Jump to content


Online: Преслава - Без теб


Препоръчани коментари

Брей, май това ще е втората песен на Преслава, след Нашето любов е, която ще харесвам. Дано да звучи така добре и с нормално качество.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е яка, много зарибяваща! Скандализира на макс с фразата "се друсам още денем и нощем"!

 

При положение, че се върти от 2 седмици по радиа и дискотеки, не виждам проблем, че някой я е записал и качил. Щом за Преслава не представлява проблем да си изпее песента на концерт и да я прати по радиата и дискотеките да я въртят преди премиерата, не знам какво толкова се притеснявате за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално парче! Дано утре да излезе клипа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега я чух в уж хубаво качество, което пак е като ароматизатор на лайно. Песента е жестока, знаех си, че ще ми хареса много повече като излезе с що-годе добро качество. Не вярвам да стане хит, но пък може и да не я е пуснала, за да става хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дразнеща песен с още по-дразнещо изпяване/измрънкване от Преслава. Не мисля да си я пускам доброволно, а не вярвам и да се пуска по клубовете кой знае колко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дразнеща песен с още по-дразнещо изпяване/измрънкване от Преслава. Не мисля да си я пускам доброволно, а не вярвам и да се пуска по клубовете кой знае колко.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...