Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хората харесват, когато певиците се хилят като напушени в камерата и нямат високо мнение за себе си, а.k.а. Преси :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората харесват, когато певиците се хилят като напушени в камерата и нямат високо мнение за себе си, а.k.а. Преси :Vishenka_05:

Преса също имаше един период, в който се държеше дръпнато и надуто, май миналата година, но сега й е минало. Много лошо впечатление ми беше направила в Звездно и в ОМ с фрази от типа "няма какво да коментирам" и "виж какво" :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, аз нямам проблем с това някой да не харесва някой друг. Обаче имам проблем с това да не зачиташ успеха на другите, защото те не ти изнасят. Съжалявам, но ти виждаш нещата само черно и бяло. Всяко нещо, което съществува в природата и има допирни точки с Галена ти не го харесваш (освен Преслава, която вече няма допирни точки с нея.) Не я харесвай, но бъди обективен...

Не е казал нищо лошо за Деса и В твоите очи, така че отпада теорията, че всичко свързано с Галена се хейтва. Може би феновете на певици като Андреа, Кама, Галена, Мария, Лорена, Малина държите на скандално поведение, хитов заряд и бройка хитове, а феновете на Преса, Деса, Емилия, Глория сме прекалено критични, защото ухото ни държи да чуе качество и глас в песента. Чувстваме музиката в най различите форми, а не просто за клубове и танци.

 

А и въпреки, че е фен на Преслава, не я превъзнася , както Галеновите - Галена.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса също имаше един период, в който се държеше дръпнато и надуто, май миналата година, но сега й е минало. Много лошо впечатление ми беше направила в Звездно и в ОМ с фрази от типа "няма какво да коментирам" и "виж какво" :wacko:

Това пак беше следствие на Бирмата, беше като смразена в интервюта по едно време, особено в русия период :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в последно време е придобила някакъв много противен маниер на говорене по интервюта. Вижте я даже в клипчетата на Сигнал - изглежда леко отегчена, говори с досада, сякаш стои на някакъв висок трон и гледа света от високо. Не е красиво. Факт е, че има покритие на самочувствието си, защото е ненадмината по качество на продукция, но няма как да се хареса на хората, ако се държи така. Даже Анелия, която е комична със самохвалството си, не изглежда толкова надута и присмехулна.

Самочувствието и си е баш без покритие. Колкото и да са "качествени" проектите и, тя не участва директно в създаването им. Плаща на една камара хора - композитори, текстописци, режисьори, стилисти, гримьори и тн да вършат всичко вместо нея. Отделно няма никакъв певчески талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в последно време е придобила някакъв много противен маниер на говорене по интервюта. Вижте я даже в клипчетата на Сигнал - изглежда леко отегчена, говори с досада, сякаш стои на някакъв висок трон и гледа света от високо. Не е красиво. Факт е, че има покритие на самочувствието си, защото е ненадмината по качество на продукция, но няма как да се хареса на хората, ако се държи така. Даже Анелия, която е комична със самохвалството си, не изглежда толкова надута и присмехулна.

Наистина и аз забелязах едно такова отегчение. Тъпо е така, обаче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самочувствието и си е баш без покритие. Колкото и да са "качествени" проектите и, тя не участва директно в създаването им. Плаща на една камара хора - композитори, текстописци, режисьори, стилисти, гримьори и тн да вършат всичко вместо нея. Отделно няма никакъв певчески талант.

 

Че на кого да плаща, ако не на тях? Кой прави собствени клипове, песни, грим, прически и т.н. Говориш колкото да не заспиш и сипеш редовният си хейт.

Важното е да знаеш на кого да си платиш, за да се получи нещо от теб. Галена е доказала във времето, че плаща на правилните хора, за да се получат правилните неща. А други, които пак го правят, се получават провали, а феновете се чудят как да замажат положението.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на кого да плаща, ако не на тях? Кой прави собствени клипове, песни, грим, прически и т.н. Говориш колкото да не заспиш и сипеш редовният си хейт.

Важното е да знаеш на кого да си платиш, за да се получи нещо от теб. Галена е доказала във времето, че плаща на правилните хора, за да се получат правилните неща. А други, които пак го правят, се получават провали, а феновете се чудят как да замажат положението.

