Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гринго и Софи Маринова - ...

Софи Маринова,Гринго и Анелия - ....

#Soon!

Ужас, егати бълването и циганизацията при тая жена. :1000 (27): Сега като е разбрала, че Преслава и Галена са изключени от сметките за големите награди, ще драпа до последно за Певица/Идол. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, егати бълването и циганизацията при тая жена. :1000 (27): Сега като е разбрала, че Преслава и Галена за изключени от сметките за големите награди, ще драпа до последно за Певица/Идол. :mf_surrender:

Поне с хубави песни да драпаше, а не с колаборации на ниво Джорджия и Адриана :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия продължава с циганиите? Моят мъж, Дай ми още с мазен отсвир, клип в Турция, циганията с Живко и Илиян, турската версия на Дай ми още и сега със Софка :mf_surrender:

Дано изпеят някоя балада...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия продължава с циганиите? Моят мъж, Дай ми още с мазен отсвир, клип в Турция, циганията с Живко и Илиян, турската версия на Дай ми още и сега със Софка :mf_surrender:

Дано изпеят някоя балада...

Едвали, това й е целта на Старозагорската завалийка - да е актуална по клубовете с цигански шитни, а после да приказва, че "творенията" й били "стойностни" и оставали във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан Илчев да не би да има популярността на Акцент или хитовете му. Понякога пишете с гъза си. Но пък това е най-нехитовата песен на Акцент, така че. :3fdb8960598fa63e:

Te Галеновите основно хвалят фаворитката си с дуетни проекти - Те куеро, Пантера, В твоите очи, Пей сърце, Кой. Какво е общото - не са самостоятелни. Ето това е дуетен изпълнител. Да не можеш защитиш кариерата си със самостоятелни проекти и да имаш големи претенции... в Смядово може да минават тези номера

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Когато за първи път я слушах, все чувах "На тавана на капака ти". :roll1:

Един от топ проектите на Кралицата на провокацията - Яница. С нетърпение очаквам следващото й предложение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Te Галеновите основно хвалят фаворитката си с дуетни проекти - Те куеро, Пантера, В твоите очи, Пей сърце, Кой. Какво е общото - не са самостоятелни. Ето това е дуетен изпълнител. Да не можеш защитиш кариерата си със самостоятелни проекти и да имаш големи претенции... в Смядово може да минават тези номера

 

Дуетите на Галена винаги са били със замисъл, не са правени умишлено с даден изпълнител, за да види хит. Това е разликата. Не разчита на дуетния си партньор , за да види хит, за разлика от други.

На Деси най-големият й хит в Пайнер е в Твоите очи и надали ще има по-голям от него в близките години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деси най-големият й хит в Пайнер е в Твоите очи и надали ще има по-голям от него в близките години.

Най-големият й хит в ПАЙНЕР? Деси Слава до 2003 къде беше? На Галена къде са й хитовете тип Мъжете всичко искат, Мистерия, Завинаги и т.н. Харесвам на Галена продукцията, но да казвате, че на Деса най-големия й хит в Пайнер е дуета с Галена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя споровете между Деси Слава и Галена, примерете се, моля ви! :mf_surrender: И двете имат успешен дует и двете си помагат по идеи за песни и т.н .. нелепо е и смешно е да се нападате... :mf_surrender:

Много ме кефи това парче! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори за след завръщането й в Пайнер.

 

През 2017 Галена щяла да се включи като ft. в песен на СкандаУ

Не знам защо ще го прави, тези нямат хитове. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е според теб защо са извикали Галена? :1000 (29):

Е тя трябва да си знае цената, не може като Анелия да се лепи на всичко, що мърда, само и само защото са я извикали. Не очаквам нищо от този проект, но знам, че Галена пак ще изненада приятно. Чакам дуета с Гери Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя трябва да си знае цената, не може като Анелия да се лепи на всичко, що мърда, само и само защото са я извикали. Не очаквам нищо от този проект, но знам, че Галена пак ще изненада приятно. Чакам дуета с Гери Никол.
Какъв пък дует с Гери, това са нечии фантазии.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - хубавите и истински години на поп-фолка...нямаше конкуренция, нямаше надпреварване..всяка имаше мечта и това е да пеят, а днес да станат ей така звезди в кавички и да се надуят до небесата.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв пък дует с Гери, това са нечии фантазии.

Нали лятото се говореше, че подготвяли дует, даже визии за клипа били избрали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори не знам как се допускат толкова бездарни певци в момента...

 

Имаш ли гръб (спонсор) или самият изпълнител има пари, но няма глас...става звиздЪ, а пък кадърните и талантливите натъкани в ъгъла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш ли гръб (спонсор) или самият изпълнител има пари, но няма глас...става звиздЪ, а пък кадърните и талантливите натъкани в ъгъла!

Виновни са такива като Оцко, дето и да си най-бездарния, прави ти гласа роботизиран и пак имаш хит. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виновни са такива като Оцко, дето и да си най-бездарния, прави ти гласа роботизиран и пак имаш хит. :mf_surrender:

Не винаги е така, виждаш, в компанията му само Кристиана, Лорена и Адриана имат хитове - другите са леш! Айде и на Зоя песента можем да я причислим към хитовете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не винаги е така, виждаш, в компанията му само Кристиана, Лорена и Адриана имат хитове - другите са леш! Айде и на Зоя песента можем да я причислим към хитовете...

И само 1-2 са с глас, другите?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...