Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

fasokk.png

 

Мисля, че тук ясно се вижда, че по секторите си беше пълно, понеже някой тук се опитваше да втълпява друго :P

 

Колкото и да искате да пълните залата, колкото и да се свалят заснетите кадри ниско над публиката, за да не личат празните долни редове и тези не повече от 200 души на терена, където би трябвало да са над 4000, нищо няма да се получи. И да се игнорират рехавите редове на далечната трибуна срещу сцената и да се броят като посетители гратис влезлите мангали накрая, резултатът ще е същия. Продадени са всичко на всичко 2000 билета. Толкова, няма повече. Другото до абсолютният максимум от 3000-3500 е гратис. Миналата година бяха почти двойно повече, за ваше съжаление и за моя кеф.... :1000 (19):

 

Чий е този налят и увиснал задник, на тази снимка? Да не е на фамозната лецемерка Кали? :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета и се смея с глас, но то не е смешно, просто е диагноза. Чипровски геноцид 20 години...Боже, колко мъка има по този свят :mf_surrender:

Кама ако е това, което я изкарваш щеше всяка година да пълни залите из градовете и по веднъж годишно в НДК, както прави Лили Иванова. Та тя дори Рени има 3 самостоятелни концерти в пълно НДК, ти за Мис Чипровци се хабиш да обясняваш на децата, но и те не те взимат на сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна беше потресаващо зле, в сравнение преди години. Не мога да повярвам, че от сериозна певица със страхотни песни се превърна в пълен комерс! Жалко за нея, за фирмата и за липсата на дисциплина, която явно я е държала в правия път.

Вече няма и коледна програма...........Нищо чудно, явно и "Пайнер" и "Планета" са станали мултикулти толератни и вместо Бъдни вечер и Коледа, ще празнуваме само Нова година. :cry2: Очаквам в скоро време певиците като Татяна да станат мюсюлманки и да започват да ни поучават как било правилно да живеем според шериата и жените да носим фереджета. :ph34r: :sick:

 

България си заминава. :cry2:

А какви вълшебни коледни програми правеха някога от телевизията......... :cry2: :girl_in_love:

 

Направо обявявам вече бойкот на "Планета ТВ". Ще си гледам старите клипове до 2007 и всичките музикални коледни програми. Аз съм източноправославна християнка и ще си остана такава завинаги! Ще си празнувам Бъдни вечер и Коледа напук на мултикултито!

Айде, слагайте ми още проценти наказания! А така се радвах да съм в този форум..........За съжаление никой и нищо няма да върне стария нормален форум на телевизия "Планета".

Когато се обърне палачинката, ще съдействам на нормалните власти за смяна на хората, работещи в "Пайнер" и "Планета". Антибългарщината няма да се толерира! Дано по - скоро дойде това време! Искам да го доживея! :cry2:

Нали знаеш, че точно през твоя любим комунизъм не се е празнувала Коледа и се е чествала само Нова година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, недей да лъжеш! Родена съм 1984 година и помня от малка как празнувахме Бъдни вечер с баба и дядо на село. Подаръците мисля, че ги получавахме за Коледа. И не, в детската градина не са ни говорили за Ленин, Сталин, Горбачов или Живков. Не бях и чувала за "Кореком" даже. :whistling: Но пък съм стъпвала в онези години в ЦУМ и "Адско Деница". Разглеждала съм списанията "Некерман", "Бурда" и "Лада", първата ни кола беше жълт "Вартбург", вкъщи имаме кутия кафе на "Нескафе", не бях по "тоблерон" и шоколадовите яйца, давах си ги на сестра ми, събирахме картинки от дъвките "Турбо", гледахме "Том и Джери", "Ну погоди", "Пиф и Еркюл", "Семейство Флинстоун", "Смърфовете", "АЛФ", "Костенурките нинджа", "Патето Уил", "Сънчо", "Педя човек, лакът брада", "Тримата глупаци", имахме брой на руското списание "Весели картинки", когато кака ми я нямаше, и измъквах калпачето, връзката и значката, кичех се с тях и гордо крачех из стаите :girl_wink: :ah: :ar: , от историческите личности познавах само Левски и Ботев, а 9 септември не сме празнували, защото се падаше преди началото на учебната година в детската градина и не сме знаели за този празник :whistling: , но пък не ме пуснаха на манифестация, че съм била твърде малка. И ми беше гадно, че, когато станахме ученици, вече нямаше чавдарчета и пионерчета. :( .
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мъка има по тоя свят, особено за Кити. Жената е инвалид и ще спре да гледа телевизия Планета, единственото, което й носи радост. Митко Димитров е за електрическия стол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да кажа, че Коледа не се празнуваше по комунистическо, освен тайно. Официално изобщо не се споменаваше този празник.

