Jump to content



Препоръчани коментари

Всичко започна с моя коментар, че Камелия дори и на 2500 изкарва по 300 000+ лева на година- това малко ли е, та трябва да се възприема като обида към нея? А ако изкарва повече- още по-добре. Но и с толкова пак ще може да си купува скъпи коли и да има висок стандарт на живот, а не както го изкарва Фокси.

Според мен тя е свалила хонорара, но щом това й помага да има над 130 участия след 20 години на сцена, няма абсолютно никакъв проблем, всичко е ОК.

 

Според мен "десовите" сами не си вярвате на глупостите, но това не ви пречи да си ги напишете, за да си повярвате, че в Пайнер е стратотно, а Деса не се е прецакала с връщането си. И не, не тръгна от теб, а от "ванчовият" Тодоров, който написа тук едно оправдание на Ивана, за 5 пъти повече участия на Кама от Ванча, което мегазвездната им е подсказала, след участие в клуб "Провокатор" в София. Въпросът е, че на всички тролещи Кама тук толкова им хареса, че вече го смятат за абсолютен факт без каквото и да е доказателство. Напънете си мозъците и мислете, а не вярвайте сляпо та лаици. Не е възможно хонорара на Камелия 17 години да е в топ 3 в чалгата, а някакви младежи с нулева финансова и бизнес грамотност начело със смехотворното Меле да мислят, че Кама ще попилява клубовете през всичките 19 години кариера и днес ще бъде по-евтина от маргинали, като Татяна и Соня Немска. Не става така и няма как да стане. Може да им е много мерак на доста хора, но в този бизнес това е невъзможно. Особено на фона на тоталното пропадане на Пайнер в последните години пък е пълен абсурд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не се прави. Кама прави тея отстъпки за големите клубове. А 90% от участията й са в такива. Да се обади някой - Цветин да не е прост. Все едно не ги знае клубовете и освен това, най-вероятно има номерата на повечето дето звънят.

Като нямаш доказателства, няма как да си толкова сигурен. Човека ти каза да звъннеш и да питаш, да не се шокираш само.

Кама, не прави нищо по-различно от другите. Дефакто- всички правят отстъпки.

 

Вие нормални ли сте, Камелия която от 10 години е пяла на хонорар 5/6 хил. да си го смъкне на 2500. Как го виждате това? Тя се махна от Пайнер , не да взима по-малко, а повече. И ще излязат годишните отчети на фирмата и, или ще се намери бланка и ще видиш, че хонорара и е 4 бона- чисто , 5,500 с бенда .

Момчето по-горе ти е написало. А това,че Камелия прави отстъпки го прави за доста заявени участия напред и цената със сигурност не пада до 2500.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във всяка тема яко хейт по Камелия. Бива злоба, бива да си ритард, ама това е минало всички граници. Някои хора живеят за да мразят Кама.

После защо нямала деца, ми аз такива гнусни приказки по-никоя друга не съм виждал да се сипят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

После защо нямала деца, ми аз такива гнусни приказки по-никоя друга не съм виждал да се сипят.

Тук самата Камелия си е виновна. Тя непрекъснато говори за този си проблем, следователно го слага на масата за дискусии. Отделно мен ме дразнят хора, които само говорят и се оплакват. В смисъл, винаги може да помоли преди интервюто този въпрос да се пропуска. Иначе прекаляват, в това спор няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е за участия и разбитите надежди на почти цялата раманянска популация, че в този бизнес всичко зависи от Пайнер. Втора година се повтаря този факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя се махна от Пайнер , не да взима по-малко, а повече. И ще излязат годишните отчети на фирмата и, или ще се намери бланка и ще видиш, че хонорара и е 4 бона- чисто , 5,500 с бенда .

Момчето по-горе ти е написало. А това,че Камелия прави отстъпки го прави за доста заявени участия напред и цената със сигурност не пада до 2500.

 

Сега не дава процент, както преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нямаш доказателства, няма как да си толкова сигурен. Човека ти каза да звъннеш и да питаш, да не се шокираш само.

Кама, не прави нищо по-различно от другите. Дефакто- всички правят отстъпки.

 

Вие нормални ли сте, Камелия която от 10 години е пяла на хонорар 5/6 хил. да си го смъкне на 2500. Как го виждате това? Тя се махна от Пайнер , не да взима по-малко, а повече. И ще излязат годишните отчети на фирмата и, или ще се намери бланка и ще видиш, че хонорара и е 4 бона- чисто , 5,500 с бенда .

Момчето по-горе ти е написало. А това,че Камелия прави отстъпки го прави за доста заявени участия напред и цената със сигурност не пада до 2500.

 

Какво 5-6 хилки? В бланките Кама винаги е била между 4-5к. Накрая й бяха сложили 5к. Недей да ни мяташ по върбите.

Ъхъ, значи ти смяташ, че Кама има хонорара на Галин и Фики, които са топ имена. Погледни в клубовете, в които пее. 4 бона може да взима ако няма уговорка с тях. Ама тея, в които ходи редовно, повече от 3к едва ли й дават чисто.

