Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поне излезе задоволена, не се оплаквай.

... и разкъсана - и морално, и анално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За заглеждания ли ще си говорим?? Айде да не си изкарваме кирливите ризи, много добре знам ти какви и С КОИ ги вършеше. Ама аз за разлика от теб се опитвам да ти пазя достойнството. Много ме разочарова, честно.

 

Ти ли ще ми говориш за изневери и достойнство?! Победих Вип-а, но загубих хора - явно не мога да имам всичко. Щом съм те разочаровал - здраве да е. Ти мен също. Както блесна, така и угасна. ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ще ми говориш за изневери и достойнство?! Победих Вип-а, но загубих хора - явно не мога да имам всичко. Щом съм те разочаровал - здраве да е. Ти мен също. Както блесна, така и угасна. ;)

Само с клишенца ли ще ми говориш? Откакто не общуваш с мен доста свали нивото дори и на комуникацията. Айде ходи си при М., Д. и В. и въобще не се занимавай с мен :) И за да ме разбереш ще ти го кажа с песен:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобата те направи да си копие на Урсула!

Очаквай скоро нови смс-си.

Ще си сменя номера! Мръхла!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho: ''Не съм в никакви отношения с Кели''

А: Добър ден. Намираме се в град Пловдив и консумираме жълт кантарион. Второ място е блян и признание за много хора. Ти доволен ли си ?
K: Изобщо не ми пука на кое място завърших! Най-важното беше, че отворих майската роза на Кели!
А: След формата най-вероятно имаш много фенове. Как са техните майски рози ?
К: Няколко вече бяха спукани и шити в Пловдив. Агресивен съм – няма какво да се прави!
А: Как реагира дъщеря ти Кеми като се прибра!
К: Първо ме прокле и ме попита откога си падам по животни, че да любя морж, но след това дойде и ме прегърна силно!
А: А на коя личност от форум си имал фантазии ?
К: Защо трябва да е само една ? (смее се)
А: Коментира се, че си организирал оргия в чест на Марая Кери защото утре излиза новия нейн сингъл.
К: И без да пуска сингъл бих организирал подобно нещо, но наистина такова събитие трябва да бъде отпразнувано!
А: В какви отношения сте с Кели ?
К: Никакви. Тоя се опита да се изкара жертва а той сам ме провокираше с този ханш! Такива кючеци ми играеше, че няма как да не ми стане!
А: Какви са ти плановете за тази година?
К: Искам да влезна в рекордите на Гинес като ´´Мъж отворил най-много майски рози‘‘! Пожелайте ми късмет.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с клишенца ли ще ми говориш? Откакто не общуваш с мен доста свали нивото дори и на комуникацията. Айде ходи си при М., Д. и В. и въобще не се занимавай с мен :) И за да ме разбереш ще ти го кажа с песен:

 

Пффф... не очаквах да паднеш толкова ниско, честно. Ти със задявките ти с Малума, Галин и кой ли още не, ще ми говориш за морал?! Смея се с глас, много грозно и жалко. Както казах снощи "Дано на тебе да ти е по-добре", защото на мен ми е!

 

Мерси за поздрава. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф... не очаквах да паднеш толкова ниско, честно. Ти със задявките ти с Малума, Галин и кой ли още не, ще ми говориш за морал?! Смея се с глас, много грозно и жалко. Както казах снощи "Дано на тебе да ти е по-добре", защото на мен ми е!

 

Мерси за поздрава. :)

Хахахаха, поне аз имах разума да ти изневерявам с по-хубави от теб, а ти с тия Квазимодота, дето не могат и на малкия пръст да ми се намажат... не ми се коментира. :3fdb8960598fa63e:

П.П. Симулирах всичките пъти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore: ''Деня в който се родих бе обявен като ден на драмата''

А: Добър вечер на победителя на първия сезон на Вип Брадър Рамания – Salvatore
S: Добър вечер драги зрители! Радвам се, че днес ще бъда част от вашия дом дори чрез малките екрани!
А: Мина вече седмица от победата – асимилира ли го ?!
S: Подобно нещо няма как да се асимилира защото аз никога не съм очаквал подобна подкрепа от страна на публиката. Като ни казваха процентите винаги треперех и си мислех ‘’Дойде момента да напуснеш‘‘. Екстремно преживяване което бих повторил без да се замисля!
A: Какво ти е мнението за драмата, която те преследваше в къщата ?
S: Деня в който се родих беше обявен като ден на драмата. Мисля, че тази информация е достатъчна.
A: Спекулираше се, че връзката ви с Blueberry е една лъжа. Единственото ви желание е било да сте актуални и силни!
S: Факт е, че любовта продава, но ние с нея наистина се обичаме! Тя е невероятен човек с чиста душа – рядкост в интернет пространството!
А: Коментира се, че в къщата сте направили таен ритуал под звуците на ‘’Шейх‘‘ и саможертва за твоята победа!
S: Поредна клюка! Ритуали имаше защото намерих замразена ябълка във фризера, но не знам кой, как и защо е направил нещо подобно!
А: Как отпразнува победата ?
S: В НАЙ-ДОБРИЯ КЛУБ – КЛУБ 33. Цялата вечер народа ме поздравяваше и пращаше въздушни целувки. Жестоко беше.
А: А сега какво следва ?
S: Сесия и взимане на изпити. / (смее се)/ Ами ще продължаваме да се забавляваме във форума и да пеем бъдещия хит на Яни – ‘’Фуклата‘‘ – в унисон всички потребители!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

