Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На добър час, Сериен лъжец, Грешен сън, Слушай ме, любов... Добри текстове и песни като цяло, отлични попадения за времето си.

:Vishenka_05:

+ Още доста - "Бяла съм", "Втори дубъл", "Не си сама" ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana:Не ползват ли статистики или гласувания?

Нямам идея, но от видяното изглежда, че не. Просто са турнАлЕ по една-две песни на големите имена и са направили класацията си. Анелия не участва с "Гот ми е", а с "Дай ми още", Янега и Галена са чак 3-ти, не първи - най-големият хит за годината. Деси Слава участва със най-големия си самостоятелен хит, въпреки, че дуетът с Галин е по-хитов, дори баладата "В друг живот", поне на този етап. "И на всички като тебе" има още потенциал за разгръщане. Преслава е с най-големия си хит, но е далеч от третото място - по-назад бих казал. Сложили и Глория, с иначе прекрасна песен, но не и хит, в никакъв случай.

Така и не им разбрах критерийте на тези от толкова години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

+ Още доста - "Бяла съм", "Втори дубъл", "Не си сама" ...

Определено! Май единственият пошъл текст на Вероника, за който се сещам на прима-виста е "Не така".

 

Да, имаше попадения в текстовете си Вероника, но нещо в нея ми беше много анти.

Зависи от гледната точка и предпочитанията, въпрос на вкус. Аз доста й симпатизирах, поне в периода 2004-2006, беше доста добра, всеки проект й се получаваше, макар да бе фрашкана с кавъри - големи сръбски хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това също. Може ли да ми покажеш един стойностен текст - не го казвам със заяждане, просто аз това, което си спомням, беше пълно с клишета и превъзнасяния - точно в стил Ивана, но пък тя има и доста добри попадения.

Два квадрата тишина, Сериен лъжец

 

Има много добри текстове. По добри от Иванините

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два квадрата тишина, Сериен лъжец

 

Има много добри текстове. По добри от Иванините

Ивана има най-добрите текстове в попфолка, така че определено не съм съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана има най-добрите текстове в попфолка, така че определено не съм съгласен.

Тук включваш ли "Да не ти е златен" и "Душ - Муш" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако подредим топ 5 на най-големите хитове през годината, вашата певица на годината Деси Слава ще я има ли в този топ 5 ?

Не, но един голям хит не прави успешна година, нали знаеш. "Певица на годината" е комплекна награда - ако имаш силно присъствие през цялота година откъм песни, клипове, качевство, глас и т.н., дори и без голям хит може да вземеш награда (поне според мен), стига никоя друга да не те превъзхожда, отново комплексно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам идея, но от видяното изглежда, че не. Просто са турнАлЕ по една-две песни на големите имена и са направили класацията си. Анелия не участва с "Гот ми е", а с "Дай ми още", Янега и Галена са чак 3-ти, не първи - най-големият хит за годината. Деси Слава участва със най-големия си самостоятелен хит, въпреки, че дуетът с Галин е по-хитов, дори баладата "В друг живот", поне на този етап. "И на всички като тебе" има още потенциал за разгръщане. Преслава е с най-големия си хит, но е далеч от третото място - по-назад бих казал. Сложили и Глория, с иначе прекрасна песен, но не и хит, в никакъв случай.

Така и не им разбрах критерийте на тези от толкова години...

 

Аз хитовете ги познавам по това- с кое комшиите разтърсват блока през уикендите 1000%20(29).gif Те друг начин ги подреждат 1000%20(19).gif

Редактирано от fiera
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - "Нека да е тайно".

Ми поне 5 песни са по-големи хитове от тая боза.

 

"Пей сърце" , "Гот ми е", "Вертолета" , "Не ме заслужаваш" , "Ня'а проблем" и "С друг ме бъркаш" са по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми поне 5 песни са по-големи хитове от тая боза.

 

"Пей сърце" , "Гот ми е", "Вертолета" , "Не ме заслужаваш" , "Ня'а проблем" и "С друг ме бъркаш" са по-големи хитове.

Смени "Вертолета" с "Нека да е тайно".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смени "Вертолета" с "Нека да е тайно".

И защо?

Вертолета е в пъти по-голям хит.

Аз изпуснах и "На Египет Фараона".

Пак не влиза в топ 5

 

П.с Десовите тварите с тия новите фейкове. Да ги бяхте започнали с коментарите по-рано, а не в последния момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нека да е тайно" беше първият супер хит за годината, който се въртеше стабилно в дискотеките, направи си добри милиони и ако не се лъжа дори беше на върха в Сигнал около месец. А и цялостно предизвика голям интерес заради идеята за колаборация между певец номер 1 Галин и легендата Деси Слава. ТОП 5 си е за годината.

Иначе в ТОП 10 бих сложил "В друг живот" заради големите постижения на тази различна песен. Та тя устремено се е насочила към това да стане най-гледаната балада в канала на Планета и в чалгата изобщо (измествайки Болка в минути ft. Деси Слава :1000 (29): )- това ако не е по-забележителен успех от този на повечето комерси, въртяли се за кратко в дискотеките, не знам какво е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой както може и разбира, fiera - демокрация, какво да правиш. :3fdb8960598fa63e:

 

И защо?

Вертолета е в пъти по-голям хит.

Аз изпуснах и "На Египет Фараона".

Пак не влиза в топ 5

 

П.с Десовите тварите с тия новите фейкове. Да ги бяхте започнали с коментарите по-рано, а не в последния момент.

Ти пък сега какво си се хванал за Деса като жаден за к*р гей, дееба?

Само да направи Деси Слава няколко силни песни, да ви припомни коя е и на какво е способна, да се дигнат феновете й от нафталина, които не са влизали с години, защото е нямало смисъл, а го правят сега, когато има такъв, и на вас не ви изнася. Еми това е положението, много сме - свиквайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това също. Може ли да ми покажеш един стойностен текст - не го казвам със заяждане, просто аз това, което си спомням, беше пълно с клишета и превъзнасяния - точно в стил Ивана, но пък тя има и доста добри попадения.

Стъклен свят

Грешен сън

Слушай ме любов

Дом Периньон

 

На прима виста се сещам за тези сега, но са супер добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо?

Вертолета е в пъти по-голям хит.

Аз изпуснах и "На Египет Фараона".

Пак не влиза в топ 5

 

П.с Десовите тварите с тия новите фейкове. Да ги бяхте започнали с коментарите по-рано, а не в последния момент.

Ти пък, като някакъв бот. Едно и също всеки ден. Колкото и да се пънеш, Десовите те правят крив и щастлив. Особено Слави. Както се казва, не е хапка за твойта уста...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана има най-добрите текстове в попфолка, така че определено не съм съгласен.

То е субективно. На мн Иванинит ми идват много клиширани

Има изключения като Нека пак да се излъжем, Освободете дансинга, Влак за нещастници, Седем дни

 

Но най големите и хитове са с прости и клиширани текстове-100 патрона, грешна нощ, смукача, къв си ти бе, кварталната кръчма, това е парчето...

Шампанско и сълзи и безумна цена също са клишета отвсякъде

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък, като някакъв бот. Едно и също всеки ден. Колкото и да се пънеш, Десовите те правят крив и щастлив. Особено Слави. Както се казва, не е хапка за твойта уста...

Не помня някой да ти е искал мнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...