. Феновете на Галена сте ненормални. Висите денонощно в нета и рефрешвате. И като мине Преслава по гледания ще злобеете. Назрява война между Галена и Преслава. Феновете на Галена зорлян ще я създадат. Щото са прости и злобни. Феновете на Галена, де.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми нормално. Феновете на Галена сте ненормални. Висите денонощно в нета и рефрешвате. И като мине Преслава по гледания ще злобеете. Назрява война между Галена и Преслава. Феновете на Галена зорлян ще я създадат. Щото са прости и злобни. Феновете на Галена, де.

:roll1:

 

 

 

И ми слагате Деси Слава за певица на годината? Въобще има ли певица с толкова хитове тая година?

*Емануела също има, но не толкова, колкото Анелия

 

АНЕЛИЯ - ПЕВИЦА НА 2016!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми обясни какви са критериите за категорията "Успехи зад граница", и какво е направила тази година Десислава, че не един я е номинирал за този приз...?

 

Че как да я номинира някой, като се е изложила като кифладжийка в Чикаго ония дни.... ?

 

 

Думи нямам! Клипът с гостуването на Преслава за 2 дни е станал най-гледан в канала на БТВ и е изместил клипове, трупали гледаемост от 2 години ... не кралица, ами ... :Vishenka_05:

 

И в чест на това, БТВ обявиха рапърчето Венци Венц и още един както него, за водещи на "Гласът на България". Чалгата я нема, тя почти не съществува....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, че вече разпределихте наградите, но такива за сега няма да има!

 

П.С. Пиша рядко, само когато имам потвърдена информация ;)

 

Говоря за Рамания наградите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, че вече разпределихте наградите, но такива за сега няма да има!

 

П.С. Пиша рядко, само когато имам потвърдена информация ;)

:3fdb8960598fa63e:

 

Провери си 'потвърдената' информация, защото награди ще има и даже вече се обсъждат победителите.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...