Айде, моля ти се. Освен това, Тотя е на 1500, а пък другите дето изброихте са под 1000.

 

Също, логиката на Фокса е, че на Преса не може да й дават повече от 6к, а ти сега ми обясняваш, че на Кама й давали 6к без никакъв хит от 7 години насам.

 

И сега не отчита процент за други. ЗАтова може да си позволи да си намали хонорара. Една малка сметчица. Ако преди вземаше 4.5к и е отчитала 25%, сега като ги махнем тези 25%, то тя получава колко? Точно така. Смяташ добре - под 3.5к. А като сложим и отстъпките, нещата отиват знаеш накъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай сега, под 3.5к или 2.5к . Защото ти твърдиш че взимала 2.5к. А аз ти обяснявам, че дори с отстъпките под 3.5к , не пада. А отстъпки правят всички! Така, че какво излиза, че на всички трябва да им смъкнем хонорарите с по хилядарка надолу. И като си оставят % на Пайнера и какво излиза, какво остава за повечето с милионите гледания?

Или мислиш,че само Кама е с отстъпки.

 

Последно в Пайнер беше на 6к , не ме карай да ти търся бланките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай сега, под 3.5к или 2.5к . Защото ти твърдиш че взимала 2.5к. А аз ти обяснявам, че дори с отстъпките под 3.5к , не пада. А отстъпки правят всички! Така, че какво излиза, че на всички трябва да им смъкнем хонорарите с по хилядарка надолу. И като си оставят % на Пайнера и какво излиза, какво остава за повечето с милионите гледания?

Или мислиш,че само Кама е с отстъпки.

 

Последно в Пайнер беше на 6к , не ме карай да ти търся бланките.

 

Намери ги тея бланки де, докажи, обоснови се, стига само голи думи. Никога не е била на 6, ама никога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последната бланка с присъствието на Камелия, тя беше 5500, доколкото помня.

 

Докога в теми като тази ще се повтаря едно и също, не разбирам. Фактите са повече от очевидни за всички и няма нужда от обсъждане- Камелия изкарва изключително добри пари дори и без Пайнер, но това не променя факта, че тя се прецака като напусна Пайнер. Дори и около 4000 да взима (много малко вероятно), това е горе-долу същата сума, която щеше да прибира ако си беше останала на онези 70% от 5500- факт. Но щеше да има сумати други бонуси- още един факт. Сама си е виновна, че в неподходящия момент реши да се отцепва, сега можеше да й гледаме милионните клипове в супер канала на Планета и да се вълнуваме от представянията й по концертите в Арена Армеец, че и някой награда можеше да прибере, ама...

Дори и феновете й след тези 2 години трябва да са си направили равносметката, че тя ги кефеше повече като беше в Пайнер. Че то точно онова беше Камелия, на която всички се радвахме (до 2011 година), а не тази, която пуска по 1 песен на година и вече дори и не радва феновете си от концертната сцена, а главно с голи снимки във Фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последната бланка с присъствието на Камелия, тя беше 5500, доколкото помня.

 

Докога в теми като тази ще се повтаря едно и също, не разбирам. Фактите са повече от очевидни за всички и няма нужда от обсъждане- Камелия изкарва изключително добри пари дори и без Пайнер, но това не променя факта, че тя се прецака като напусна Пайнер. Дори и около 4000 да взима (много малко вероятно), това е горе-долу същата сума, която щеше да прибира ако си беше останала на онези 70% от 5500- факт. Но щеше да има сумати други бонуси- още един факт. Сама си е виновна, че в неподходящия момент реши да се отцепва, сега можеше да й гледаме милионните клипове в супер канала на Планета и да се вълнуваме от представянията й по концертите в Арена Армеец, че и някой награда можеше да прибере, ама...

Дори и феновете й след тези 2 години трябва да са си направили равносметката, че тя ги кефеше повече като беше в Пайнер. Че то точно онова беше Камелия, на която всички се радвахме (до 2011 година), а не тази, която пуска по 1 песен на година и вече дори и не радва феновете си от концертната сцена, а главно с голи снимки във Фейсбук.

 

Не мисля. Престъпно е май не можа да направи 300к за една година, ти за милиони ми говориш. Просто се амортизира, омръзна. Това е истината.

 

А сегашният й милион е по програма 300. Само, че вместо 300, Камчия даде 1500лв.

 

А що се отнася до хонорара - казах, че е на 2500 чисто. Може да е 3500 с бенд, но тя пак прибира 2500.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля. Престъпно е май не можа да направи 300к за една година, ти за милиони ми говориш. Просто се амортизира, омръзна. Това е истината.

 

А сегашният й милион е по програма 300. Само, че вместо 300, Камчия даде 1500лв.

 

А що се отнася до хонорара - казах, че е на 2500 чисто. Може да е 3500 с бенд, но тя пак прибира 2500.

Докажи !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля. Престъпно е май не можа да направи 300к за една година, ти за милиони ми говориш. Просто се амортизира, омръзна. Това е истината.

