Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сори хора, но тук не съм съгласен. Много добре помня, че 2006 Ивана нямаше мегахит, който да бие "И когато съмне" и "Всичко води към теб". Отделно Преслава се въртеше с почти всичко, а Ивана само с 1/2 песни. 2006 си беше годината на Преслава поне в клубовете. Няма да коментирам, че към края вече с "Лъжа е" тотално седна на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори хора, но тук не съм съгласен. Много добре помня, че 2006 Ивана нямаше мегахит, който да бие "И когато съмне" и "Всичко води към теб". Отделно Преслава се въртеше с почти всичко, а Ивана само с 1/2 песни. 2006 си беше годината на Преслава поне в клубовете. Няма да коментирам, че към края вече с "Лъжа е" тотално седна на върха.

 

Не съм съгласен и аз, но с твоя коментар. Истерията по Ивана 2006та беше пикова. Трите песни от лятото гърмяха навсякъде, нямаше човек, който да не ги знае. Още с "Това е парчето" превзе всички класации, и на Планета, и на Нов фолк, годишната на Сигнал плюс пък беше оглавена от "Празника". На турнето беше тоталния лидер. Песните от началото на годината също и затвърждаваха позициите. Тогава имаше и проучване за най-обичаните личности в България и Ивана беше втора след Лили Иванова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен и аз, но с твоя коментар. Истерията по Ивана 2006та беше пикова. Трите песни от лятото гърмяха навсякъде, нямаше човек, който да не ги знае. Още с "Това е парчето" превзе всички класации, и на Планета, и на Нов фолк, годишната на Сигнал плюс пък беше оглавена от "Празника". На турнето беше тоталния лидер. Песните от началото на годината също и затвърждаваха позициите. Тогава имаше и проучване за най-обичаните личности в България и Ивана беше втора след Лили Иванова.

То истерия по Ивана имаше, но Преслава държеше най - големият хит. Това мога да си заложа главата! И съм объркал песента на Анелия, беше ти си слънцето. Но гарантирам, че хита на лятото беше на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То истерия по Ивана имаше, но Преслава държеше най - големият хит. Това мога да си заложа главата! И съм объркал песента на Анелия, беше ти си слънцето. Но гарантирам, че хита на лятото беше на Преслава.

Ти си слънцето в мен е от 2007

До зори и Само за миг са й от лято'06

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е, при Анелия годините са ми объркани много. А и като цяло този спор е малко мех. Това са минали времена, който каквото е бил, бил е. Важното е, че към днешната дата има яки песни. Емануела, Анелия и ДесиСлава са пример за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Емануела се очертава хит, обаче. Не очаквах да се наложи, определено не гръмна така както други песни, но се върти по клубовете и хората я харесват. Истинска Певица на 2016 :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я я коя песен номер 1 ??

 

Любимият сайт на ФОКСА :)

 

Ми да КАМЕЛИЯ - МИНУТА ЖИВОТ е най-гледаният клип на годината ! :roll1:

 

vbox-logo11.png

Още едно доказателство, че "Нека да е тайно" не е балон, какъвто го изкарват някои. Не че Вбокс е по-силен пример от Ютуб, но и това си е постижение.

 

Десислава на Коледа ли ще пуска баладата? По мои наблюдения гледаемостта не е много голяма тогава, хората празнуват със семействата, но... кой знае. Все пак ще е добър подарък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който може нека публикува това в новини,защото на мен не ми дава.

Регламент за избор на българската песен и представител в Международния песенен конкурс на Евровизия 2017 в Киев, Украйна

Българската национална телевизия търси партньор за участие в Международния песенен конкурс на Евровизия 2017.

Кандидати могат да бъдат продуцентски компании или професионални екипи, които трябва да представят цялостно предложение за участието, което да включва песен, изпълнител и концепция за сценично представяне на песента, както и свързаните с това разходи, които продуценската компания или екип е готов/а да поеме.

Срок за представяне на предложенията – 20 януари 2017г.

