Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Десислава сериозно пречи на някои хора тук, което отвсякъде си е показател само за едно- тя надмина очакванията на всички и нечии чужди фенове изобщо не бяха подготвени за това...

Все пак, не се приема току-така фактът, че жанрът си има певица, която въпреки дългогодишната липса на компания, след 20 години на сцена пак е редом до най-младите актуални- абсолютен феномен, който надали скоро ще си има еквивалент.

 

 

Вече и в официалния канал на Деса.. хммм :3fdb8960598fa63e:

Явно ДС и Пайнера имат някаква доста особена уговорка, щом дори и актуалната "И на всички като тебе" беше качена там като аудио... Странно, че чак сега се сещат за "Отново се родих", но щом са решили... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава сериозно пречи на някои хора тук, което отвсякъде си е показател само за едно- тя надмина очакванията на всички и нечии чужди фенове изобщо не бяха подготвени за това...

Все пак, не се приема току-така фактът, че жанрът си има певица, която въпреки дългогодишната липса на компания, след 20 години на сцена пак е редом до най-младите актуални- абсолютен феномен, който надали скоро ще си има еквивалент.

 

На никой не пречи Деса, точно обратното, хората й се радват, като направи яка песен и доста народ тук отчете факта, че има сериозен напредък в кариерата й през последната година.

 

Проблемът е във феновете й. Сещам се за трима (в това число и ти), които я бутате малко повечко от нужното. Получава се нещо от сорта на случая с Татяна, която целия форум не може да трае заради един единствен човек. Виж анкетата за най-антипатични певици и ще ти стане ясно. Някаква си треторазрядница с 1 хит за 15 години я води пред мразени имена като Преслава и Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На никой не пречи Деса, точно обратното, хората й се радват, като направи яка песен и доста народ тук отчете факта, че има сериозен напредък в кариерата й през последната година.

 

Проблемът е във феновете й. Сещам се за трима (в това число и ти), които я бутате малко повечко от нужното. Получава се нещо от сорта на случая с Татяна, която целия форум не може да трае заради един единствен човек. Виж анкетата за най-антипатични певици и ще ти стане ясно. Някаква си треторазрядница с 1 хит за 15 години я води пред мразени имена като Преслава и Галена.

Аз съм наясно и съм признавал, че феновете понякога се изсилваме в някои неща, но съвсем не смятам, че сме единствените. Достатъчно е човек да се върне назад и да погледне какво възхваляване е падало за Преслава и Галена през последните години, все едно са някакви световни звезди... Даже конкретно аз се опитвам да съм по-сдържан и аргументиран, а не директно да кажа 'Номер 1 е и точка!', даже откакто се е върнала в Пайнер не мисля, че съм го твърдял като ясен факт- само съм загатвал, че тя постепенно си отива там, където й е мястото... :3fdb8960598fa63e:

А и нека отбележим, че основна част от нещата, с които Десовите по един или друг станахме сред антипатичните на форума, бяха наши твърдения от миналата година, които през 2016 се реализираха. Миналата година ни се смееха, че я бутахме за ТОП име, въпреки че на нея всеки проект й беше мнооооого по-успешен от проектите на колежките й от едно време. Твърдяхме също така, че дуетите й не са хитове само заради партньора, а също така и че feat-овете, в които участва, са успешни главно заради нейните партии. През 2016 тя просто доказа, че е имало защо да ги говорим тези неща- все пак аз, Слави, GiorgioCalla, ENJOY и т.н. (по-активните), опознаваме изпълнителят Десислава вече 10-15 години и понякога предварително знаем на какво всъщност е способна тя. Та това е изпълнителката, която най-много е експериментирала във фолка и която през годините е пускала и проекти като My Pleasure, My Pain, Славатроника и с или без компания и телевизия е скандализирала с талант и усет как да е най-различна от всичките... та един връх в чалга компания ли ще й се опре... :3fdb8960598fa63e:

Иначе със сигурност съм радостен да видя, че Десислава става все по-призната в този форум- именно затова казах, че само 'някои хора' не могат да приемат еди-какво си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах, Анелия до няколко месеца ще е единствената певица с три песни с над 10 млн. гледания, издадени през 2016. Една от тия песни е най-големият самостоятелен хит на годината.

