Jump to content



Online: Райна - И дори да боли


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е хубава песента, текстът е страхотен.

За какво има толкова дислайкове? Изобщо нещо ви става с Райна, половината не притежават грам от таланта й и хубавите й песни, но се величаят сякаш са големите певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна освен,че прави тъпи песни вече и гласът и звучи ужасно и дразнещо.

Няма да си я пусна втори път.Да се насочва към фолклора,във фолка успех вече няма да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо, което не ми харесва и едва ли ще си я пускам често. "Написано с любов" и "Нахално хубава" са много по-приятни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че започнаха да се правят повече балади. Тази есен се пуснаха много хубави, най-вече тази на Нелина. Песента на Райна е с доста добра музика, хубава е - баладите на Райна са ми едни от любимите, но тази не може да се доближи до последната й силна балада "Ти ли си", а "От утре" нямам любими балади на Райна. Дано все пак се хареса и забележи от аудиторията, но наистина не ми носи емоция като другите нейни песни. За мен лично Райна може много повече от това, което показва след "Няколко рокли". Успех на проекта. Клипът е много хубав и се радвам, че отново е заложила на танцувална част.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна и на луната да се качи, положението тук е такова, че отново ще бъде оплюта. :mf_surrender: Нямам идея, на какво се дължи този хейт по Райна, който датира още от 2008 година, когато плюхте по същия начин песни като "Мога и сама", "Големи думи", "Ти дали видя". В този ред на мисли, обективността в този форум е равна на 0, като гледам кои величаете и какво харесвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можах да я изслушам цялата. Много скучна ми идва.

Превъртах я и попаднах на китарата, единственото яко нещо.

 

 

Не ми харесва.

Накъсана, без заряд, скучна...Една балада като се изпълнява, трябва поне малко чувство да се вложи.

Текста и клипа иначе са хубави.

 

Каквото и лошо да кажем, ще е малко ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна и на луната да се качи, положението тук е такова, че отново ще бъде оплюта. :mf_surrender: Нямам идея, на какво се дължи този хейт по Райна, който датира още от 2008 година, когато плюхте по същия начин песни като "Мога и сама", "Големи думи", "Ти дали видя". В този ред на мисли, обективността в този форум е равна на 0, като гледам кои величаете и какво харесвате.

А ти къде видя хубаво нещо тук? Харесваш я единствено, защото си й фен. Песента не става. Дори и за балада не е хубава.

Но всеки си има вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти къде видя хубаво нещо тук? Харесваш я единствено, защото си й фен. Песента не става. Дори и за балада не е хубава.

Но всеки си има вкус.

 

Винаги съм бил обективен и ако не харесвам нещо веднага го споделям, като напр. бозите и от 2011 и текста на "Нахално хубава". А тук виждаме силен текст, прекрасно изпълнение, уникален клип. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучна е като 90% от опитите на чалгарките за балади последно време...

 

Вече са отвикнали да правят балади и те, и композиторите. Не им се получават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия клип на Райнуши е страхотен, а мелодията ми хареса много! Видеоклипа е супер, без луксозни кичове и такива простотии, чувства, емоции - това е важното в един клип! Само Райна прави такива клипове вече......... cry2.gif

 

А преди колко изпълнители правеха евтини, но качествени клипове, където имаше чувства, емоции, където говореха с погледи...........това много липсва сега. cry2.gif cry2.gif cry2.gif

 

Райнуши и камък ще разтопи с тази песен! cry2.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава песента, текстът е страхотен.

За какво има толкова дислайкове? Изобщо нещо ви става с Райна, половината не притежават грам от таланта й и хубавите й песни, но се величаят сякаш са големите певици.

!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...