Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Миропомазването на Лили според мен беше направено от Биг Брадър с цел да я усмее за цялата и лигавщина.

Абсолютно, но според мен тя се държи много на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, но според мен тя се държи много на ниво.

Определено след този момент е по-различна. Включва се дивотиите им и вече не мрънка... И все пак е скучна.

Миглена има страхотно дар слово. Много ми харесва. Такива театрали са всички....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може да има дар слово, но маниерът й на говорене е супер непоносим. Бих я сравнила с Албена Вулева в това отношение, която обаче беше много по-интелигентна и малко по-малко дразнеща.

Само някой да смее да номинира бъдещия ми мъж (Ицето), ще хвърчи перушина! Може да излезе само с наградата, трябват ни пари за имение в Южна Италия! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сори, ама баба Лили не знае какво иска. От самото начало мрънкане, мрънкане, мрънкане. Вземе едно решение, огъне се, смени си го.

Не е последователен и стабилен играч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа.... баба Лили наистина разочарова още повече.

Мале на тези номинации Ути ще получи инфаркт. Адски бесен е, че всички го номинират.

Емануела явно пак ще ореве, че Христо я е номинирал... горката. Толкова да му се натиска а той тоооолкова да не я понася... хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е противна Иринчето, се кефя, че не я номинират днес. С всяко предаване тя става все по-злобна и ми се иска да й гледам сеира до финала, където ще изхвърчи първа 100%. Сега е важно да бъдат изгонени Ути, Торнев и Роро. Хем Иринка ще се почувства пак прецакана и ще бълва змии и гущери, хем те са също толкова противни. Не на последно място те са по-харесвани от нея и е важно да изхвърчат преди финала, а неминуемо на номинации с Меги и Ема "интелектуалците" са аут. Искам Миглена, Ема и Рени в Топ 3 - няма да има по-голям кеф. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много забавно го измислиха това със спасяването на двама номинирани, сега съквартирантите ще откачат като Емануела и Миглена се окажат с най-висок вот... :roll1:

Емануела е с най-много лайкове засега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена от самото начало ми е фаворит.

Човек, който с визията си излъчва интелигентност.

Кака Лили преди беше по-скандална, откакто е галеница стана скучна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой Дони беше цитиран от Емил Кошлуков сега. Дони, който харесваше фолкаджийката Глория?

Големи попаджии, големи интелектуалци, все жанрът им е виновен.

То бива да отричаш нещо, ама чак толкова сляпо. Смешно е да изхождат единствено от собствения си вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...