 

Калифорния - балон? Тва е най-големия хит на първото полугодие. Изкърти всички дискотеки и гръмна по-силно от основния си конкурент Като теб, но втората се задържа по-дълго във времето. На концерта Калифорния също се прие повече от добре - 10 месеца след дебюта си.

 

Докато не видя тоя пословичен прием от концерта на Калифорния, за мен е балон. Както беше с първия дует с Ави Бенеди. Къртеше по чалготеките и накрая на концерта - прием нулев.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Деса ми беше една от любимите. Откакто се върна в Пайнер и започнахте да я бутате навсякъде, не я дишам. Друг е въпросът, че чалга слушам само ако съм на купон или дискотека вече.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На никой не пречи Деса, точно обратното, хората й се радват, като направи яка песен и доста народ тук отчете факта, че има сериозен напредък в кариерата й през последната година.

 

Проблемът е във феновете й. Сещам се за трима (в това число и ти), които я бутате малко повечко от нужното. Получава се нещо от сорта на случая с Татяна, която целия форум не може да трае заради един единствен човек. Виж анкетата за най-антипатични певици и ще ти стане ясно. Някаква си треторазрядница с 1 хит за 15 години я води пред мразени имена като Преслава и Галена.

Много сте си повярвал ти и подлогите ти, ако се мислите за целия форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Деса ми беше една от любимите. Откакто се върна в Пайнер и започнахте да я бутате навсякъде, не я дишам. Друг е въпросът, че чалга слушам само ако съм на купон или дискотека вече.

Ееее, бива ли само заради феновете-защитници от любимка да стане неприятна? :D

При мен всъщност е нещо такова с Преслава (без това, че ми е била една от любимите), която не само във форума ми налагат като най-великата, но въпреки това се опитвам да я оценявам, когато има какво да й се оценява...

 

Успешен, неуспешен, този проект си остава най-доброто от нея от "На тебе не отказвам" насам... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че имам почти 50 подлоги във форума. Вдигаш ми самочувствието.

Вече знаеш. Ама нали си гласувал от другия си профил HUNTER кво те бърка, а уж си беше забравил паролата...оф спи ми се и не ми се занимава да ти разведрявам ежедневието, утре някои хора работим, а други сън не спите да плюете по-успелите от вас. Лека нощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, бива ли само заради феновете-защитници от любимка да стане неприятна? :D

При мен всъщност е нещо такова с Преслава (без това, че ми е била една от любимите), която не само във форума ми налагат като най-великата, но въпреки това се опитвам да я оценявам, когато има какво да й се оценява...

 

Успешен, неуспешен, този проект си остава най-доброто от нея от "На тебе не отказвам" насам... :Vishenka_05:

 

А "Няма да ри пиша"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече знаеш. Ама нали си гласувал от другия си профил HUNTER кво те бърка, а уж си беше забравил паролата...оф спи ми се и не ми се занимава да ти разведрявам ежедневието, утре някои хора работим, а други сън не спите да плюете по-успелите от вас. Лека нощ.

 

Като не ти се занимава да ми разведряваш ежедневието, въобще не ме цитирай оттук нататък. Неприятен си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Няма да ри пиша"?

За мен лично "Без теб" е по-добрият проект.

Всъщност, и "In Control" можеше да е много яка песен ако не беше английският... :1000 (29): Същата работа като с Издислав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, бива ли само заради феновете-защитници от любимка да стане неприятна? :D

При мен всъщност е нещо такова с Преслава (без това, че ми е била една от любимите), която не само във форума ми налагат като най-великата, но въпреки това се опитвам да я оценявам, когато има какво да й се оценява...

