Jump to content



Online: Татяна ft. Наско - Малко коте


Препоръчани коментари

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Татяна ft. Наско

 

Тези сериозно ли?

:roll1: :roll1: :roll1:

Биди нали разправяше, че въпросния не участва в песента? А той не само, че участва, а са го написали и в заглавието. :mf_surrender:

 

Палец надолу от мен за тая простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЕСЕНТА Е АБСОЛЮТНА БОЗА.

 

Такива песни се пееха преди 5 години от певиците от В група, включително и Татяница.

 

Айде довиждане, край с поредицата популярни песни. Пак изпада където и е мястото. На дъното

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен ужас, даже не заслужава коментар :mf_surrender:

 

И кога ще престане да псува в песните си? Нелепа е!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво изгледах току-що?!?! Това не бих си го пуснал пак.

Кристиана и Джорджано беше по-добре :mf_surrender:

 

 

Наистина на Джорджано и Кристияна беше много по-добро. Имаше поне някаква мелодия и текст, хубав руски вокал и качествен клип.

 

Тука всичко е трагедия, даже няма разлика между Наско и Тоца. Все едно са роднини братче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, очаквах повече, когато разбрах, че Татяна ще възпява Котето. :D И определено тя можеше да направи повече, това ми идва малко по-просташко от необходимото.

НО песента е в ритъм, който лесно зарибява, а като добавим и набиващите се думи за котето в края на припева, не е изключено песента да стане голям хит. Аз лично не знам дали ще си я пусна отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това е официалният край на Тотя. Няма нищо яко в тая песен. Даже Наско няма да я спаси. А клипът е пълна боза.

Може би трябва да се изслуша 2-3 пъти, но се съмнявам, че масово ще го направят, за да стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах голяма простотия, а се изненадах приятно.

Харесвам такива аранжименти, хубаво е изпято, текстът е малко неразбираем, но това вече е редовно... Татяна по-яка май не е била в клип. <3

Опитала е да бъде различна от себе си и е успяла. Повече ми харесва от последните й няколко проекта. И със сигурност повече от песента на Исмаил.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъха на евтинджос от километри. :sick:

Въпросния Наско дядото, който говори ли е? Не разбирам какво цели с включването му, популярност ли, защото аз за първи път го виждам и ми е супер гнусен?!

И е супер жалко основавайки се на хитовата фраза 'малко коте' да се опитва да извлече полза за себе си, вместо да измисли сама нещо оригинално. Нали Азис беше казал, че ще прави песен с това заглавие?! На него повече би му отивало, защото е близко до неговото малко кученце, но Тотя къде се бута и тя .. но хит със сигурност за пореден път няма да види.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъното !

Поредна песен в която не пее , а псува и използва вулгарщини . Да не съм чул от Петку повече , че ТатянЪ не била боклук . Евтин боклук ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...