Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Callypressyfan' хоспитализиран след поредния провал на Кака Преси.

Всички знаем как етно дивата на форума - кака Кели редовно изпада в депресии и хистерии след като неговата любимка не пожъне тъй желания от него успех. За никой не е тайна, че Кели симпатизира на най-хитовите изпълнители за деня и към днешна дата той не може да си позволи Галена да стане негова фаворит. Гласуването за годишните награди не се отразиха добре на Кака Кели. Всеки ден през 20 минути той рефршваше и броеше гласовете като луд. Спря за мисли за реки и планини, математиката и религията му бяха главните теми в главата. След като Преслава в някой категории дори не влизаше в топ 5 Кели прекарал цяла нощ в броене и пиене на успокоителни, но промяна в гласовете нямало. Поради този факт на сутринта неговата съквартирантка Мюжгян го намерила на земята в безсъзнание и с прегърнати списания на Нов Фолк на които Преси е била на корицата. Мигом повикала Бърза Помощ и Кели бил закаран в Пирогов. Като се събудил първия ми въпрос бил: ''Как върви Преси в гласуването?''. След като резултата не е бил желания е трябвало да му се бие голяма доза аулин с жълт кантарион за успокояване на нервите.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Callypressyfan' хоспитализиран след поредния провал на Кака Преси.

Всички знаем как етно дивата на форума - кака Кели редовно изпада в депресии и хистерии след като неговата любимка не пожъне тъй желания от него успех. За никой не е тайна, че Кели симпатизира на най-хитовите изпълнители за деня и към днешна дата той не може да си позволи Галена да стане негова фаворит. Гласуването за годишните награди не се отразиха добре на Кака Кели. Всеки ден през 20 минути той рефршваше и броеше гласовете като луд. Спря за мисли за реки и планини, математиката и религията му бяха главните теми в главата. След като Преслава в някой категории дори не влизаше в топ 5 Кели прекарал цяла нощ в броене и пиене на успокоителни, но промяна в гласовете нямало. Поради този факт на сутринта неговата съквартирантка Мюжгян го намерила на земята в безсъзнание и с прегърнати списания на Нов Фолк на които Преси е била на корицата. Мигом повикала Бърза Помощ и Кели бил закаран в Пирогов. Като се събудил първия ми въпрос бил: ''Как върви Преси в гласуването?''. След като резултата не е бил желания е трябвало да му се бие голяма доза аулин с жълт кантарион за успокояване на нервите.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Callypressyfan' хоспитализиран след поредния провал на Кака Преси.

Всички знаем как етно дивата на форума - кака Кели редовно изпада в депресии и хистерии след като неговата любимка не пожъне тъй желания от него успех. За никой не е тайна, че Кели симпатизира на най-хитовите изпълнители за деня и към днешна дата той не може да си позволи Галена да стане негова фаворит. Гласуването за годишните награди не се отразиха добре на Кака Кели. Всеки ден през 20 минути той рефршваше и броеше гласовете като луд. Спря за мисли за реки и планини, математиката и религията му бяха главните теми в главата. След като Преслава в някой категории дори не влизаше в топ 5 Кели прекарал цяла нощ в броене и пиене на успокоителни, но промяна в гласовете нямало. Поради този факт на сутринта неговата съквартирантка Мюжгян го намерила на земята в безсъзнание и с прегърнати списания на Нов Фолк на които Преси е била на корицата. Мигом повикала Бърза Помощ и Кели бил закаран в Пирогов. Като се събудил първия ми въпрос бил: ''Как върви Преси в гласуването?''. След като резултата не е бил желания е трябвало да му се бие голяма доза аулин с жълт кантарион за успокояване на нервите.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Спокойно, Кака Кели, хубаво го запомни, че ще я вземем догодина! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith хванат в изневяра с игумен.

Скандалната и темпераментна Сенужка бе хваната в крачка с 54 годишен мъж! Деня е 2 март когато Сенуж напуска апартамента си и отива на среща в квартално кафене. Там се среща с възрастен мъж, който първоначално нашите папараци решиха, че е негов дядо. Уви, след намеса на много редактори стигнахме до заключението, че става дума за един от най-популярните игумени! След консумация на айран и кафе двамата напуснаха кафенето с походка ала Соня Немска. Двамата поеха към непозната за нас посока, която ни отведе до един от мотелите на София. Двамата наеха стая и се отдадоха на първичния инстинкт под звуците на ''Кралица'' и ''Ненаситна'' на Глория. ''Поверително от -А'' има кадри на които се вижда, че Сенуж е същинска нимфа в леглото - няколко пъти одраска игумена мислейки се за жената котка. Накрая двамата напуснаха мотела и всеки пое по собствения си път с доволно изражение. Минути по късно нашите редактори установиха, че Сенуж е писал в ramania-bg.com, че бих гол върху маса което ни води до мисълта, че половия акт не е бил на легло а на масата в мотела.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Blueberry показа напукани пети.

b7f09b41a2b3be32.jpg
Чалга потребителката Blueberry показа напукани пети в социалната мрежа. Неподдържаният външен вид на плодчето на форума изуми феновете й, след като тя качи кадъра. Лайкове от най-верните й последователи все пак не липсват, въпреки издънката. Междувременно стана ясно, че раманянката хич не е отслабнала, а мами почитателите си в мрежата със стари снимки отпреди раждането на Maluma Junior. Последният пример е кадър от видеото "Що имала късмет Стамена", където Blueberry е статистка с носия от 1950.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горко им на мъжете с фетиш към крака :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Blueberry показа напукани пети.

