Jump to content



Online: Татяна - Етикет "Единствена"


Препоръчани коментари

Ужас ... Дивата селянка пак ще има да се дере като краварка в арената с нова песен

Дивата селянка :lol: беше най-добре посрещната на миналогодишния концерт на Пайнер в Арена Армеец!

Бях ето така :surprise: , когато тя се появи на сцената, а от сумати места в залата вдигнаха плакати с надпис "Татяна ти си нашата кралица"!Не вярвах на очите си, но явно си има фенове :bowdown:

Иначе песента не ми харесва и не бих си я пуснал пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Еми нали трябва да продължи историята от Да сме квит и До три, те затова и са вметнати двете заглавия в сегашния текст. И специално тук, няма лигави неща или нещо което да не й отива да го изпее на "нейната възраст".

О, то да бяха само тея 2 песни. Тя в последните 2-3 години пее покъртителни текстове, дъното беше До три , веднага след това Малко коте. Тая няма цинизми, но нивото е много ниско, неможеш във всяка песен да пееш за кучки , да го духат и да се махат и така нататъка, 40 годишна е все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, то да бяха само тея 2 песни. Тя в последните 2-3 години пее покъртителни текстове, дъното беше До три , веднага след това Малко коте. Тая няма цинизми, но нивото е много ниско, неможеш във всяка песен да пееш за кучки , да го духат и да се махат и така нататъка, 40 годишна е все пак.

 

Не съм съгласен, нима жените след 30 не използват тези изрази? Според мен пък точно на младо момиче не и отива. Котето изобщо не ми се коментира, то беше експеримент. Но каквото и да си говорим, точно с тея текстове получи най-добрият си прием на концерт и единствения си бис засега. Когато една формула е проработила, не виждам защо да не я следва, но въпреки всичко е доста обрана в този проект и слава Богу няма простотия. Мисля, че и занапред няма да има простотии в текстовете й. Не е такъв изпълнител и крайности като Малко коте не са за нея.

 

Дивата селянка :lol: беше най-добре посрещната на миналогодишния концерт на Пайнер в Арена Армеец!

Бях ето така :surprise: , когато тя се появи на сцената, а от сумати места в залата вдигнаха плакати с надпис "Татяна ти си нашата кралица"!Не вярвах на очите си, но явно си има фенове :bowdown:

Иначе песента не ми харесва и не бих си я пуснал пак...

 

 

Има да, най-учудващо е обаче, че дори аз където съм спряган за единственият и фен не бях там. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е абсолютно копие на Ако ще да звъниш. И какви са тия новите автори- копирвачи на Оцко бийт? Уж все нови имена искаме, а те новите копират старите :mf_surrender: Чудя се кога Тотя най-сетне ще се бръкне да плати на текстописец, има 15 думи в речника си и ги върти във всяка песен.

 

Ти си моята кралица, а от кучки ми се палиш

цял арсенал от малки кучки

Ква съм кучка и стилна съм знаеш

с кучки мен не ме сравнявай

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е абсолютно копие на Ако ще да звъниш. И какви са тия новите автори- копирвачи на Оцко бийт? Уж все нови имена искаме, а те новите копират старите :mf_surrender: Чудя се кога Тотя най-сетне ще се бръкне да плати на текстописец, има 15 думи в речника си и ги върти във всяка песен.

 

Ти си моята кралица, а от кучки ми се палиш

цял арсенал от малки кучки

Ква съм кучка и стилна съм знаеш

с кучки мен не ме сравнявай

 

Новият текст е на Тина Денчева, не е на Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах нищо от текста, но не се и заслушах, ама песента определено има готин заряд. Повече ми харесва от предходната! :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има да, най-учудващо е обаче, че дори аз където съм спряган за единственият и фен не бях там. :D

там бяха тия които й се вързаха да идат с нея на кафе, да им подари по една коледна картичка и покана :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

там бяха тия които й се вързаха да идат с нея на кафе, да им подари по една коледна картичка и покана :1000 (29):

Коледна картичка още началото на декември? И децата са от различни крайща на страната и сами се организираха, да не мислиш, че само Галенините го можете? Тепърва ще виждаш все повече в нашата агитка, съжалявам, че ти е гадно, но не се чуди как да плюеш другите, а се намери щастие в нещо друго. И тва ухилено човече не прикрива ядът ти, че Татяна смаза Галена в Арената и втората е ревала на шефа, че първите били обрали овациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това ако не е комплимент за Оцко, не знам какво е...

