Jump to content



Глория постигна пълно съгласие с Пайнер!


Препоръчани коментари

 

Нямам намерение да споря с теб. Аз знам, че Глория няма песен която да звучи всяка нощ в дискотеката. И не говорим, че няма хитове, а че се позабравиха. От там насетне, не мисля да споря повече.

 

 

Толкова много глупости не бях чел скоро. :mf_surrender:

 

Аз когото съм успявал да убедя за участията й, после е искал да повторим, а и няма нужда да убеждаваш когото и да било. Тъпо е с твоята среда измерваш средата на всички останали.

 

Няма какво да говорим повече, щом ти се е налагало да убеждаваш. И ако обичаш, не ми налагай твоето мнение. Казах, че Глория няма МЕГАХИТОВЕ, не хитове. И наистина няма мегахит като "Кой" или "Пей, сърце" от "Присъда" насам. Аман от хора, които живеят в собствена реалност. Аз харесвам Глория, МНОГО, но не се пуска в клубовете. За 2016 не съм я чул нито веднъж.

 

Кой ти каза, че нейните хитове на стават за там? Не стават за там явно според малоумните превзети аматьори "диджеи" дето ви промиха мозъците с ритъм 2/4.

Дива нощ, Златна клетка, Намери си майстора, Ненаситна, Не заслужаваш, Сбогом адиос... изобщо не са за дискотека..

Глория я въртят по банкети сватби събори и всякакъв вид събирания на които се събират 5 пъти повече народ.. а там вашата клубна звезда камелия НЕ ЗВУЧИ и не само тя, а и още ред прехвалени звезди. :)

 

Това как ти се струва?

 

 

Между другото, това е ЕДИНСТВЕНАТА песен на Глория, заедно с "Феникс" и "Сбогом, адиос" която се пуска по ретро партитата. Тази е редовна, другите са чат / пат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стефане, нещо много хард го раздаваш. Преди време ти се радвах на коментарите, но сега...

Не си налагам никакво мнение, ти го правиш. Говорим за факти, за хитове. Ти първо каза, че няма - сега, че има, но били позабравени. От къде си сигурен, като аз и други хора имаме по-различни впечатления? Втълпиха ви, че дискотеките са всичко. Съжалявам, че не мога да докарам тук всички видове хора, които са ми записвали записи по приложенията в коя голяма дискотека по морето, и не само, са пуснали нейна песен и как са реагирали хората. По механите не спират да въртят песните от "Пътеки". По Веселина не спират да си я поръчват всеки ден я с Изсвирете нещо ударно, я с Уморих се от теб, я нещо друго.

А относно какво си е причинила сама и т.н. - аз също много пъти съм я винил до момента, в който разбрах, че има неща, които не знаем. Тя не е от хората, които ще излязат да си правят пр и ще кажат - имам паник атаки, не знам си какво, но си е имала трудни периоди, така че отчитайте го и това, може би не й е било до турнетата на Пайнер. Не е типичната кариеристка като Ивана и Камелия. Приеми я такава или не й бъди фен, лесно е. И не, не съм убеждавал никого за участията в смисъла, в който го разбра - хващаш се за думата и изопачаваш, но нищо, жив и здрав. :) Ще си говорим пак след години.

Темата е за съвсем друго, а ако толкова държиш да си като приятелите си и любимите им изпълнители в актуалната вълна - имаш право на избор. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефане, нещо много хард го раздаваш. Преди време ти се радвах на коментарите, но сега...

Не си налагам никакво мнение, ти го правиш. Говорим за факти, за хитове. Ти първо каза, че няма - сега, че има, но били позабравени. От къде си сигурен, като аз и други хора имаме по-различни впечатления? Втълпиха ви, че дискотеките са всичко. Съжалявам, че не мога да докарам тук всички видове хора, които са ми записвали записи по приложенията в коя голяма дискотека по морето, и не само, са пуснали нейна песен и как са реагирали хората. По механите не спират да въртят песните от "Пътеки". По Веселина не спират да си я поръчват всеки ден я с Изсвирете нещо ударно, я с Уморих се от теб, я нещо друго.

А относно какво си е причинила сама и т.н. - аз също много пъти съм я винил до момента, в който разбрах, че има неща които не знаем. Тя не е от хората, които ще излязат да си правят пр и ще кажат - имам паник атаки, не знам си какво, но си е имала трудни периоди, така че отчитайте го и това, може би не й е било до турнетата на Пайнер. Не е типичната кариеристка като Ивана и Камелия. Приеми я такава или не й бъди фен, лесно е. И не, не съм убеждавал никого за участията в смисъла, в който го разбра - хващаш се за думата и изопачаваш, но нищо, жив и здрав. :) Ще си говорим пак след години.