 

Успешен, неуспешен, този проект си остава най-доброто от нея от "На тебе не отказвам" насам... :Vishenka_05:

 

Вие не сте защитници, вие ни натрапвате всичко свързано с нея. Противно е. Камелия по същата причина ми е анти.

 

Пс: Чийзкейк, тия изблици в чата!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие не сте защитници, вие ни натрапвате всичко свързано с нея. Противно е. Камелия по същата причина ми е анти.

 

Пс: Чийзкейк, тия изблици в чата!

Е, не натрапваме чак всичко... А и тази тема все пак е за споделяне на всевъзможни неща около фолк звездите, нормално е всеки фен да изтъква своята любимка когато има с какво. А при Десислава има мноооого за изтъкване- и старо, и ново...

Но на теб може би ти е по-трудна цялата тази работа, защото си модератор и постоянно трябва да триеш нещо... :1000 (29):

 

Както и да е, аз се опитах да се насоча към Пресли- има моменти като този, в които спонтанно започвам да й се кефя повечко... :D

 

Една от най-добрите й песни! Но и тя като ДС понякога зарязва потенциални супер хитове без клип... :1000 (10):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава сериозно пречи на някои хора тук, което отвсякъде си е показател само за едно- тя надмина очакванията на всички и нечии чужди фенове изобщо не бяха подготвени за това...

Все пак, не се приема току-така фактът, че жанрът си има певица, която въпреки дългогодишната липса на компания, след 20 години на сцена пак е редом до най-младите актуални- абсолютен феномен, който надали скоро ще си има еквивалент.

Явно ДС и Пайнера имат някаква доста особена уговорка, щом дори и актуалната "И на всички като тебе" беше качена там като аудио... Странно, че чак сега се сещат за "Отново се родих", но щом са решили... :1000 (29):

Никой няма нищо против Деса, не знам защо си мислиш, че на някой му е трудно да приеме успеха на Деса. Но твоето поведение, и като цало на ваща банда е адски дразнещо, особено ти. Хората ти казват,че дразниш с поведение, ти продължаваш да говориш за Деса, кой ти говори за Деса? Дръж се, като момче/мъж моля ти се, не се дръж, като някаква ошипана госпожица, която се плюнчи и обяснява все едно е 15 годишна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

VBOX7 - Топ 20 Попфолк : Годишна класация

 

1. Деси Слава и Галин - Нека да е тайно

2. Алисия - Мой

3. Емануела ft Константин - Съкровище

4. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш

5. Ванеса - Говори бившата

6. Крум ft. Галена - Както желаете, мис

7. Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - California

8. Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

9. Галена - #МамаУраган

10. Джордан - На колене

11. Джена - Дразни ме пак

12. Алисия и Борис Соларийски - В кого да се влюбя

13. Преслава - Няма да ти пиша

14. Преслава - Чуплива и влюбена

15. Деси Слава - В друг живот

16. Емануела - Като теб

17. Алисия - Красавицата спяща

18. Анелия - Гот ми е

19. Галин ft. Азис - На Египет Фараона

20. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш

 

https://www.vbox7.com/top20_2016:top20_bgpopfolk&pos=ec

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдещите победители на наградите:

 

Концертна сцена - Десислава заради MAD концерта през 2008.

Клубна сцена - Десислава защото Митко така е решил.

Успехи зад граница - Десислава заради участието си на Евровизия преди няколко години.

Дискотечен хит- Отново се родих на Десислава. Има ли по-пускана песен от нея ? НЕ МИСЛЯ!

Баладичен хит - В друг живот на Десислава. Тази песен е по-голям хит и от ''Стари рани''!

Прогрес - Десислава.

Албум - Послушай сърцето си на Десислава.

Най-гледан клип в Ютуб/ Най-гледан изпълнител в Ютуб- Десислава защото я гледат дори на места където няма ток и компютри!