 

Абсолютно копие на Оцковия стил, разбира се с някои пропуски, но няма как някой друг да е като Оцко, още повече , че този Деян Асенов (ако не се лъжа , или Асен Деянов, бъркам подредбата) е доста млад и има доста да "изяде" и "композира" докато стигне Йорданчо. Все пак, хубав опит.

 

Клипа ми харесва, Татяна цепи като визия, това е жена на 40... наистина красива.

Песента ми се вижда по-слаба от "Да сме квит" , например, но както казах... няма кой друг да е като Оцко. Рогата също не беше лоша, макар, че тя беше на Драганински (ако пак не се лъжа).

 

Татяна защо не работи пак с Оцко? Той не е забранен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай го, защото в него няма муцуни. Само на снимката са. :D

 

Много съм доволен от Татяна. Песента има силен хитов заряд, макар пак да има цигански вокали, самата мелодия ми навява малко на стария поп фолк. Текстът е добър. Вметката на Да сме квит и До три много ми хареса. Има голяма емоция в парчето. За видеото също съм много доволен, че най-накрая не е снимала с Данчо, а Скерлев я е заснел в пълната й светлина. На Татяна не са й нужно някакви уникални терени за снимки. Самата тя е самодостатъчна. Има невероятна харизма, прекрасно излъчване и е мега, мега красива жена. Желая й голям успех!

 

Единственото нещо във този ''проект'', което има харизма и излъчване е кучето :1000 (30): Останалото ..опазил Господ :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това ако не е комплимент за Оцко, не знам какво е...

 

Абсолютно копие на Оцковия стил, разбира се с някои пропуски, но няма как някой друг да е като Оцко, още повече , че този Деян Асенов (ако не се лъжа , или Асен Деянов, бъркам подредбата) е доста млад и има доста да "изяде" и "композира" докато стигне Йорданчо. Все пак, хубав опит.

 

Клипа ми харесва, Татяна цепи като визия, това е жена на 40... наистина красива.

Песента ми се вижда по-слаба от "Да сме квит" , например, но както казах... няма кой друг да е като Оцко. Рогата също не беше лоша, макар, че тя беше на Драганински (ако пак не се лъжа).

 

Татяна защо не работи пак с Оцко? Той не е забранен...

 

Оцко не е забранен, но цената му за песен на Пайнер е доооста завишена вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краварката да продаде две, три прасета и да си купи бре, аааа... :D

 

Да си купи жълтозъбата, бре! Татяна и без Оцко прави хитове, защо да си купува от него? Жълтозъбка от Луда по тебе не е имала хит, 20 години минаха, да развърже малко кесията, нали е много оборотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че последните и песни освен "Рога за спомен" са на нивото на тези от Оцко, особено "Да сме квит". Наистина е добър екип с Оцко, няма да е лошо да работи отново с него. Но и финансите си оказват влияние, още повече , че е външен за фирмата и към него няма финансиране от страна на фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питам се... за какво й беше котето... само си прецака инерцията.

 

Тази песен е много силна... изпяването е ново за Тотинка, а клипът е върхът на тъпотията.

 

Надявам се, че ще се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно парче за дискотека, определено ми харесва повече от Малко коте. Деян Асенов отново е успял добре да наподоби звученето на някой от най-актуалните композитори (в случая Оцко, чиито парчета от край време малко или много липсват в Пайнер). Но наистина, можеше и без 'кучки' този път... :D Иначе заглавието ми харесва много.

Клипът също ми допада, няма излишни пошлости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...