Темата е за съвсем друго, а ако толкова държиш да си като приятелите си и любимите им изпълнители в актуалната вълна - имаш право на избор. :)

 

Естествено, като ми спориш, обиждаш и налагаш мнението си, без дори да си вникнал в това което съм написал.

 

 

Глория откъм масово одобрение е в пъти по - зле и от Ивана, и от Камелия, че й от Деси Слава.

 

Това е факт, не знам защо го отричаме. Глория се олицетворява с чалгата, всички които не харесват този тип музика, не харесват и нея. Да не говорим колко други хора от поп - фолка я смятат за надута.Аз разбирам, че това са глупости и не е правилно, но говорим за ФАКТИ. Факти, които биха евентуално й създали трудности, ако се самопродуцира.

 

 

1. Песните на Глория са по - умерени и за съжаление по - малко познати. Камелия има поне ТРИ супер наложени песни в лицето на "Луда по тебе", "Защо повярвах" и "Ти си". Ивана има две "Нещо нетипично" и "Шампанско и сълзи", които са не това ниво откъм популярност, но за съжаление не са актуални към днешна дата и не звучат в клубовете. Деси Слава се пуска чат / пат със "Две сърца", но има актуални хитове. Глория има дуета с Азис и няколко по - малко популярни песни.

 

 

Кое съм излъгал тук ? Коя песен на Глория е популярно, колкото "Луда по тебе" и по - точно може да се върти като тази на Кама всяка вечер в дискотеките. Не става въпрос, че са единственият критерий. Бога ми, не, но са фактор, защото това е основният бизнес на чалгата. А Глория, че дори й Ивана не се котира там. Видял съм го с очите си.

 

2. Глория не предизвиква интерес у масовият слушател като личност, като манталитет, като стил на музика. Не успя да се наложи като нещо с което може да се забавляваш. И го казвам от гледната точка на човек, който знае, че тя е супер, но НЕ успява да убеди приятелите си в това. Знам каква клизма е, като трябва да отидем на нейно участие.

 

Същото като това по - горе. В пика на чалгата, Глория НЕ УСПЯ да налажи няколко песни, които сега щяха да са й основните стълбове по клубовете. Това което адски ме дразни в теб е, че намираш извинения. Оркестрите са били не знам си кви и свирели 5 песни, ами свирят това което се продава човек. Всеки работи за пари и търсенето на извинения от този род са по - скоро нелепи. Тук говорим защо е преподписала с Пайнер, а то е защото за съжаление, ще й е по - трудно без тях.

 

3. Няма хитове. Глория просто няма актуални хитове. Тя няма мегахит от 10+ години, няма как това да не се отрази, като липсват и наложени стари такива. Ако беше визионер и имаше концепция, щеше да използва като Кама и Ивана навремето турнетата и да пее 5 песни, които да я бетонират. Но тя реши да действа по друг начин.

 

Глория просто няма хитове, говорим за актуални такива, които да вълнуват младата аудитория. Може да ми изредиш купища песни, но актуални хитове просто няма :) Поне не й в масовият смисъл на думата. Бил съм на концерти и съм виждал колко вяло минават повечето й нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато на няколко сборни концерта пя Пясъчни кули и Ненаситна, не мина никак вяло - даже и с бисове, но щом така си го видял...

А хитът, в истинския смисъл на думата, в чалгата за последните 10 г. се казва "За да те забравя". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Glamdring е прав общо взето за всичко.

А Сашо Роман, колкото и да е гнусен и пиян мангал, наистина има хит, какъвто Глория няма и вероятно никога няма да има.

Всички тези неща не правят Глория по-малко успешен изпълнител. Просто при нея за съжаление преди години се поспънаха нещата и тя някакси не успя да стане "легенда" за масовия слушател. За което според мен голяма вина, да не кажа и най-голяма, има публиката. Няма го уважението в България към успелите хора. Глория може и да е чалгаджийка, но със сигурност на различно ниво от останалите. И тези неща трябва да се уважават. Но виждате какво става - навряха в кучи гъз и Григор Димитров, и Бербатов преди време, и кой ли още не. Българите винаги забравят хубавото и при най-малката грешна стъпка просто те смазват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Съгласен съм на 100% за написаното от теб, НО идва един много голям въпрос тук - каква стана публиката на този жанр и какви неща правеха Камелия и Ивана - и двете размятаха цици по тераси, списания, клипове, скандали, прости текстове с глупости вътре и може би така успяха да хванат някаква вълна и някаква маса от хора.