Начин на представяне – по електронна поща на адрес eurovision2017@bnt.bg (за прикачени файлове в размер до 3 MB) или на електронен носител. Предложенията да бъдат придружени от кратко писмо, което съдържа списък на представените докумeнти и електронни носители и което да бъде входирано в деловодството на БНТ на ул. „Сан Стефано“ 29.

За допълнителни въпроси кандидатите могат да се обръщат към Йоана Левиева-Сойър, делегиран продуцент „Специални проекти” на е-mail: eurovision2017@bnt.bg

Всички постъпили предложения ще бъдат обсъдени от специално назначена комисия с участие на представители на БНТ, представители на музикалния бранш и чуждестранни експерти с опит в Евровизия.

Решението на комисията е окончателно и не подлежи на обжалване.

Поверителността на учасниците е гарантирана.

Изисквания към кандидатите:

През последните 2 години да са продуцирали не по-малко от 3 музикални проекта, които да са придобили публичност.

Да имат регистриран в ПРОФОН репертоар като музикални продуценти.

Опитът в менажирането на артисти-изпълнители и в организирането на музикални събития би бил предимство.

В подкрепа на всичко посоченото по-горе е необходимо кандидатите да подготвят презентация за дейността и екипа си.

Изисквания към песента:

Да отговаря на изскванията на правилата за провеждане на Конкурса (които са публикувани в сайта на БНТ)

В авторския екип, създал песента, да има българско участие.

Да бъде представена демо версия на записа на песнта във формат wav или mp3, както и текстови файл на текста на песента.

Изисквания към изпълнителя:

Да отговаря на изскванията на правилата за провеждане на Конкурса (които са публикувани в сайта на БНТ).

Да е български гражданин.

Да има сценичен опит и участия на живо.

Да бъде представен с кратка биография и снимка.

Изисквания към сценичната концепция:

Кратко текстово описание на идеите за сценично представяне, придуржено от визуални референции – скици, снимки, видео и линкове към тях, стори бордове.

Информация за брой изпълнители, костюми, хореография, музикални инструменти (ако има такива), настроение, доминиращи цветове и образи в осветлението и графиката на ЛЕД стените

Информация за креативния екип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-ужасната обложка, която някога съм виждал...

2z9ayok.jpg

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

Тази обложка от Пайнер ли са я правили? :1000 (10):

Теди е много хубава, но всичко е провалено. Фон, шрифт... всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

Тази обложка от Пайнер ли са я правили? :1000 (10):

Теди е много хубава, но всичко е провалено. Фон, шрифт... всичко!

 

Да, това ще е обложката на новия албум. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-ужасната обложка, която някога съм виждал...

2z9ayok.jpg

Докато не го видя на живо няма да повярвам, че това нещо може да е обложка на албум!!

 

Теда иначе бая е надула устните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналната снимка само да бяха изрязали в един квадрат пак щеше да е по-добре от това. Не разбирам как от фирмата одобряват това? :bx:

То по-скоро фирмата са я направили, аз не знам как Александрова я одобрява... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по-скоро фирмата са я направили, аз не знам как Александрова я одобрява... :1000 (29):

Ама каква фирма... един човек я е направил, другите слепи ли са? Теди също... Леле мале ме тресе :bag:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето обложки на Пайнер в последните години са под всякаква критика... :1000 (29): Само тази на Фики е добра.

А преди уж се опитваха да гонят някакво ниво при албумите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То като се замислиш, Теди не влага много в продукцията си. Музика, текст, тя си ги прави, клиповете винаги не са кой знае какво, за албумите не се старае особено, важното е да има мармалад. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

То като се замислиш, Теди не влага много в продукцията си. Музика, текст, тя си ги прави, клиповете винаги не са кой знае какво, за албумите не се старае особено, важното е да има мармалад. :1000 (29):

Тя обича всичко да е нейно производство... може пък и обложката й да е съвместна работа с Боби Павлов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...