 

Не може всички да имат таланта на Прес - да мързелуват и да претендират за награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз просто си мисля, че в момента е оставила на заден план кариерата за сметка на семейството, в което няма лошо. Затова и като я питат въпроси, свързани с това, говори някак си така насила. Вижте, като я питат за бременността и семейството и как грейва веднага. Само да не стане като случая Джена, макар че не ми се вярва. Нюхът на Галена за хитове е пословичен.

 

Но да, в последните ѝ интервюта забелязвам едно такова нежелание да говори. Преди години интервютата ѝ бяха страшно интересни, защото постоянно говореше за бъдещите си планове, но когато в един момент се зарича, че спира да говори предварително за проекти, и оттогава интервютата ѝ са малко скучни, поне тези, заснети на видео. Ето например интервюто за онова списание отпреди няколко дни е брутално яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може всички да имат таланта на Прес - да мързелуват и да претендират за награди.

А защо Преслава да мързелува и да претендира за награди, видяхме кой беше обиде февруари, а получи цели пет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Преслава да мързелува и да претендира за награди, видяхме кой беше обиде февруари, а получи цели пет.

 

Цели пет, които заслужаваше, които бяха доказателство, че може да вземе и певица. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Преслава да мързелува и да претендира за награди, видяхме кой беше обиде февруари, а получи цели пет.

5 награди, едно от друга по-изсмукани, само и само да не вземе Певица на годината, която очевидно заслужаваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 награди, едно от друга по-изсмукани, само и само да не вземе Певица на годината, която очевидно заслужаваше.

И Преслава е виновна за? Нали взима идол, какво мучи за певица? Отделно много ми падна в очите като 10 месеца мълча за наградите и чак сега избухна, отделно можеше съвсем спокойно да отиде и да ги насоли едно хубаво. Но и Преслава е виновна, че не каза, че Галя я заслужава, а се хилеше като дрогирана, докато Питон й се мазнеха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-напред него е тръгнала да сваля. Обаче толкова се шуми за Татяна последните месеци, догодина очаквам бум от Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-напред него е тръгнала да сваля. Обаче толкова се шуми за Татяна последните месеци, догодина очаквам бум от Татяна.

 

Много се шуми, направо... и аз очаквам бум, да се срине тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава е виновна за? Нали взима идол, какво мучи за певица? Отделно много ми падна в очите като 10 месеца мълча за наградите и чак сега избухна, отделно можеше съвсем спокойно да отиде и да ги насоли едно хубаво. Но и Преслава е виновна, че не каза, че Галя я заслужава, а се хилеше като дрогирана, докато Питон й се мазнеха.

 

И сам знаеш, че Идол е измислена награда, която е утешителна. Галена си заслужаваше Певица, предвид всичко, което направи и вдигна нивото на поп-фолка. Направи хит на Десислава, извънземен клип за Една жена и летен хит за Стара каравана. Вярно е, че си фен на Преслава и човек не може да е обективен що се касае до негова любимка, но виж фактите и сам ще се съгласиш, че има основание за всичко, което прави Галена. Трудът на всеки трябва да се възнаграждава, не с измислени статуетки и лансираните от Пайнер 5 награди, а истинските трябва да бъдат давани. Това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сам знаеш, че Идол е измислена награда, която е утешителна. Галена си заслужаваше Певица, предвид всичко, което направи и вдигна нивото на поп-фолка. Направи хит на Десислава, извънземен клип за Една жена и летен хит за Стара каравана. Вярно е, че си фен на Преслава и човек не може да е обективен що се касае до негова любимка, но виж фактите и сам ще се съгласиш, че има основание за всичко, което прави Галена. Трудът на всеки трябва да се възнаграждава, не с измислени статуетки и лансираните от Пайнер 5 награди, а истинските трябва да бъдат давани. Това е истината.

Но вината не е в Преслава, че я е получила, а на Митко, че я е дал, отделно Галена защо мълча толкова месеци, а не си каза като бял човек защо не е отишла и за какво претендира. Като ще скачаш, поне имай топки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият ми клип на Галена след "Спри ме" ....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но вината не е в Преслава, че я е получила, а на Митко, че я е дал, отделно Галена защо мълча толкова месеци, а не си каза като бял човек защо не е отишла и за какво претендира. Като ще скачаш, поне имай топки!