 

Имахме Дядо Мраз, който идваше на Нова година. Некермани, тоблерони, шоколадови яйца и подобни се намираха с връзки. Портокали и банани имаше само за Нова година. За да си купиш нова кола пък се чакаше поне 20 години.

 

Кити има доста бледи и неточни спомени. А и все пак е комундерка, така че е нормално нарочно да цели да изчисти мръсното минало на партията днес.

 

Иначе един от най-ярките ми спомени е как учителките от другарки се превърнаха в госпожи (господин, госпожа и госпожица бяха напълно непознати думи).

Link to comment
Сподели в други сайтове

За информация на тези, които много се вълнуват - на скучния концерт на Планета /с малки изключения сред изпълнителите и това, което представят/, публиката в залата бяше толкова, колкото миналата година.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За информация на тези, които много се вълнуват - на скучния концерт на Планета /с малки изключения сред изпълнителите и това, което представят/, публиката в залата бяше толкова, колкото миналата година.

Пореден човек, който го потвърждава. И за да го потвърдя и аз- едни познати, които са били на концерта, също ми казаха, че е било горе-долу като предишната година. Време е да се спре със спекулациите на база няколко ранни снимки.

Извод- Пайнер като концертна дейност са на същото ниво като миналата година- недостатъчно желани за Арена Армеец, но двойно по-желани от НДК. Това лично за мен си е някакъв напредък, с по-добра реклама можеше и да напълнят залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден човек, който го потвърждава. И за да го потвърдя и аз- едни познати, които са били на концерта, също ми казаха, че е било горе-долу като предишната година. Време е да се спре със спекулациите на база няколко ранни снимки.

Извод- Пайнер като концертна дейност са на същото ниво като миналата година- недостатъчно желани за Арена Армеец, но двойно по-желани от НДК. Това лично за мен си е някакъв напредък, с по-добра реклама можеше и да напълнят залата.

 

Реклама течеше по БТВ, предполагам е имало и разлепени афиши из София. Какво повече като реклама би могло да се иска?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реклама течеше по БТВ, предполагам е имало и разлепени афиши из София. Какво повече като реклама би могло да се иска?

Веско Маринов обиколи целия ефир, всяко възможно предаване да си рекламира концерта. Това е реклама.

 

Планета обявиха концерта 2 месеца преди датата - концерт във вторник, и рекламата им се състоеше в някакви смехотворни клипчета със няколко изпълнители, един афиш и реклама по БТВ от дъжд на вятър. Грам ПР стратегия нямат, ама грам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веско Маринов обиколи целия ефир, всяко възможно предаване да си рекламира концерта. Това е реклама.

 

Планета обявиха концерта 2 месеца преди датата - концерт във вторник, и рекламата им се състоеше в някакви смехотворни клипчета със няколко изпълнители, един афиш и реклама по БТВ от дъжд на вятър. Грам ПР стратегия нямат, ама грам.

 

Клипчета в канал с над 700К абонати в youtube, постоянно агитиране от страна на изпълнителите в страниците им във Фейсбук, афиши в София.

 

Преди години рекламата за концерта са изчерпваше с афиши из града и спот по ТВ Планета, този път се рекламираха по БТВ. Според мен рекламата не беше недостатъчно.

 

Ако погледнем реално към концерта дори има повишен интерес. В миналото се е случвало да не могат да напълнят НДК, а последните две години събират двойно повече хора в Армеец. Нещата са си ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчета в канал с над 700К абонати в youtube, постоянно агитиране от страна на изпълнителите в страниците им във Фейсбук, афиши в София.

 

Преди години рекламата за концерта са изчерпваше с афиши из града и спот по ТВ Планета, този път се рекламираха по БТВ. Според мен рекламата не беше недостатъчно.

 

Ако погледнем реално към концерта дори има повишен интерес. В миналото се е случвало да не могат да напълнят НДК, а последните две години събират двойно повече хора в Армеец. Нещата са си ок.

 

Миналата година и този са успешни! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, действително, Митьо можеше да си прати няколко от ТОП изпълнителките да пообиколят предаванията и да направят реклама. И на Емануела трябваше да каже да спомене нещо за концерта, докато беше в най-гледаното шоу. Просто си личеше как шефа и тази година просто си обяви някакъв там концерт и само накара певиците си да запишат обръщения, към това добави няколко плаката в София и толкоз. Не се прави така.

