Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мария с нова песен и клип на 13 януари.

Не мога да повярвам каква пауза ще направи. Има нещо гнило според мен...а и като гледам колко се е засилила с участията, дори на 31 има две.

Или кранчето на Хриси е повредено или Пайнера я е задължил да ходи по участия, за да носи доходи на фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксан още не се е включил по темата.

 

Преслава окраде Камелия в новия си клип

 

Толкова тупане в гърдите, че била първа, че клипът бил нещо иновативно и невиждано... :1000 (29):

 

Какво толкова има да се коментира? То все едно да се коментира смехотворната бланка на Пайнер или мечтите на разни дечурлига тук, че Камелия пее на 2500. Всичко е една комична пайнерска пропаганда, на която се хващат само дебили. Нещата са ясни отдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като "Без теб" е провал?

Както каза кака ви Кели, всеки така наречен от вас провал е с над 5-6 милиона гледания. Провал можем да наречем "Без теб", "Скоро" и "Чуплива и влюбена". Общо взето това са реалните провали на Преслава в последните години, а не "Пиши го неуспешно", "Нокаут", "Аматьорка" или "Нашето любов е". Просто има силни и слаби песни.

 

Онзи ден видях някаквo сравнение между дуетите "Te Quiero" и "In Control". Вие сериозно ли? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия продължава с циганиите? Моят мъж, Дай ми още с мазен отсвир, клип в Турция, циганията с Живко и Илиян, турската версия на Дай ми още и сега със Софка :mf_surrender:

Дано изпеят някоя балада...

 

Тя е минимум полуциганка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахахха, пак сте се изпокарали за глупости. Глория е много талантлива, но Деса и особено Преслава са по талантливи. Просто факти.

Не виждам специално Преслава с какво е по-талантлива от Глория. Имаха общо участие двете и видяхме как Глория я издуха барабар с белия ѝ прах.

Да не говорим, че Глория пише и песни. Преслава сигурно и името си не може. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като "Без теб" е провал?

Както каза кака ви Кели, всеки така наречен от вас провал е с над 5-6 милиона гледания. Провал можем да наречем "Без теб", "Скоро" и "Чуплива и влюбена". Общо взето това са реалните провали на Преслава в последните години, а не "Пиши го неуспешно", "Нокаут", "Аматьорка" или "Нашето любов е". Просто има силни и слаби песни.

 

Онзи ден видях някаквo сравнение между дуетите "Te Quiero" и "In Control". Вие сериозно ли? :roll1:

Скоро има 3,5 милиона, което за 2013-та е супер. А Чуплива - 4,2. Защо да са провали? Провали са песни с под 1 милон гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че ще остане във времето тази песен! Голям ХИТ проверен във времето!

 

Само ти си проверил тоя хит , ама айде ..

Тази жена не е имала хит от "Крадец на сънища" насам .. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ти си проверил тоя хит , ама айде ..

Тази жена не е имала хит от "Крадец на сънища" насам .. :gun_bandana:

 

Миналата година след като получи БИС в Арената изпя песента и публиката пя мощно с нея, това се нарича проверка във времето, да ти знаят песента няколко години след като е излязла. Та освен нея, нима не помниш как миналата година До три и Да сме квит взривиха залата? Недей да отричаш факти. Аз няма какво да добавя по темата повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година след като получи БИС в Арената изпя песента и публиката пя мощно с нея, това се нарича проверка във времето, да ти знаят песента няколко години след като е излязла. Та освен нея, нима не помниш как миналата година До три и Да сме квит взривиха залата? Недей да отричаш факти. Аз няма какво да добавя по темата повече.

 

Айде да те разочаровам малко - бисът й беше записан...Това не се нарича проверка във времето, а евтина манипулация...Весели празници! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро има 3,5 милиона, което за 2013-та е супер. А Чуплива - 4,2. Защо да са провали? Провали са песни с под 1 милон гледания.

Това е строго специфично ... ето например новите песни на Нелина имат по 500 000 гледания, но всички ги смятат за много успешни, защото с предишните си парчета правеше двойно по-малко гледания. В същото време за изпълнител от топ 3, каквато е Преслава, 1 млн. гледания е равно на някакъв зверски провал.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година след като получи БИС в Арената изпя песента и публиката пя мощно с нея, това се нарича проверка във времето, да ти знаят песента няколко години след като е излязла. Та освен нея, нима не помниш как миналата година До три и Да сме квит взривиха залата? Недей да отричаш факти. Аз няма какво да добавя по темата повече.

Взривила е залата от рев :D

Хората направо се уплашиха като я видяха :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е строго специфично ... ето например новите песни на Нелина имат по 500 000 гледания, но всички ги смятат за много успешни, защото с предишните си парчета правеше двойно по-малко гледания. В същото време за изпълнител от топ 3, каквато е Преслава, 1 млн. гледания е равно на някакъв зверски провал.

Аз не смятам, че Нелина прави успешни песни! А за Преслава - провал е само последната й песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да те разочаровам малко - бисът й беше записан...Това не се нарича проверка във времето, а евтина манипулация...Весели празници! :)

 

Оле, не ви ли писна да се излагате бе? Да ме разочаровал тоя. :mf_surrender: И кво общо има бисът, че цялата зала после пя Да й кажа ли? Или и след бисът е имало запис как пее публиката? Съжалявам, че вече Глория няма бисове по концерти, ама вината не е в Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бъдем реални и честни, че новата балада на Деси стана доста популярна и харесана. Някои се опитваха да изкарат нас, че ще започнем да я хвалим до небесата, ама фактите са си факти. Песента е много хубава и нека всички нейни колеги да започнат да правят песни, както е било преди, а не да се движат по онази линия на комерсиалното, а да залагат и на качествени проекти! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...