 

Така ли? Тогава защо на едни награди Преслава искаше да подели наградата си с Галена, а години след това, не й я даде, щом я заслужава? Значи всичко, което е правила за нея е било от лицемерие, защото тогава тя не е виждала Галена като конкуренция и когато започна да я вижда, лъсна истинското й лице.

Мълчанието понякога също може да е отговор на много неща, стига да можеш да чуваш и чрез него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? Тогава защо на едни награди Преслава искаше да подели наградата си с Галена, а години след това, не й даде, щом я заслужава? Значи всичко, което е правила за нея е било от лицемерие, защото тогава тя не е виждала Галена като конкуренция и когато започна да я вижда, лъсна истинското й лице.

Мълчанието понякога също може да е отговор на много неща, стига да можеш да чуваш и чрез него.

Сигурно защото тогава нямаше Идол, имаща се сега за по-важна награда от Певица.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в последно време е придобила някакъв много противен маниер на говорене по интервюта. Вижте я даже в клипчетата на Сигнал - изглежда леко отегчена, говори с досада, сякаш стои на някакъв висок трон и гледа света от високо. Не е красиво. Факт е, че има покритие на самочувствието си, защото е ненадмината по качество на продукция, но няма как да се хареса на хората, ако се държи така. Даже Анелия, която е комична със самохвалството си, не изглежда толкова надута и присмехулна.

Много точно си усетил отношението и. От февруари насам е такава.

Изобщо колко вглъбен в себе си изпълнител трябва да си, за да омаловажиш стойността на 5 награди и стотици фенове, само защото не взимаш статуетката, за която си се заинатил, че трябва да е в теб. Липсва и осанката на класна звезда. С последите си изказвания ме хвърля в тъча... Що за личност би коментирала, че Певица на годината се давало на онези, които имат нужда от реклама и участия, и то малко след като е направила световен проблем за същата награда и развали едно приятелство за нея... Не е искрена и последователна в това, което говори и прави. Малко преди награите в Автограв обясняваше колко не са и важни, как имала всичките и дори не ги държала на специално място. Иска да се прави, че и е все еДНО и е над нещата, но заради една награда преустанови контактите с приятелка и омаловажи стойността на мероприятие, от което е била част години наред. Феновете може а залъже, но себе си никога.

Преслава, която сума и години на върха не е правила изявления от рода на "Като си номер 1 е трудно да имаш приятелки в бранша". Колко допитвания до феновете трябва да се направят още, в които виаги Преса печели по брой гласове без да си е давала зор през годината, за да спре с подобни квалификации за себе си... Просто един човек, който вярва в нещо, не го повтаря всеки ден по 100 пъти... Иначе изглежда като опит самата тя да се самоубеди в казаното.

 

Тя е простовата и не може да изглежда така, дори и да го иска. Все едно Рени да се самохвали и да не изглежда смехотворно.

Галош поне знае как да се изкаже що-годе интелигентно и да не ръси едно и също: "Смело мога да кажа", "държА да подчертая", "моите екипи", "Плана за 2017 е направен." и всякакви подобни простотии :dontknow:

Галена и простовата не могат да присъстват в едно изречение. Простовата е Анелия. Галена е емоционално интелигентна личност с адски развита интуиция и усет, които я водят смело напред. Речника и не е особено богат. Пред камерите на ФолкМаратон и Автограф създава впечатление , че има богат речник, но когато срещу нея седят образовани журналисти от БТВ или НОВА поведеието и се превръща във фенско и инфантилно. Галена има много умствен потенциал, но той се изразява не в книгите, които е прочела, а в начина, по който и тече мисълта и възприема света.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и простовата не могат да присъстват в едно изречение. Простовата е Анелия. Галена е емоционално интелигентна личност с адски развита интуиция и усет, които я водят смело напред. Речника и не е особено богат. Пред камерите на ФолкМаратон и Автограф създава впечатление , че има богат речник, но когато срещу нея седят образовани журналисти от БТВ или НОВА поведеието и се превръща във фенско и инфантилно. Галена има много умствен потенциал, но той се изразява не в книгите, които е прочела, а в начина, по който и тече мисълта и възприема света.

 

Аз за Анелия писах, но ти както винаги неразбрал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...