И не само Веселин Маринов е активен по предавания преди голям концерт- дори и Лили Иванова винаги обикаля насам-натам да си прави реклама, главно по БТВ. Така се прави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, действително, Митьо можеше да си прати няколко от ТОП изпълнителките да пообиколят предаванията и да направят реклама. И на Емануела трябваше да каже да спомене нещо за концерта, докато беше в най-гледаното шоу. Просто си личеше как шефа и тази година просто си обяви някакъв там концерт и само накара певиците си да запишат обръщения, към това добави няколко плаката в София и толкоз. Не се прави така.

И не само Веселин Маринов е активен по предавания преди голям концерт- дори и Лили Иванова винаги обикаля насам-натам да си прави реклама, главно по БТВ. Така се прави!

 

Според мен ще е тъпо всяка една, която гостува някъде и да тръгне да говори, че ще има сборен концерт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчета в канал с над 700К абонати в youtube, постоянно агитиране от страна на изпълнителите в страниците им във Фейсбук, афиши в София.

 

Преди години рекламата за концерта са изчерпваше с афиши из града и спот по ТВ Планета, този път се рекламираха по БТВ. Според мен рекламата не беше недостатъчно.

 

Ако погледнем реално към концерта дори има повишен интерес. В миналото се е случвало да не могат да напълнят НДК, а последните две години събират двойно повече хора в Армеец. Нещата са си ок.

Никой не би отворил да гледа клипче, в което изпълнителят насила казва няколко умрели реплики на фона на архаичната като звучене песен на Планета. Имат най-модерната техника, имат поне няколко режисьора, които работят редовно за тях - ами да измислят нещо, да снимат някакви клипове с най-големите си зипълнители, нещо да грабне вниманието, нещо забавно.

 

Колко точно ще им отнеме да измислят нещо подобно? Има толкова много хора с оригинални идеи, които с удоволствие биха работили в такава насока, ама не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, недей да лъжеш! Родена съм 1984 година и помня от малка как празнувахме Бъдни вечер с баба и дядо на село. Подаръците мисля, че ги получавахме за Коледа. И не, в детската градина не са ни говорили за Ленин, Сталин, Горбачов или Живков. Не бях и чувала за "Кореком" даже. :whistling: Но пък съм стъпвала в онези години в ЦУМ и "Адско Деница". Разглеждала съм списанията "Некерман", "Бурда" и "Лада", първата ни кола беше жълт "Вартбург", вкъщи имаме кутия кафе на "Нескафе", не бях по "тоблерон" и шоколадовите яйца, давах си ги на сестра ми, събирахме картинки от дъвките "Турбо", гледахме "Том и Джери", "Ну погоди", "Пиф и Еркюл", "Семейство Флинстоун", "Смърфовете", "АЛФ", "Костенурките нинджа", "Патето Уил", "Сънчо", "Педя човек, лакът брада", "Тримата глупаци", имахме брой на руското списание "Весели картинки", когато кака ми я нямаше, и измъквах калпачето, връзката и значката, кичех се с тях и гордо крачех из стаите :girl_wink: :ah: :ar: , от историческите личности познавах само Левски и Ботев, а 9 септември не сме празнували, защото се падаше преди началото на учебната година в детската градина и не сме знаели за този празник :whistling: , но пък не ме пуснаха на манифестация, че съм била твърде малка. И ми беше гадно, че, когато станахме ученици, вече нямаше чавдарчета и пионерчета. :( .

Родена си 1984 година, което говори, че в най-добрия случай имаш спомени от Коледа 1987, когато вече режимът е поотпуснат и не е бил чак такъв грях да празнуваш Коледа. Попитай родителите си и ще ти отговорят дали се е празнувала Коледа или не.

Коледата, която ти обичаш и празнуваш, е точно американизираната Коледа - с образа на Дядо Коледа, създаден от Кока Кола. По-американско здраве му кажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще е тъпо всяка една, която гостува някъде и да тръгне да говори, че ще има сборен концерт...

Е, те нямаше навсякъде да го казват директно- "Ще има концерт на Пайнер, заповядайте на еди-коя си дата от еди-колко си часа", а малко по-завоалирано хах... :1000 (29):

Харесва ми примерът на Senhor с клипчето с Кейти, ама кога ли Пайнер биха се решили на подобно 'новаторство'... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси тази година нямаш ли юбилей? От 2004 ли си по форумите с децата или от 2006?

 

Но най-големият ти юбилей е 2022 - 20 години мъка 😂😂😂

 

Гледай от 40-та минута натам.... "когато имаш къси крака е противопоказно да излизаш с къса и широка пола"... Албена Вулева. :1000 (19):

 

ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...