Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

На майтап го написах това, че ви се иска Христо да е гей, не съм вярвала, че трябва да се обяснявам за такова нещо. Ако иска и травестит да е, въобще не ми е толкова интересен, че да се изпокарам с вас :Д

Боровинке, няма проблем. :flowers:

Уточнявам за Чарли - в случай, че не се бъзика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм се обръщал лично към никой, а като цяло казах :д В сайтовете, тука, във фейсбук.

 

Тия нормални ли са? Алкохола пред храната? -.-

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия нормални ли са? Алкохола пред храната? -.-

Това е някакъв протест. Както Жени каза - наказателен вот.

Толкова е безизходно положението явно. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е някакъв протест. Както Жени каза - наказателен вот.

Толкова е безизходно положението явно. :д

Това си е чиста простотия. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борислав с най-много гласове... да, да. Истината е, че я има 100 смс-а, я не.

И за това с подобни спасени лица се опитват да накарат хората да гласуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E то беше ясно. И какво пишат в страницата, че там го плюели, пък го спасявали - вотът е положителен, Ути събра целия "протестен" вот срещу Емануела и Миглена. Нали не мислите, че аз съм единствената, които не ги харесвам?

Боби пък обра вота за тях двете. Ако на номинации бяха Ема, Мигла, Ути и Боби, последният щеше да е с най-нисък вот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според техен източник всичко започнало след като съквартирантите получили алкохол и цигари.

 

По план, фолкдивата Емануела трябвало да бъде изведена тайно от Къщата снощи, за да изпълни предварително поет ангажимент за свое участие. Това обаче не се случило, тъй като чалга фурията се напила, смесвайки текила с други питиета. Така в даден момент тя попаднала в тоалетната, където известно време дори повръщала.

 

Най-изненадващо обаче Емануела извикала актьора Христо при себе си, след което по микрофоните се чуло пъшкането от акта между нея и псевдоактьора.

 

Същият, който провали мисия на съквартирантите под предлог, че не желае да се целува с чужда жена, в крайна сметка директно преспа с такава.

 

Снощи той услужливо забравил своята голяма чуждоземна любов и се отдал на скрит купон с новата си секси партньорка.

 

Първоначално съквартирантите в Къщата не разбрали какво точно се случва и дори се притеснили за Христо и пияната певица. После обаче чули пъшкането на двамата от тоалетната и всичко им се разяснило.

 

Ути, дори извадил Христо от обятията на Емануела и го вкарал под душа. След като постоял известно време там, Христо бил привикан на отчет в изповедалнята.

 

След като излязъл от разговора си с Биг Брадър актьорът изглеждал напълно трезвен и само се подхилквал.

 

Очаквайте още подробности!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според техен източник всичко започнало след като съквартирантите получили алкохол и цигари.

 

По план, фолкдивата Емануела трябвало да бъде изведена тайно от Къщата снощи, за да изпълни предварително поет ангажимент за свое участие. Това обаче не се случило, тъй като чалга фурията се напила, смесвайки текила с други питиета. Така в даден момент тя попаднала в тоалетната, където известно време дори повръщала.

 

Най-изненадващо обаче Емануела извикала актьора Христо при себе си, след което по микрофоните се чуло пъшкането от акта между нея и псевдоактьора.

 

Същият, който провали мисия на съквартирантите под предлог, че не желае да се целува с чужда жена, в крайна сметка директно преспа с такава.

 

Снощи той услужливо забравил своята голяма чуждоземна любов и се отдал на скрит купон с новата си секси партньорка.

 

Първоначално съквартирантите в Къщата не разбрали какво точно се случва и дори се притеснили за Христо и пияната певица. После обаче чули пъшкането на двамата от тоалетната и всичко им се разяснило.

 

Ути, дори извадил Христо от обятията на Емануела и го вкарал под душа. След като постоял известно време там, Христо бил привикан на отчет в изповедалнята.

 

След като излязъл от разговора си с Биг Брадър актьорът изглеждал напълно трезвен и само се подхилквал.

 

Очаквайте още подробности!

Те им светеха журналистите щото и имат достъп до камерите им 😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвал съм ви, че Емануела е най-простата и елементарна тояжка в чалгата, за всички времена, нали? :1000 (29):

 

 

Те им светеха журналистите щото и имат достъп до камерите им 😂😂

 

Журналистите не, но адвокатите и продуцентите на тези "звезди" имат 24 часа директен достъп до всичко в къщата. И това е било винаги така....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Журналистите не, но адвокатите и продуцентите на тези "звезди" имат 24 часа директен достъп до всичко в къщата. И това е било винаги така....

Да и те ш тръгнат да издават такава информация. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е проста Емануела съм го казвала сто пъти, ама тая статия като прочетеш как е написана и къде е публикувана, ти става ясно, че е плод на болен мозък на 17-18-годишно фенче. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, великият актьор можеше да целуне три пъти хомосексуалиста Роро, да го галя докато излезе, но не можеше гол до кръста да целуне Емануела за 2 секунди. :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е брутално красива, даже Емануела ми бледнее пред нея...

 

 

500лв. за прическа, абе тези да не би да слагат златни нишки в главите на чалгарките. Потрес. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, великият актьор можеше да целуне три пъти хомосексуалиста Роро, да го галя докато излезе, но не можеше гол до кръста да целуне Емануела за 2 секунди. :sp_ike:

 

Ти така, като се замислиш колко.....и на колко.... е целунала Емануела, няма ли да се замислиш, преди да опиташ целувка? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...