Jump to content



Online: Джена - Зависима


Препоръчани коментари

Не можах да я изтърпя до края, текстът е потрес...все едно рецитира, провлачена, ужас.

Всяка нейна песен е по-зле и по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен припев, слаби куплети, някак празни.. Не е никак лоша музиката, но липсва нещо... Не е лоша песента, дано ми хареса повече... а как исках нещо силно като по-старите Да видя какво е, дори Ти къде беше е много сила, но...
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази е слаба като предните няколко. Всички казвате колко много ви липсва онази Джена с тоталните хитове отпреди години. На мен пък ми липсва онази Джена от самото начало, която правеше песни като "Късно е", "Животът няма втора серия", "Кой си ти", "Омръзна ми" и др. Песни, без каквато и да е претенция за хит, но бяха истински, пък и някои от тях се откроиха. Тази Джена ми липсва, без стремеж да е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази е слаба като предните няколко. Всички казвате колко много ви липсва онази Джена с тоталните хитове отпреди години. На мен пък ми липсва онази Джена от самото начало, която правеше песни като "Късно е", "Животът няма втора серия", "Кой си ти", "Омръзна ми" и др. Песни, без каквато и да е претенция за хит, но бяха истински, пък и някои от тях се откроиха. Тази Джена ми липсва, без стремеж да е номер 1.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е никак лоша песента, със сигурност най-добрата на Джена тази година. Първоначално парчето може да ти заприлича на някои други песни, но по време на слушането се откроява.

А Джена не е изглеждала по-добре в клип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре от предните две, но отново зле като за Джена. Ужасно скучни куплети и се чудя не и ли е било скучно дори на нея да ги "изпее". Едно провлачено, мудно, скучно е цялото нещо. Жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли намерение да излезе от тази дупка? От две години не е пускала нищо свястно, което ме навява на мисълта, че с Оцко просто случи късмет!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли намерение да излезе от тази дупка? От две години не е пускала нищо свястно, което ме навява на мисълта, че с Оцко просто случи късмет!

 

Не й се занимава, сякаш. Семейната Джена няма онзи хъс и усет за сполучливи парчета, както някога. Оцко, Боцко, все тая - тя избираше какво да пее и как го иска, беше пример за чалгарките, дето си поръчваха песни, като на Джена.

Жалко. Спря по някаква причина...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й се занимава, сякаш. Семейната Джена няма онзи хъс и усет за сполучливи парчета, както някога. Оцко, Боцко, все тая - тя избираше какво да пее и как го иска, беше пример за чалгарките, дето си поръчваха песни, като на Джена.

Жалко. Спря по някаква причина...

Айде, айде .. тя почна с глупостите още от "Градът работи за мен", а тогава даже не се беше запознала с Насенцето :mf_surrender: Баш липсата на Оцко ще се окаже проблема, както изглежда.

 

п.с. Интересно ми е колко гледания ще направи първото денонощие. Имам усещането, че и първоначалният интерес към песните на Джена спада - предвид, че е (беше) топ име, е редно да има към 150 - 200 000, но така като върви, ще са по-малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи песента, припева ми е много приятен, куплетите вярно, че са дълги, но нищо.. много е добра песента.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Джена, а вие сте загубили всякакви нюх и вкус за музика! Нормално де, с бозите, които ни заливат от предната година до сега с лека музика и повърхностни текстове! :gun_bandana:

 

Това като музика и аранжимент е един страхотен микс между "Да те бях ранила" и "Кой ме събра с тебе"! Голямата и сила. текстовете, се връща по - ударна от "Ти къде беше"! Точно такава музикантска песен с майсторско изпълнение ни липсваше тази година и бях сигурен, че точно от нея ще дойде есента! Да не говорим, че още вчера на участието и в Плаза, хората вече я поназнайваха за няколко часа! На живо със страхотния глас и орнаментиката и, е още по - яка Видеото не искам да го коментирам, там знаем, че от нея не няма вложение - това е за по - бездарните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой й пише текстовете на Джена - винаги се опитва да използва някакви тежки и драматични фрази, големи сравнения, а в същото време се получава някаква мешана скара от не добре подбрани думи, понякога меко казано смешни. Лирическият герой излиза за цигари и не се връщал - ми, сигурно е било затворено и е отскочил до друг, по-далечен магазин. Щяла син да има....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щяла син да има....

Това е типично сръбски израз, има го в много техни песни и си има своето значение за тях, на български е твърде нелепо.

 

Всъщност, напускането на Оцко се отрази пагубно единствено на Джена - единствената която твърдеше, че сама си композирала песните и определяла звученето, пък той правел само това, дето тя каже. :1000 (29): А то се оказа съвсем друго :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...