b7f09b41a2b3be32.jpg

Чалга потребителката Blueberry показа напукани пети в социалната мрежа. Неподдържаният външен вид на плодчето на форума изуми феновете й, след като тя качи кадъра. Лайкове от най-верните й последователи все пак не липсват, въпреки издънката. Междувременно стана ясно, че раманянката хич не е отслабнала, а мами почитателите си в мрежата със стари снимки отпреди раждането на Maluma Junior. Последният пример е кадър от видеото "Що имала късмет Стамена", където Blueberry е статистка с носия от 1950.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Сенуж не вижда нищо нередно в тези пети.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо: Излекувах Arwity от вирус и любовни драми само като запях ''Мъжка майка'' на Поли Паскова. Просто във Вселената всичко е енергии! Моите изпълнения излъчват такива енергии, че ти е бедна фантазията.

А: Конди, всички искаме да разберем едно нещо - как беше срещата с Arwity?
K: С нея се видяхме в красив Пловдив в местно барче на по уиски. Време беше тази среща да стане факт след като вече близо година сме близки.
А: Как се разви тази среща ? За какви неща си говорихте ?
К: От астрология до грубия секс, направи си сам сметка. При това момиче няма теми табу и се получи всичко перфе.
А: Редовно е получавала критики тук, че е слаба на тема любов. Ти какво мислиш ?
К: Нека вече говорим в минало. Може и да е била слаба, но вече не е така. Тя дойде болна от вирус и наистина малко депресирана в любовен аспект, но аз и запях тоталния хит ''Мъжка майка'' на Поли Паскова. Едно нещо ще ти кажа - във Вселената всичко е енергии! Моите изпълнения излъчват такива енергии, че ти е бедна фантазията. Още утре ще се запознае с някой богат и красив мъж.
А: Коментира се, че след 5-тото уиски сте се хванали на хоро на главната улица на Пловдив ?
К: Да, под звуците на ''Бяла роза''. Пречистих и чакрите с този танц защото мантрата и не беше на ниво, но вече е чиста и готова за нови преживявания!
А: Как ще коментираш, че CallyPressyfan' и Dinnev са ви преследвали тайно в Пловдив, но Кели без да иска паднала в един фонтан и за малко да ги хванете ?
К: Лапешки истории! За т'ва вече с Кали-то не се лашкаме. Много е обсебваща а аз си падам по по-несериозни неща!
А: Как е дъщерята ти Кеми Джуниър ?
К: Доста добре. Записа на народни танци и йога. Почна да наддава килограми (наследено от майка и) и реши да се вземе в ръце. Да ми е жива и здрава и все толкова красива.
А: Кели каза, че не е толкова красива защото няма предни зъби!
К: Кели също няма п***** ама я е****.
А: Благодаря за това интервю!
К: И аз благодаря! Живи и здрави и вечно нае****.
А: Вулгарно!
К: Тва е специално за Сенуж.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Харесва ми развитието на интервюто - в началото се говори за духовност, а в края - половината думи са със звездички. От всичко по малко. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Arwity: Облякох се в бяло, но ударих на камък!


А: Миличка, най-накрая се видя с Конди на живо.
Ар: ''Но питам кой, кой е съгласен с теб дори да е нещастен''... Оооох, в еуфория съм!!!!!
А: Как си прекара с него ?
Ар: Повече от невероятно! Нуждаех се от повече време. Той ми е личния психолог - обожавам го!
А: Уви добре избяга от камерите на NOVA SPORT!
: Проклети да са! Не ме оставят да дишам спокойно!
А: Гледам, че пак си се облякла в бяло.
Ар: Тайно си мечтаех да се усети, но ударих на камък. Към днешна дата май няма интерес към жени или не поне към мен!
А: Да го беше дрогирала и употребила.
Ар: Не е като да не ми е минало през главата!!! (смее се)
А: Как се съгласи да играеш хоро на главната на Пловдив ?
Ар: Конди ми запя една песен и нещо се случи с мен. Всички задръжки паднаха - бях готова на всичко! Искам да му благодаря за това преживяване.
А: Коментирай, че Dinnev те е преследвал с бинокъл защото не иска да имаш интимен контакт с Конди!
Ар: Когато го молех за среща ме игнорираше и наричаше луда! Сега ще коленичи за среща. Много си го обичкам, но леко ме разочарова. И все пак съм готова да му дам най-ценното за доброто старо време.
А: Коментира се, че обичаш да го правиш в Мазерати!
Ар: И в Лада съм го правила - няма срамно, но че си падам по скъпи коли не е тайна!
А: Виждам те щастлива и доволна!
Ар: Конди ме промени. Той е мъжкия вариант на Ани Владимирова - коленича пред него! Дори ми каза, че след като Сатурн ми е в 51 планета скоро ще срещна любовта, как да не съм щастлива ?
А: Пожелай нещо на зрителите!
Ар: Мили, скъпи, невероятни зрители, пожелавам ви да имаше шанса да се докоснете до Кондомчо и да се преродите духовно. На мъжката аудитория им пожелавам да се докоснат до малкия Kondomcho които доста се маркираше в панталона и няколко пъти си прехапах устните поради този факт!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...