И се смееш ?

Ти нямаш сърце!

 

MajkataNaKemi мислех те за по-меркантилна и оправна, какъв е този стар телефон... Каква файда, че имаш .... като не знаеш как да я използваш!

Кажи го на Кондомчо.

За мъжки к**** има пари, но един телефон да ми купи - не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И се смееш ?

Ти нямаш сърце!

Кажи го на Кондомчо.

За мъжки к**** има пари, но един телефон да ми купи - не!

Преориентирай се, мила, махай го този. Salvi е свободен - може да е долна душица, но е щедър и с голямо... сърце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преориентирай се, мила, махай го този. Salvi е свободен - може да е долна душица, но е щедър и с голямо... сърце.

Само Кеми Джуниър ме крепи в този ад!

Мислиш ли, че е лесно да влезеш в банята да си сложиш крем и да хванеш Конди на местопрестъплението.

С едната ръка държи телефона със снимка на Кели а с другата... представи си!

Спах в хола този ден.

Salvi е много малък. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тва верно ли някой на някой ги е пращал тия смс-и или е колаж? Щото гледам има и дата и телефонен номер на изпращача. :1000 (29):

Соня Немска на Славена :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тва верно ли някой на някой ги е пращал тия смс-и или е колаж? Щото гледам има и дата и телефонен номер на изпращача. :1000 (29):

Соня Немска на Славена.

 

"Коя си ти, ма, да лягаш в леглото ми?" :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

CallyPressyfan' ''Бях прокуден от бащината къща след фриволното ми поведение''.

А: Кели, много хора очакваха да спечелиш точно ти и дойде като гръм от ясно небе твоето отпадане.
К: Поредната манипулация на Вип Брадър! Аз съм истинския победител. Аз си дадох най-ценното на някакъв пловдивчанин за да финиширам на 3-то място. Това ли заслужавах ?
А: Как си със здравето ?
К: На кални бани през ден в Девин. Също така почти всеки ден ходя на масаж на ходилата, капачката, гръб и клепачи.
А: Родителите ти какво мислят за твоето участие ?
К: Прокудиха ме от бащината къща и не искат да ме видят. Имало много скандали в родния град поради фриволното ми поведение.
А: В какви отношения сте с Кондомчо ?
К: Не искам да коментирам този псевдо-мъж! Пише ми редовно и ми праща снимки на Малкия Конди и ми казва как го влудявам а не се разделя с MajkataNaKemi. Аз имам толкова обожатели - няма да го чакам дълго!
А: Той отвори майската ти роза!
К: Но след формата още колко минаха... :3fdb8960598fa63e:
А: Какви са тези пъшкания по телефона ?
К: Ох, масажират ми прешлените и не издържам.
А: Веднъж заповяда на Конди да отиде да пикае и след това да посади няколко корени с майската ти роза. Доминираш ли ?
К: Не, но обичам да ме доминират. Конди иска да съм му кученце!
А: Не те ли боли, че ще разрушиш още едно семейство с деца ?
К: Не е първото и няма да е последното! Някой болеше ли го като се изгубих с метро в София и плаках с часове ? НЕ! Омръзна ми да мисля за другите.
А: Искаш ли да минеш под венчилото с Конди ?
К: Всеки иска да се види в бяло! Ако остави лудото Каме и дъщеря си - може и да се случи. Аз детето му не искам да виждам. Няма да съм прислуга на никой! Детето ме нарекло морж! На мен Конди ми прати една снимка на Кеми да ми се похвали колко е сладка и нямаше предни зъби. Обидих ли я ? НЕ!
А: А какво ти е мнението за кризата в България ?
К: Отивам да ми масажират дупето, че още ме боли. Обадете се друг път!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally току-що ми прати няколко скрийнове! MajkataNaKemi полудяла като прочела интервюто и почнала да праща смс-си на Кели! Финалиста се притеснява за живота си!!!
c4a653cced2245bc.jpg
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...