Видеоклип - И на всички като тебе на Десислава.

Артистично присъствие - Отново се родих на Десислава. Не е лесно да ходиш на 15см ток! Ако това не е артистичност...

Дует - Нека да е тайно на Десислава и Галин! Хита на 2016 и на новото десетилетие!

Песен - И на всички като теб на Десислава!

Певец мъже - Десислава облечена като мъж

Идол мъже - Пак Десислава

Певица жени - Коя друга освен Десислава ?

Идол жени - Десислава разбира се! Идол за малки и големи!

 

Крал!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На пресовите ви се върна с Без теб, дето половин година се подигравахте на Да ти олекне. :3fdb8960598fa63e:

Между другото, аз се радвам, че се престрашават да рискуват с по-некомерсиални песни. Без теб мен супер много ме кефи и изобщо не ми пука дали има 10 милиона или 1000 гледания.

Но клипът наистина е потрес- не вярвах, че може да има нещо по-посредствено от Чуплива и влюбена, но ето на. Мисля, че трябва да се радваме сега на Без теб, че не ща да си помисля какво предстои.

 

п.п. Тая песен е голям хит, на ретрото я пускаха 2 пъти. Също и Завинаги твоя се прие много добре, не знам защо се е вкопчила в Лъжа е само, трябва да си налага старите песни още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой няма нищо против Деса, не знам защо си мислиш, че на някой му е трудно да приеме успеха на Деса. Но твоето поведение, и като цало на ваща банда е адски дразнещо, особено ти. Хората ти казват,че дразниш с поведение, ти продължаваш да говориш за Деса, кой ти говори за Деса? Дръж се, като момче/мъж моля ти се, не се дръж, като някаква ошипана госпожица, която се плюнчи и обяснява все едно е 15 годишна...

Да каже човек, че правим нещо, което никой друг не практикува тук...

Ама не, братче... В последните месеци се обаждаме значително по-малко и всеки ден форума чете едно и също за Преслава и Галена, отвреме-навреме и за други... Ама това не е дразнещо, нали... Но ние че се активирахме повечко в края на най-силната година на ДС от доста време насам е ужасяващо...

Да не говорим как форумът на моменти тотално замира точно защото тук постоянно се обвинява някой в нещо и на човек просто му се отщява да пише. Заради такива вечно мрънкащи, които постоянно недоволстват, че еди-кой си бил дразнещ задето в Поп-фолк скандали бил налагал любимият си изпълнител... Ами какво да прави- да стои и да гледа как само другите налагат своите си ли?

Рамания = No Logic :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На пресовите ви се върна с Без теб, дето половин година се подигравахте на Да ти олекне. :3fdb8960598fa63e:

Между другото, аз се радвам, че се престрашават да рискуват с по-некомерсиални песни. Без теб мен супер много ме кефи и изобщо не ми пука дали има 10 милиона или 1000 гледания.

Но клипът наистина е потрес- не вярвах, че може да има нещо по-посредствено от Чуплива и влюбена, но ето на. Мисля, че трябва да се радваме сега на Без теб, че не ща да си помисля какво предстои.

 

п.п. Тая песен е голям хит, на ретрото я пускаха 2 пъти. Също и Завинаги твоя се прие много добре, не знам защо се е вкопчила в Лъжа е само, трябва да си налага старите песни още повече.

Аз чак не мога да повярвам, че тази година и двете- Преслава и Галена- пуснаха по един невиждан и крайно неочакван за техните стандарти флоп... :1000 (29):

Някой помни ли за колко време "Да ти олекне" направи първия милион? Мисля, че беше за по-дълго време от "Без теб", който го наближава, макар и доста бавно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой помни ли за колко време "Да ти олекне" направи първия милион? Мисля, че беше за по-дълго време от "Без теб", който го наближава, макар и доста бавно...

2-3 седмици... Но преса има и друг още по голям флоп

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...