Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Леле..... когато казва това изнасилено "шшт" в песента, как ми бърка в червата :mf_surrender: 1000%20(29).gif

Все едно си изчишква бебенцето 1000%20(29).gif "Чччччшшшшшшшшшшшшш"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плейбек..

Не че съм изненадан. :1000 (29):

 

То това се и очакваше, но "интервюто" протече точно 2 минути и то беше някакъв смехотворен диалог :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А те реално били ли са под въпрос?

Нямаше да има подобен цирк след миналата година но от началото на седмицата г-н Янакиев и г-н Запрянов натягат да има "награди" :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше да има подобен цирк след миналата година но от началото на седмицата г-н Янакиев и г-н Запрянов натягат да има "награди" :bx:

Преслава наистина ли има втори клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава наистина ли има втори клип?

Не.

 

То е хубаво да има награди, ама дано се раздават честно тоя път.

Кога са се раздавали честно наградите на Планета? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е хубаво да има награди, ама дано се раздават честно тоя път.

:hahaha: Мечти... Който наддаде най-много, той грабва желязото. :1000 (19): Наградите са важна част от имиджа на певачките, не съм и очаквал да ги спрат наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:hahaha: Мечти... Който наддаде най-много, той грабва желязото. :1000 (19): Наградите са важна част от имиджа на певачките, не съм и очаквал да ги спрат наистина.

 

И Певица на годината е ....... Преслава. Излиза тя и казва: "Благодаря ви много, сега ще имам стимул да продължавам да се друсам денем и нощем. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите станаха цирк с въвеждането на Идола а върха на цирка беше последната година - Мъжки и Женски идол.

Дано им хрумне да намалят категориите.

Да има певица, певец, песен, албум, прогрес, балада, диско хит, видеоклип и дует.

Достатъчни са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ООО Лаки слуша Галена! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Абе нали пуска песен и трябва да чуеш за какво иде реч, не от що умирам от желание.....1000%20(29).gif

И след първото чшшшшшт......се стреснах....1000%20(29).gif

А и при нас, така изчишкваме досадните котки, нали знаеш 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе нали пуска песен и трябва да чуеш за какво иде реч, не от що умирам от желание.....1000%20(29).gif

И след първото чшшшшшт......се стреснах....1000%20(29).gif

А и при нас, така изчишкваме досадните котки, нали знаеш 1000%20(29).gif

 

БебеУраган :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Марче да не наистина да се развежда, нещо много изведнъж се засили с участията... а и не е пускала клип от 2 месеца, това не е било.

 

 

Сакън ... Спрял е крана :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...