Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нали знаете, че дори и Деси Слава да не вземе нито една награда, това няма да промени факта, че е била сред най-заслужилите?

 

:roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит зима 2016-2017....

 

 

Страшна! Още от първото слушане я обикнах! Голяма теменуга е!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че дори и Деси Слава да не вземе нито една награда, това няма да промени факта, че е била сред най-заслужилите?

 

Ох, кажи си го направо, че ако не получи нищо значимо ще с(и)те поне месец в депресия. Все пак откакто се върнала в Пайнер мелите (ти в най-голяма степен) за прословутите наградки.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, кажи си го направо, че ако не получи нищо значимо ще с(и)те поне месец в депресия. Все пак откакто се върнала в Пайнер мелите (ти в най-голяма степен) за прословутите наградки.. :3fdb8960598fa63e:

 

Миналата година награди не ѝ трябваха и не бяха важни! Тази първоначално само Балада, сега вече е в топ 3 и ги заслужава всичките... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година награди не ѝ трябваха и не бяха важни! Тази първоначално само Балада, сега вече е в топ 3 и ги заслужава всичките... :3fdb8960598fa63e:

 

Важното е, че Аз и Ти знаемЕ, коя е баладата на годината

 

 

Мерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете ги Деса фенс, не виждате ли, че всички наизскочиха от леговищата си и си направиха Фанатик форум. Тъкмо ги бяхме позабравили колко са злобни и вчера цяла нощ клеха със смъртни заплахи и обиждайки щастливо омъжена жена, чакаща второ дете, че раждала копелета. Аз лично от 2000- 2001 година насам не въм виждал втори толкова голям пик в кариерата на Деса, масова истерия и фенска подкрепа в реалния живот извън този форум и по участия, каквато имат певици като Галена, Преслава, Камелия, Глория и Гери- Никол например, пък тръгнали да я гласят за певица. Даже Алисия е по- интересна и Деса нито един ден не можа да я мине по гледаемост, справка:

 

ALISIA & ILIAN – Nito duma / АЛИСИЯ & ИЛИЯН – Нито дума

2 361 626 показвания

Публикуван на 22.12.2016 г.

 

DESI SLAVA - I TOVA SHTE PREZHIVEYA / Деси Слава - И това ще преживея, 2016

1 679 095 показвания

Публикуван на 22.12.2016 г.

 

Алисия все пак винаги пуска качествена продукция и е модна икона, нормално е да е по- интересна за масовия почитател. А твърдяха, че новият клип на Деси Слава бил със свръх гледаемост и масови успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си нова фаворитка за "Певица на годината", честито!!! :1000 (33):

Деса Простакеса пак не влиза в сметките!

 

Емануелааааааааааааааааааааааааааа ! Йес гърл

 

:1000 (29):

Ще взема да го изтрия този клип...

100 пъти ви казах, че вместо Горе-долу пуснаха "Ако утре ме губиш" и Галена се лигавеше, ако искаше да я пее.. нямаше да я пее така

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че Аз и Ти знаемЕ, коя е баладата на годината

 

 

Мерси!

 

Колко вложена емоция и чувство има в тази песен! Изумруд!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте какво, това че на Десовите ни се иска тя да спечели няколко заслужени награди не означава, че светът ще свърши ако това не стане. Десислава е била без награди на Пайнер 11 години, през което време машината помпаше певица след певица... а тя самата се доказваше по невиждани от другите начини. А накрая какво стана? Тя надживя кариерно някои от награждаваните певици, а с други в момента се съревновава в ТОП-а. Трябват ли ѝ награди или това е предостатъчно, как мислите? :roll1: Реторичен въпрос.

И ми е още по-забавно като се сетя, че тези разговори тук ги водим докато Десислава си е на Малдивите и редовно качва снимки с младото гадже, без да дава признаци да се сеща, че в момента е пазаренето за награди в Димитровград... Хах, не мога... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най- добрата балада на годината! Истинско музикантско парче, не изсмукано от пръсти!

 

Емануелааааааааааааааааааааааааааа ! Йес гърл

Най- заслужила е Емануела, заради комплексните си успехи на всички фронтове през годината! И аз мисля, че ако решат да са реални, ще е тя! Yes, Emanuela, I love you, b*tch!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо го качи въобще? Да я направиш за смях ли?

Напротив...

Качих го защото на мен ми харесва изпълнението

На живо ми хареса много и тук на записа ми хареса ;)

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ми е още по-забавно като се сетя, че тези разговори тук ги ВОДЯ докато Десислава си е на Малдивите и редовно качва снимки с младото гадже, без да дава признаци да се сеща, че в момента е пазаренето за награди в Димитровград... Хах, не мога... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте какво, това че на Десовите ни се иска тя да спечели няколко заслужени награди не означава, че светът ще свърши ако това не стане. Десислава е била без награди на Пайнер 11 години, през което време машината помпаше певица след певица... а тя самата се доказваше по невиждани от другите начини. А накрая какво стана? Тя надживя кариерно някои от награждаваните певици, а с други в момента се съревновава в ТОП-а. Трябват ли ѝ награди или това е предостатъчно, как мислите? :roll1: Реторичен въпрос.

И ми е още по-забавно като се сетя, че тези разговори тук ги водим докато Десислава си е на Малдивите и редовно качва снимки с младото гадже, без да дава признаци да се сеща, че в момента е пазаренето за награди в Димитровград... Хах, не мога... :roll1:

 

Драги, с познанията ми по психология, мога да заявя, че този пост е пълен с фалш.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив...

Качих го защото на мен ми харесва изпълнението

На живо ми хареса много и тук на записа ми хареса ;)

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Ми за какво говорим тогава? Това им харесва и го смятат за хубаво пеене. После защо Галош била топ. Ами как няма с такава публика и разбирания.

 

За щастие има и копие на това изпълнение

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив...

Качих го защото на мен ми харесва изпълнението

На живо ми хареса много и тук на записа ми хареса ;)

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Мазохист си, кефиш! :1000 (29):

Все пак по-добре това, отколкото 100% плейбек знаете на коя .. :3fdb8960598fa63e:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драги, с познанията ми по психология, мога да заявя, че този пост е пълен с фалш.

Ами хайде, давай, докажи го психологически... :whistling:

 

С или без награди, Десислава си е Десислава и го е доказвала повече от която и да е друга. Нямам какво повече да кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С или без награди, Десислава си е Десислава и го е доказвала повече от която и да е друга. Нямам какво повече да кажа.

Спокойно, поне виртуална награда РамениаБегеКом ще получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драги, с познанията ми по психология, мога да заявя, че този пост е пълен с фалш.

 

Майната ти на тебе, на няколкото заслужени награди, които не признаваш и на младото ти гадже!

 

...и на това голямото чувство на липса, от което умиране има, но забравяне няма... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...