Jump to content



Online: Галин ft. Азис - На Египет Фараона


Препоръчани коментари

Както казах това е отговор на "Вертолета". Не се впрягайте толкова.

Галин не може да преглътне, че Фики има по хубав клип и песен от него (колкото и аз да НЕ харесвам Вертолета) на Галин явно му харесва и се дразни от този факт, но видимо, че при него вече нещата доста започнаха да куцат щом започна да заплашва Димитров да му спонсорира клипове и тн иначе напускал и отивал при Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може много повече, но като предната ще се задържи месец и това е. А интересно как Азис се е навил... дали не е скаран със Сторарови или Галчо му е пуснал? Не знам.

Не е лошо парчето, но това посмъртно не може да го изпее на живо. Много тъп клип. Пак мускули и мацки. Поне мацките са яки, че тоя корнишон не става. Яко можеше да копне Dark House, но пък тогава щеше да е копирал, то не е една. Успех все пак, по-нататък може да ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление това ще е хит!

Галин става все по-нелеп.

 

п.п.На девойката не можаха ли да й сложат бански, който да не покрива само зърната й?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно нещо. Това дори не е песен. Музиката, която въобще не се чува е в съвсем различен ритъм от мелодията, с която пее Галин. Развали си стила.

Какви вокали от Азис, та той крещи. И това "Хабиби" имам чувството, че с него ляга, с него става. Първата песен с "мангава тут", която да не ми хареса.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що, Наско да не е праскал Галин? :roll1:

 

roll1.gifroll1.gifroll1.gif

Не, ама нали виждаш, че все се старае да подражава на поп певците. Килата, Криско.. сега Наско :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ!

 

Тия песни с елементарни рими, ръмжащо изпълнение и чупки и стойки писнаха.

 

Бийтът и басът на места са 1:1 със Само за минута, клипът е безличен.

 

Като добавим и неправилния изговор и диалекта :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Качеството е на минус.

 

Не разбирам цялата истерия по това аутотюн позьорче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що, Наско да не е праскал Галин? :roll1:

 

 

Кажи, кажи каква е историята тук.. :D

 

И аз това си помислих.. или са се менкали идвамата :D :3fdb8960598fa63e:

 

Не, просто и двете песни са на Dexter / Васил Иванов /.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1:1 с песента на Наско. Комбинацията от чалга бийт + рап ме кефи мен, така че песента ми хареса.

Клипът също не е зле, летен е, браво на Галин за тялото.

Нямам идея как Азис се е навил да участва в песента, може Гальо и през неговото легло да е минал :D Вокалите му не ми харесват, прекалено са цигански , а и с това Хабиби ми стана банално вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля,че Галин нацели хит!

 

Повече ме кефи от Готина кола. Също и видеото повече ми допада. Различно е от правеното преди - кадрите с цветните димки, там до надписите на клуба, както и на яхтата - нови неща показва.

 

Ясно е,че е кихнато на Азо да си провикне в песента. Неговата част е най-тъпата.

 

Галин става все по-атрактивен <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително нескопосан текст, съсипващ иначе приличната мелодия и евтин клип - типичен за чалгата с мацки, пясък и яхта.

 

Слабичко, даже може би повече от "Бум шакала".

 

Може и да гръмне за месец по клубовете ... но му предлагам директно да почва да прави следващата.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-тъпия цялостен проект на Галин от началото на кариерата му до момента ( може би само "Стреляй" го минава), не мога да повярвам, че пуска такава песен с толкова малоумен клип. Много жалко! Ако се е надявал това да е големият му хит за лятото, просто няма как да стане. Дано се стегне, че ...

 

ДА, не се сещам за по-тъпа песен на Галин. Направо удари дъното. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...