Ето от последните 3 нови песни на Глория - 2 бяха с кавъри из Сърбия и Косово. Защо нейните песни? Защо не на Ивана някоя песен или пък на Камелия "Престъпно е"? Качеството на песните й не отговаря на нивото на публиката - такова е търсенето за съжаление.

Все си мисля, че тук нищо не се оценява и че няма публика за нещата, които Глория иска да пее. Не може да се котира нейното звучене толкова добре в Сърбия и да бъде обвинявана за нещо тук. Има си някакви пропуски, хаотична е в много неща в последните години. Малко като че ли се е предала дори, грешка е, че не търси нови имена, композитори, нови режисьори за видеата си, грешка е, че сто пъти набутва дъщеря си в някакви проекти, а в същото време говорят тотално различни неща за бъдещето й, грешка е и че спря отдавна да експериментира, текстовете й куцат. Трябват й генерални промени, концепция, план ако щеш, а не да се носи по въздуха и да ни пуска поредната песен със Симона. Станала е леко "демоде" в доста отношения. Но в крайна сметка се старае, прави каквото може, макар че може и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Glamdring е прав общо взето за всичко.

А Сашо Роман, колкото и да е гнусен и пиян мангал, наистина има хит, какъвто Глория няма и вероятно никога няма да има.

Всички тези неща не правят Глория по-малко успешен изпълнител. Просто при нея за съжаление преди години се поспънаха нещата и тя някакси не успя да стане "легенда" за масовия слушател. За което според мен голяма вина, да не кажа и най-голяма, има публиката. Няма го уважението в България към успелите хора. Глория може и да е чалгаджийка, но със сигурност на различно ниво от останалите. И тези неща трябва да се уважават. Но виждате какво става - навряха в кучи гъз и Григор Димитров, и Бербатов преди време, и кой ли още не. Българите винаги забравят хубавото и при най-малката грешна стъпка просто те смазват.

А ние другите не сме прави, дето и доказателства ви даваме, ма то за кого се хаби да снима човек. Сега остава да запеем в един глас - Глория няма хитове, щото не я пуснали тук и там, така ли?

Сашо Роман песен като "Носталгия" няма, няма и да види - по същата логика мога да напиша аз. Къде му е продукцията на Сашо Роман, концертите, албумите, задграничните изяви, където Глория разплаква хората с гласа си и песните си? Имам чувството, че те милеят повече за нея, отколкото тук.

Извинения съм намирал... Едни други пък ако ги питаш, голям критикар съм бил към Глория и угодия съм нямал. Последно?

Щом Камелия и другите са по-вървежни, слушайте си тях. Само дето не знам те пък от кога нямат хит, но както и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние другите не сме прави, дето и доказателства ви даваме, ма то за кого се хаби да снима човек. Сега остава да запеем в един глас - Глория няма хитове, щото не я пуснали тук и там, така ли?

Сашо Роман песен като "Носталгия" няма, няма и да види - по същата логика мога да напиша аз. Къде му е продукцията на Сашо Роман, концертите, албумите, задграничните изяви, където Глория разплаква хората с гласа си и песните си? Имам чувството, че те милеят повече за нея, отколкото тук.

Извинения съм намирал... Едни други пък ако ги питаш, голям критикар съм бил към Глория и угодия съм нямал. Последно?

Щом Камелия и другите са по-вървежни, слушайте си тях. Само дето не знам те пък от кога нямат хит, но както и да е.

 

Аз какво казах, ти какво ми отговаряш... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние другите не сме прави, дето и доказателства ви даваме, ма то за кого се хаби да снима човек. Сега остава да запеем в един глас - Глория няма хитове, щото не я пуснали тук и там, така ли?

Сашо Роман песен като "Носталгия" няма, няма и да види - по същата логика мога да напиша аз. Къде му е продукцията на Сашо Роман, концертите, албумите, задграничните изяви, където Глория разплаква хората с гласа си и песните си? Имам чувството, че те милеят повече за нея, отколкото тук.

Извинения съм намирал... Едни други пък ако ги питаш, голям критикар съм бил към Глория и угодия съм нямал. Последно?

