Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

1. Тотя е елементарна

2. Тотя е неграмотна

3. Тотя е селянка

4. Тотя е нереализирана

5. Тотя има кофти подкрепа в тоя форум

Със съдействието на Сладкарници "Неделя " :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщам се от участие на Деса.

Не беше зле, честно казано. Почна със стари песни, всички пяха, на живо пееше, после дойдоха новите песни и са осра с тоя плейбек. Хората не забелязаха, но аз забелязах :D

Мърлата ми отказа снимка. Питам я може ли снимка, тя ми се хили мазно насреща. Тирбошон.

 

Иначе пя Дай ми още на Анелия върху В твоите очи. :D

 

Абе яко беше, квото и да беше, хареса ми. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мърлата ми отказа снимка. Питам я може ли снимка, тя ми се хили мазно насреща. Тирбошон.

Същата ситуация при мен с Емануела, само че тя тогава си беше без грим :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно не знаеш...

 

Заради спамера, който я натрапва денонощно и я изкарва най-великата певица.

 

Иначе за кво да отнася толкова хейт някаква треторазрядница.

 

Заради злобата ти към една хубава, талантлива и 10 пъти повече от теб успяла жена. Ти имаш някакъв яд и злоба към хора, които показват и излъчват щастие. Как не написа един положителен коментар, толкова негативен човек никога не съм срещал живота си.Явно имаш проблеми и ще се опитам да ти вляза в положение, но те съветвам да излезеш малко от вас и да се захванеш с нещо съществено, вече си на 30, а не си се взел в ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради злобата ти към една хубава, талантлива и 10 пъти повече от теб успяла жена. Ти имаш някакъв яд и злоба към хора, които показват и излъчват щастие. Как не написа един положителен коментар, толкова негативен човек никога не съм срещал живота си.Явно имаш проблеми и ще се опитам да ти вляза в положение, но те съветвам да излезеш малко от вас и да се захванеш с нещо съществено, вече си на 30, а не си се взел в ръце.

Не,просто всички мразят неграмотницата заради теб ,а вече мразим и теб,защото си досаден :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, че хубаво... Преса общата трябва да й викаме, щото нали се е ... с Тони Стораро...

Е, то кой не е минал през бат Тони, хаха.

 

Може пък да спорят кой е бащата всъщност.

Спомням си, че преди време някъде беше пуснато инфо, че са правили тройки, което вече и на мене ми идва в повече, ама знаеш ли ги там, помашките им традиции и на тримата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради злобата ти към една хубава, талантлива и 10 пъти повече от теб успяла жена. Ти имаш някакъв яд и злоба към хора, които показват и излъчват щастие. Как не написа един положителен коментар, толкова негативен човек никога не съм срещал живота си.Явно имаш проблеми и ще се опитам да ти вляза в положение, но те съветвам да излезеш малко от вас и да се захванеш с нещо съществено, вече си на 30, а не си се взел в ръце.

Кое пък й е успялото на краварката? 15 години да драпаш със зъби и нокти в една професия, да нямаш нито една масово известна песен и да пееш за едни от най-ниските хонорари в бранша. Една Лорена с 2 песни за 1 година стана много по-известна от краварката.

За талантлива пък изобщо няма да се хващам, не знам как е възможно такова фалшиво пеене да се харесва на някого. Но както се казва всеки има право на лош вкус и нищожни критерии, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то кой не е минал през бат Тони, хаха.

 

Може пък да спорят кой е бащата всъщност.

Спомням си, че преди време някъде беше пуснато инфо, че са правили тройки, което вече и на мене ми идва в повече, ама знаеш ли ги там, помашките им традиции и на тримата :D

Вие пък Тони Стораро го изкарахте ебача на България.

Човека нали има проблеми с гърба, не може да смогне на толкова колежки и фенки. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое пък й е успялото на краварката? 15 години да драпаш със зъби и нокти в една професия, да нямаш нито една масово известна песен и да пееш за едни от най-ниските хонорари в бранша. Една Лорена с 2 песни за 1 година стана много по-известна от краварката.

За талантлива пък изобщо няма да се хващам, не знам как е възможно такова фалшиво пеене да се харесва на някого. Но както се казва всеки има право на лош вкус и нищожни критерии, така че...

И като се събуди какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С - Най-неуспешната година за Тоти в личен и професионален план. Нищо. Догодина повече. :3fdb8960598fa63e:

плача :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...