Jump to content



Online: Нелина - От щастието най-боли


Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Когато чакаш Теди и... пуснат Нелина :(

 

В интерес на истината, песента е хубава.

Как може да сравниш елементарната циганка с гласището Нелина, не си добре :mf_surrender:

 

Прекрасна е песента, браво! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е нейната песен! Брутална е. И текста, изпяването.... мелодията, която малко ми напомня за "Обичай ме" на Емилия и Борис Дали, но това е нормално, защото композиторът е един и същ. Много ми хареса и отдавна чаках подобна балада от Нелина. Всичко е на много високо ниво в този проект и дано се оцени подобаващо!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е и то доста. Но на мен лично ми липсва онзи ударен и запомнящ момент в песента. Не усещам, че ще ми се набие в главата и ще мога да запея нкаква част от нея от раз.

 

Но иначе е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти бруталната песен, настръхнах. От "Обичай ме" на Ема и Борис не ми се беше случвало.

Нелина ги попиля тая година, двете с Глория имат най-добрата продукция. Няма Преслави, няма Галени.

Невероятна балада, браво за старанието. Това е Нелина. Ако сега и това не се оцени, не знам вече какво да си мисля...

Приятен клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но на мен лично ми липсва онзи ударен и запомнящ момент в песента. Не усещам, че ще ми се набие в главата и ще мога да запея нкаква част от нея от раз.

 

+1

 

coldn't have said it better

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер,много яка балада,браво на Нелина.Малко не ме кефи текста в припева,иначе е супер ! Едно време щеше да се оцени високо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми се беше случвало песен и то поп-фолк да ме разплаче от първия път. Какъв е този текст? Музика? Изпълнение? Аз съм абсолютно без думи. Нелина тази година няма спирка. Убийствена е и в клипа. Това нещо трябва да се чуе на живо в Арена-та. Слушайки подобни песни си казвам, че все още има надежда за чалгата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...