Jump to content



Online: Цветина - Его


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ми харесва!

Евтин клип и песен

Изложи се

 

За съжаление съм съгласен с теб!

След толкова ударни проекта, това даже не ми се коментира! :X

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пф, супер смотана песен - в старата, като изключим отсвирите, друго беше на ниво, а тука припева е потресаващ - има ли такъв изобщо? И видеото е много нискокачествено. Излагация, като цяло - дано да отиде в Планета, че поне клиповете ѝ да изглеждат добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми допада този и опит. Клипът не ми се коментира, но не знам как е допуснала кадрите с чернобялата визия и с това сиво червило да бъдат извадени на на показ пред всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой и е гримьора този път? Разстреляйте го, веднага........... ама веднага.... който и да е, не заслужава НИКОГА ПОВЕЧЕ да гримира..... особено това с по-светлия тон.....

Фондьотена си има номерация, следвайте и я използвайте бе, изроди!!!

Ужас!

 

Клипа е ужасен, грима още по-вече. Прави някакви движения тип Гери-Никол, ако не беше толкова орезилена откъм грим щеше да е по-готино.

 

Песента е готина, не се разбират някои думи, но то тая традиция и е почнала от "Диамант", при нея половината думи се не разбират. Иначе е прекрасен глас, красива, но това....

 

Да живее Оцко. Направи и най-големия и заппомняш се неин хит до момента.

 

Цвети, бягай при Оцко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш ли да чуеш как лекувах го с години ?

Можеш ли да си признаеш всичките ...... ?

...сте гнили.

 

Много яка мацка, поредна супер добра песен, и още по-важното различна от предходните. Просто момичето кърти. И тоя път текста е много добър.

Само клипа е много евтин, трябва да залага на по-добри реж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предните и 2 знам, че са на Люси и са добри, балада не съм сигурен кой и е режисьор, но това е направо смях. Клипа и грима специално са потресаващи. Не знам гримьор ли е, тя ли се е опитвала, но който и да е - да спре, веднага, незабавно!

 

Песента е различна и интересна, иначе, браво, за една година 4 различни песни, самата песен е хубава. С един друг клип би била хубава.

Но все пак да си провери дикцията - мислих , че в "Диамант" половината текст е неразбираем поради обработката на Оцко (не му е единствената таква), но тук разбирам, че просто това момиче проблеми с дикцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой и е гримьора този път? Разстреляйте го, веднага........... ама веднага.... който и да е, не заслужава НИКОГА ПОВЕЧЕ да гримира..... особено това с по-светлия тон.....

Фондьотена си има номерация, следвайте и я използвайте бе, изроди!!!

Ужас!

 

Клипа е ужасен, грима още по-вече. Прави някакви движения тип Гери-Никол, ако не беше толкова орезилена откъм грим щеше да е по-готино.

 

Песента е готина, не се разбират някои думи, но то тая традиция и е почнала от "Диамант", при нея половината думи се не разбират. Иначе е прекрасен глас, красива, но това....

 

Да живее Оцко. Направи и най-големия и заппомняш се неин хит до момента.

 

Цвети, бягай при Оцко!

Дай да чуем мнението ти за този грим :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Огромна храчка върху предишните й проекти и репутацията й на прогресиращ изпълнител. Какъв е този клип, заснет с Iphone 4? Имах чувството, че гледам Михаела и Стамбини, не мога да повярвам как си е помислила да пусне такова нещо. Предвид, пак казвам, предните й 3 проекта :mf_surrender: Извинявай- дебютна песен балада с 900к гледания, клип с декори и песен от Оцко, клип от Люси с 3 млн гледания и изведнъж...това??? Освен, че клипът е ала Атанаска и компания, звукът и смесването са на страшно посредствено ниво. Цветина е изпълнител, който има 5 милиона гледания в рамките на няколко месеца, дебютантките от Пайнер нямат и 2, а тя с 3 проекта успя да си спечели фенска маса, какво видях току що за Бога? По-добре вложи много пари в едно нещо, от колкото да се разпиляваш в няколко евтинджоса. Ако това й беше първият проект, никой нямаше да й обърне внимание каквото и да беше изкарала след това, или поне аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо плюете така клипа... момичето е съвсем нова певица и не ми се вярва да има повече от 2 участия на месец, а хонорара й сигурно е 500 лева. От къде да намери пари за по-хубаво видео?!

 

Песента ми харесва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо плюете така клипа... момичето е съвсем нова певица и не ми се вярва да има повече от 2 участия на месец, а хонорара й сигурно е 500 лева. От къде да намери пари за по-хубаво видео?!

 

Песента ми харесва!

Момичето въобще не е певица и няма участия. Прави си проектите за удоволствие, няма абсолютно никакви амбиции на този етап, просто се забавлява. Не е лоша песента, припева е силен.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...