Jump to content



Online: Татяна - Етикет "Единствена"


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Започна добре, ама... като видях цветните кадри, перлените й вежди, и отвратителния й лигав и обработен глас... се запитах тая защо изобщо продължава да се пъне... Не стига че пее за 200 лева, ами гледа през два, три месеца да пуска песни и клипове... Няма смисъл - по-добре да купува учебници и книги на детето си, нови парцалки, екскурзиики. Явно, че от музика няма да прокопса, хаха. Къв е тоя инат, не разбирам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, с кого е снимала?

То няма една оригинална сцена... най-вече там дето на стола (Ако ще да звъниш), после там дето се мята като риба на сухо с брашното.

 

Песента е определено по-добра от #ТотиМалкоКоти. По-нататък може и да ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната и безсмислена песен, която още утре ще бъде забравена. Поне като влага, да влага в качествени и стойностни неща. То всеки път комерс.. не става така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната и безсмислена песен, която още утре ще бъде забравена. Поне като влага, да влага в качествени и стойностни неща. То всеки път комерс.. не става така.

Пръскаш ли се от яд, че никой не слуша "качествените" песнички на Райна?

 

Яка е, кефи ме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага се сетих за клипът на "Ако ще да звъниш", но Татяна с тъмна коса винаги ми е харесвала повече. Сега е много яка!

Самостоятелна нейна песен не ми е харесвала толкова от "Да сме квит" насам. Това определено е най-силното, което предлага. Дано има успеха на песните от миналата година. За сега това е песента която най-много ми хареса от тези които са пускали есента.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна защо се излага не мога да разбера и едни коментари кралица била, единствена, различна, ама друг път- поредния еднакъв ритъм и текст, който сме го чували. Ами няма да си я пусна 2-ри път. Това не е Татяна, която харесвах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна защо се излага не мога да разбера и едни коментари кралица била, единствена, различна, ама друг път- поредния еднакъв ритъм и текст, който сме го чували. Ами няма да си я пусна 2-ри път.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление песента ми допадна. :wallbash: :1000: Но едва ли ще стане нещо от нея, Тоти е бита карта. :3fdb8960598fa63e: Клипът дори не го гледах, патешката муцуна на снимката е достатъчна, за да добия представа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление песента ми допадна. :wallbash: :1000: Но едва ли ще стане нещо от нея, Тоти е бита карта. :3fdb8960598fa63e: Клипът дори не го гледах, патешката муцуна на снимката е достатъчна, за да добия представа.

 

Гледай го, защото в него няма муцуни. Само на снимката са. :D

 

Много съм доволен от Татяна. Песента има силен хитов заряд, макар пак да има цигански вокали, самата мелодия ми навява малко на стария поп фолк. Текстът е добър. Вметката на Да сме квит и До три много ми хареса. Има голяма емоция в парчето. За видеото също съм много доволен, че най-накрая не е снимала с Данчо, а Скерлев я е заснел в пълната й светлина. На Татяна не са й нужно някакви уникални терени за снимки. Самата тя е самодостатъчна. Има невероятна харизма, прекрасно излъчване и е мега, мега красива жена. Желая й голям успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, много прилича на Оцко стайл, личи си че си е поръчала нещо от сорта на Да сме квит. Текста обаче е покъртителен, не се ли умори тая жена да пее все за кучки, все за другите. В една песен ок, но 5-6 поредна е плашещо, годинките и просто не съответстват на такив текстове.

Иначе клипа, като за нея е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, много прилича на Оцко стайл, личи си че си е поръчала нещо от сорта на Да сме квит. Текста обаче е покъртителен, не се ли умори тая жена да пее все за кучки, все за другите. В една песен ок, но 5-6 поредна е плашещо, годинките и просто не съответстват на такив текстове.

Иначе клипа, като за нея е ок.

 

Еми нали трябва да продължи историята от Да сме квит и До три, те затова и са вметнати двете заглавия в сегашния текст. И специално тук, няма лигави неща или нещо което да не й отива да го изпее на "нейната възраст".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...