Jump to content



Online: Галин ft. Азис - На Египет Фараона


Препоръчани коментари

Силен проект, клип + песен на Галин не ми бяха харесвали от периода на "Роклята ти пада". Дано не се върне пак към елементарни детски песнички като Парата, Нека да е тайно и Готина кола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И Илиян едно време правеше цигания след цигания и си беше повярвал, че вечно ще я кара така, за това днес е в 9-та глуха! Ситуацията при Галин е същата, това звучене вече започна да омръзва и ако не смени плочата скоро ще се върне при треторазрядните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже на Глория баналната песен е по-добра от това нищо.

Като го гледам имам чувството, че всеки момент ще се наака, той се е стегнал, надул се е, чръвнал се е направо от стойки, чупки, погледи....

Цигания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можеше да се разходи до Египет, ей го къде е, да снима нещо тематично: Нил, пирамидите, Сфинкса, пустинята... А текста няма да го коментирам, какви заплати харчи фараонът на Египет :roll1: :1000 (29): И "Спиш ли добре"-то на Василка е неподходящо.

Иначе е яка песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангава тут, а?

Има разлика от поп до мазно изпълнение...после разправяйте кое било цигания.

 

Без Азис щеше да ми хареса повече. Колата е по-яка сякаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В стремежа си да изпъкнат и да заслужат наградите си, и Галин и Фики това лято се забиха с адски тъпите песни. Честито.

 

Съгласен.

 

Константин тази година ги трепе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма дивотийка, ама ще бъде хитче... :1000 (29): Но не знам дали има шанса да стане по-хитова от средно успешната "Готина кола". Галин нещо взе да губи индивидуалността си с тези комерси и интереса на хората като че взе да намалява.

Клипът можеше и да е по-добър, но и така става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реагирах първично, знам, фурнаджийска лопата съм, не трябваше да прибързвам с коментара, съдете ме!

 

Мнение 2.0 - Мегахит! Сега я чух по ТВ с клипа и просто ще разбие всички дискотеки, егати бруталната. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкефи ме като я чух на слушалки, мнооого як бас!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална !!! Тотален хит , личи си че това е готвил за лятото . Можеше да мине и без предната . Но определено това ще е голям хит . Клипа също има добри кадри . Браво на Галин ако е работил с Декстър .

Link to comment
Сподели в други сайтове

В стремежа си да изпъкнат и да заслужат наградите си, и Галин и Фики това лято се забиха с адски тъпите песни. Честито.

+1 :mf_surrender: Тази година клипираните самостоятелни на Галин са от глупава по-глупава. Не го оправдавайте, че било отговор на "Вертолета" - "Колата" на какво беше отговор? Кой изобщо го кара да копира Фики в простотията му? :mf_surrender: През 2014 как успяха и двамата да пуснат нормални песни? Нещо започнаха да издишат в стремежа си да оригиналничат. :mf_surrender:

Като го гледам имам чувството, че всеки момент ще се наака, той се е стегнал, надул се е, чръвнал се е направо от стойки, чупки, погледи....

Има нещо такова. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

GALIN FT. AZIS - NA EGYPT FARAONA / Галин ft. Азис - На Египет Фараона, 2016

237 386 показванияпреди 14 часа

 

 

Нека Преславови започнат да обясняват как Галин си е купил гледанията СЕГА! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

GALIN FT. AZIS - NA EGYPT FARAONA / Галин ft. Азис - На Египет Фараона, 2016

237 386 показванияпреди 14 часа

Нека Преславови започнат да обясняват как Галин си е купил гледанията СЕГА! :)

Защо да са купени? Азис му прави гледанията, а Преслава си остава за момента най-бързо направилия гледания за 24 часа самостоятелен изпълнител, а ти си злобей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах това е отговор на "Вертолета". Не се впрягайте толкова.

Как ще е отговор на "Вертолета"?! "Вертолета" не трябваше ли да се конкурира с "Готина кола", и двете песни излязоха по едно и също време... Само че първата размаза втората...

 

Мислех си, че Азо е от отбора на Фики, но... уви. Циганинът знае как да си опича работите и за него няма ни ценности, ни приятели.

 

Песента е различна ужким, но ми е смешна и безсмислена определено. В клипа Галин се опитва да се прави на Фикрет, но нещо не му се получава, може би заради прекалено количество естроген... При Фики тестостеронът си е тестостерон...

 

И с тия рисувани ръкави, купени от карнавален магазин, уж че са татуси, кого се опитва да заблуди. Да си беше направил по-добре временни татуси, поне нямаше да има такъв бутафорен ефект.

 

Слабо, доста слабо. Джена и Галин изведнъж изгряха и изведнъж май ще пропаднат в небитието, където може би им е точното място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална !!! Тотален хит , личи си че това е готвил за лятото . Можеше да мине и без предната . Но определено това ще е голям хит . Клипа също има добри кадри . Браво на Галин ако е работил с Декстър .
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...