Jump to content



Препоръчани коментари

По традиция в края на годината се публикува такава тема.

 

Участията са само официално регламентираните и обявени в сайта на "Пайнер" и останалите музикални компании, НЕ се включват частни партита, участия на черно, фирмени банкети, тържества и прочие - част от тях открих като събития в страниците на някои от изпълнителите, но не сметнах за редно да ги броя, тъй като информация за тях липсва при по-голяма част от останалите изпълнители.

 

В скоби е промяната в броя на участията спрямо 2015 г. (негативна / позитивна / без промяна):

 

 

1. Преслава:
202
(
+28
)

2. Галин:
198
(
0
)

3. Фики:
182
(
-26
)

4. Галена:
156
(
-22
)

5. Анелия:
148
(
-9
)

6. Джена:
146
(
-34
)

7. Деси Слава:
136
(+21
)

8. Камелия:
133
(
+40
)

9. Емануела:
130
(
+78
)

10. Алисия:
129
(
+26
)

11. Теди Александрова:
127
(
+15
)

12. Яница:
98
(
+12
)

13. Борис Дали:
95
(
-8
)

14. Константин:
78
(
+5
)

15. Кали:
76
(
+9
)

16. Илиян:
74
(
-13
)

17. Андреа:
71
(
-32
)

18. Тони Стораро:
69
(
-42
)

19. Емилия:
63
(
-65
)

20. Татяна:
58
(
+4
)

21. Мария:
52
(
+3
)

22. Джордан:
51
(
+?
)

23. Ивана:
39
(
-9
)

24. Софи Маринова:
37
(
-21
)

25. Рени:
36
(
+18
)

26. Милко Калайджиев:
35
(
-8
)

27. Райна:
34
(
+7
)

28. Нелина:
32
(
-11
)

29. Роксана:
31
(
-9
)

30. Валя:
30
(
-5
)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз в страницата на Татяна като махна благотворителните ги изкарвам 65. Само за протокола да го кажа.

Махни и разните съмнителни, които не са обявявани в сайта на Пайнера, в дискотека са, а са с начален час 14:00 ч. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да отбележим, че в сайта на Пайнер невинаги публикуват абсолютно всички участия. Иначе доста добри цифри за ТОП 10, че и за тези по-натам- браво. Представям си какви биха били с частните партита.

Равносметката на база успехите през годината + участията: Галин- Певец, Фики- Идол. При жените като дисквалифицираме Галена, най-добре са Анелия и Деси Слава. Само Емануела им е конкуренция заради приходите от Вип-а. Мисля, че трябва да е повече от ясно, че две от тези трите ще спечелят статуетките, освен ако парите от Преслава не натежат пак, дано да не сме свидетели на такъв резил. Иначе Браво за нея, че е работила толкова през годината, като добавим частните партита и Капките си става доста претоварена програма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Топ 30 като цяло има минус 48 участия по-малко в сравнение с миналата година. Бременностите и почивката, която си взе Фики през първите 6 месеца са си казали думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с 40 участия повече от миналата година? :surprise:

Добър бизнесмен си е Камси, още от едно време. Дори и наистина да е намалила хонорара на 2500 или там колкото беше, годишният й приход става над 300 хиляди. Ето му я на Фокси скъпата кола, за която толкова говори, да не ни налага че и с 2500 не можела да си я купи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с 40 участия повече от миналата година? :surprise:

Кака ти ги пръсна, Пайнера пресира сигурно. А и се заканваше как след година щяла да види какво е .

И това, като имаш в предив, че тя ноември не поемаше никакви участия, или там няколко, шото беше на почивка, тя го и каза наскоро в някое предаване по БТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махни и разните съмнителни, които не са обявявани в сайта на Пайнера, в дискотека са, а са с начален час 14:00 ч. ;)

Нищо няма да махам, всяка години пренебрегваш и броиш квото ти изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да махам, всяка години пренебрегваш и броиш квото ти изнася.

 

Не стига, че ги брои пък и недоволни има. Преброй ги ти за всички изпълнители, направи си една тема и там прави 'квото ти изнася'. Уважавайте малко, все пак тва е труд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да махам, всяка години пренебрегваш и броиш квото ти изнася.

И да ги брои и да не ги брои, едвам е влязла в топ20 на участията, което си е доста зле за претенциите ти , какви хитове и бисове имала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да ги брои и да не ги брои, едвам е влязла в топ20 на участията, което си е доста зле за претенциите ти , какви хитове и бисове имала.

 

Ми има си, яд ли те е? И топ 20 никак не е зле, тя винаги е в него. А и 65 участия по 1500 = почти 100 000, от които 50 000 са си за нея. Да не мислиш, че и е зле?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми има си, яд ли те е? И топ 20 никак не е зле, тя винаги е в него. А и 65 участия по 1500 = почти 100 000, от които 50 000 са си за нея. Да не мислиш, че и е зле?

 

И като даде 30 хилки за клипове, песни и т.н, вече е на 20к годишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като даде 30 хилки за клипове, песни и т.н, вече е на 20к годишно.

 

Което означава, че всеки българин, работещ в чужбина прави повече от нея. Направо да хваща пътя за Англия. Ягодите я зоват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което означава, че всеки българин, работещ в чужбина прави повече от нея. Направо да хваща пътя за Англия. Ягодите я зоват. :1000 (29):

 

 

Всъщност, те клипчетата й са евтини... Може и с 20к да минава за продукция. 3 песни по 7к.

- текст - тя си пише

- музика - 2-3к

- видео - 4-5к

 

Толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като даде 30 хилки за клипове, песни и т.н, вече е на 20к годишно.

 

Продуцента ги плаща?

 

Което означава, че всеки българин, работещ в чужбина прави повече от нея. Направо да хваща пътя за Англия. Ягодите я зоват. :1000 (29):

 

Не знам къде беше 2 дена, но беше добре без теб тук. Щом теб не те зоват ягодите, едва ли нея ще я зоват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...