Jump to content



Online: Марина Тошич - Черта ти слагам


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много по-слаба от предните две. Странно защо, но имах някакви очаквания, а и май е на Пашев песента. Смятам, че текстът е най-големият проблем, почти няма рима и е доста незапеваем. Иначе клипа е добър, Марина е голяма мацка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо изпълнение. В ръцете на по-можеща певица можеше и да ми хареса, макар и песента да е доста посредствена като композиция и текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък тая й е най-добрата досега.

Текстът е изключително оригинален с това изброяване и удряне и блъскане... :1000 (33):

Тоя в клипа прилича на Ангел Дончев в слаб вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много е яка. Видеоклипът е на ниво. Марина изглежда перфектно, много е секси. Ще има много хитове от нея за напред!

 

+1

 

Прилича на "Не ме заслужаваш" ама тая е записана много по-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле. Доста ми е банална темата и особено в припева с това "блъскай, удряй и т.н...."

Не ми харесва визията в клипа. Никак даже. Но иначе има хубав ритъм и заигравка.

Личи си, че залагат на Марина. Дано успеят да я развият.

Най-добрата за сега според мен е Авантюра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много е яка. Видеоклипът е на ниво. Марина изглежда перфектно, много е секси. Ще има много хитове от нея за напред!

Подкрепям - харесва ми! Успех й пожелавам :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, определено. Добър клип, добри визии, добра песен. И на мен ми лъха леко на Оцко отнякъде, нищо, че е на Пашев :D Звучи по-изчистено от другите му песни , определено по-добре. Слушам песничката, радвам и се, допада ми. Определено плюс за Тошич.

Браво, харесва ми, и то много! Не очаквах, но факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я изтраях докрай. Освен това има акцент този път, а преди я бях похвалил, че пее и говори без такъв. Наистина не знам защо се опитва. Не е интересна с нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е яка, но текстът е тъп и певачката е бездарна и без харизма - не виждам потенциал в това момиче. Кадрите с люлката са готини, но сюжетът не струва - уж мъжът бива изкарван лошия и изневеряващия, а накрая излиза, че и тя си е имала "резервен вариант" и бързо-бързо го смени. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е яка, но текстът е тъп и певачката е бездарна и без харизма - не виждам потенциал в това момиче. Кадрите с люлката са готини, но сюжетът не струва - уж мъжът бива изкарван лошия и изневеряващия, а накрая излиза, че и тя си е имала "резервен вариант" и бързо-бързо го смени. :1000 (10):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предната й песен е направила 17К през първия ден, тази - 60К. :blink:

 

nikinlay й е купил гледания. :mf_surrender:

 

:1000 (29):

Тя на предната за 1 седмица събра едва 1000 лайка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...