 

А сегашният й милион е по програма 300. Само, че вместо 300, Камчия даде 1500лв.

 

А що се отнася до хонорара - казах, че е на 2500 чисто. Може да е 3500 с бенд, но тя пак прибира 2500.

"Престъпно е" не беше комерсиална песен, нито клипът беше от онези, които правят големи гледания. Трудно можеше да имат стабилен успех и Камелия трябваше да е наясно с това. Но тя се отказа мигновенно след провала на този проект, а трябваше да пробва да пусне поне 1-2 комерса преди да тръгне да напуска.

А и онова беше в началото на 2014, когато каналът още не беше чак толкова развит и дори не знам дали имаше 10-милионен клип. Днес "Минута живот" щеше да има поне 2 милиона там, макар че щом дори и с реклама във Фейсбук и Ютуб не ги стигна... не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажи ти твоите твърдения. Ти си заинтересованата страна. На мен не ми пука за Кама.

Напротив, ти си тоя който спекулира с това от година насам.

Отделно беше казал,че Камелия година след Пайнер, ще има около 5 участия, понеже преди това и били поети от Пайнер. Излезе, че сама е с 40+ участия отгоре. Колкото и да е смъкнала(което не е повече от хилядарка), пак е направила повече и е била по-заета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, ти си тоя който спекулира с това от година насам.

Отделно беше казал,че Камелия година след Пайнер, ще има около 5 участия, понеже преди това и били поети от Пайнер. Излезе, че сама е с 40+ участия отгоре. Колкото и да е смъкнала(което не е повече от хилядарка), пак е направила повече и е била по-заета.

 

Дали?

Ако беше на хонорара в Пайнер, далеч нямаше да са това, което са. И много добре го знаеш. Но можеш да се биеш в гърдите, че твоята има бройка.

Но от 5500 без ДДС до 3000...има огромна разлика. Почти двойна. Следователно, при стария хонорар, участията й нямаше да са толкова много. И тогава наистина щяха да са 5. Но е факт, че не са 5. Кама си изигра картите добре за пред аудиторията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намери ги тея бланки де, докажи, обоснови се, стига само голи думи. Никога не е била на 6, ама никога!

 

Ето ти ги бре.... качвал съм ги още през 2014 година. И днес е на толкова.... 6000 и нито лев по малко. Сега е твой ред да ми докажеш обратното....

 

7716613p.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ти ги бре.... качвал съм ги още през 2014 година. И днес е на толкова.... 6000 и нито лев по малко. Сега е твой ред да ми докажеш обратното....

 

7716613p.jpg

 

Хахаха... да приемем, че бланката е автентична (била е). Фоксич, Кама не може да се продаде за 3 бона, ти за 6 искаш.

 

Освен това, всеки ден мениш числото. Не бива така. Децата разбраха, че ти самият не си уверен в хонорара на твоята прескъпа. Ново 20.

 

Нека те цитирам, за да разберат и хлапетата, че просто си измисляш:

 

- 29. December. 2016 г. - 23:54 Никой в чалгата не може да бъде продаден, за повече от 5000 лева.

 

- 14. October. 2016 г. - 17:18 Кама си пее на 5000 лева и дава отстъпки до 4000.

 

- 19. July. 2016 г. - 15:00 Кама си тръгва с по 4000-5000 лева от участие

 

 

Та, колко е хонорарът на Кама, Фоксич? 4000, 5000, 6000? Или 2500?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези неща с хонорарите за всички са относителни. Всички правят остъпки и договорки. Тези прословути 10 на Преслава не знам да ги взима, поне на повечето места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи официално излиза, че Камелия пее за 2 500 лева хонорар.. никак не е зле, като за самопродуциращ се изпълнител.. Фокс за теб тези пари малко ли са, оставяме Кама, а за сумата те питам? :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пее на 5000 лева без ДДС (участия) и 8000 без ДДС (банкети) и това не се е променило след края на договора и с Пайнер и нито един натегач тук не може да докаже обратното. В крайна сметка не задремалите кифли в Пайнер си купуват джипове за по 160 000 евро, а тя. И не тя чака от поредния тъпкач, да и закупи превоз, а го прави сама, че и храни още 10 души бенд, поддържа къща на 3 етажа от 1000 квадрата в София плюс апартамент 200 квадрата, при това не само е срещу НДК, а е на булеварда. Когато я гонят да я стигнат, не е лошо да се сетят колко е изкарала от дискове, касети и близо 5000 концерта през цялата си кариера. Щото дори тя да спре, а кифлите да тичат срещу нея, пак няма да я стигнат. И ако обичате, не ми изкарвайте някакви преходни бланки с хонорари за Нова година, пуснати от Пайнер с прозрачна цел, че да не ви изкарам старите, да се опулите при кой има разлика между хонорар за участие и за банкет. Че там личи кой колко струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък хонорара почна да се определя от това каква кола имаш ли? Всяка втора има много скъпа кола

 

Не каква кола има, а с какви пари си я е купил, за да преценим хонорара му. Тези, с малко акъл в тиквата ще схванат за какво говоря. Надявам се да си от тях....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...