Щом Камелия и другите са по-вървежни, слушайте си тях. Само дето не знам те пък от кога нямат хит, но както и да е.

Добре бе мама му стара, защо скачаш така. Глория има хитове, има много много хитове, може би най - много от цялата чалга. Тя е най - силната или със сигурност една от най - силните за самостоятелни концерти и задгранични изяви.Виж, че й пачо и Васил са ти го написали. Аз съм съгласен, че публиката е зле, но за мен причината е, че Глория 10 години не пееше старите си песни. Пропусна всичките турнета от 2005 и по концерти минаваше с една нова песен, без да се готви, без да вниква в концепцията и средата и т.н. Това се отразява човек и затова сега тя не може без Пайнер.

 

Другото което е, че тя винаги е извън матрицата и комерса, а за съжаление не е достатъчно креативна и интересна за да си го позволи. Можеше да прави по някой й друг комерс като "Ненаситна", който да й носи позитиви. Не виждам причина да се страни, винаги конвертируемия е по добре от този дето не се променя. Не може да скачаш защото някой е казал слабите страни на Глория.

 

Бтв, ако беше убеден, че тя е толкова добре нямаше да се занимаваш да спориш така. Глория е силна на самостоятелните концерти, зад граница и дори на събори и т.н. Това я прави успешен изпълнител, с много хитове и голям репертоар, което Е достатъчно. НО ГЛОРИЯ НЕ Е актуална, както й КАМЕЛИЯ, както й ИВАНА. За 90% от хората те са спрели да пеят от 10 години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм на 100% за написаното от теб, НО идва един много голям въпрос тук - каква стана публиката на този жанр и какви неща правеха Камелия и Ивана - и двете размятаха цици по тераси, списания, клипове, скандали, прости текстове с глупости вътре и може би така успяха да хванат някаква вълна и някаква маса от хора.

Ето от последните 3 нови песни на Глория - 2 бяха с кавъри из Сърбия и Косово. Защо нейните песни? Защо не на Ивана някоя песен или пък на Камелия "Престъпно е"? Качеството на песните й не отговаря на нивото на публиката - такова е търсенето за съжаление.

Все си мисля, че тук нищо не се оценява и че няма публика за нещата, които Глория иска да пее. Не може да се котира нейното звучене толкова добре в Сърбия и да бъде обвинявана за нещо тук. Има си някакви пропуски, хаотична е в много неща в последните години. Малко като че ли се е предала дори, грешка е, че не търси нови имена, композитори, нови режисьори за видеата си, грешка е, че сто пъти набутва дъщеря си в някакви проекти, а в същото време говорят тотално различни неща за бъдещето й, грешка е и че спря отдавна да експериментира, текстовете й куцат. Трябват й генерални промени, концепция, план ако щеш, а не да се носи по въздуха и да ни пуска поредната песен със Симона. Станала е леко "демоде" в доста отношения.

За тези последните неща си е виновна тя, да, но това е защото е допуснала да се обгради с хора като... да не изброявам. Ние тези неща не сме ги отричали и може би Глория е отнасяла най-много хейт от всички изпълнители, докато фенове на други изпълнители не съм виждал да го правят.

Относно стари хитове и такива неща... тъпо е да се отрича. Миналата година пък пробва да направи вървежна песен... открои се горе-долу като за нея, но дотам, а имаше всички данни. Е, чия е вината? Да кажем, че прави само скучни балади - не прави. Даже и самата тя си го каза миналата година при Стоянова: "Невинаги се получават бързите песни при мен". Значи тя си го е приела това и не й пречи, защо на някои им пречи, не знам...

Аз колкото пъти отида някъде, все пускат нещо нейно. Зависи кога и къде ходиш ли - не знам, а пък друг никога никъде не я е чувал. Но това не означава сега да правим генерални изводи колко е пускана, с какви песни и на какъв тип места. Това си е извадка, която не е представителна, а частен случай. Трябва да си винаги и навсякъде, което физически няма как да стане, за да си сигурен аджеба колко е ротиран някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе мама му стара, защо скачаш така. Глория има хитове, има много много хитове, може би най - много от цялата чалга. Тя е най - силната или със сигурност една от най - силните за самостоятелни концерти и задгранични изяви.Виж, че й пачо и Васил са ти го написали. Аз съм съгласен, че публиката е зле, но за мен причината е, че Глория 10 години не пееше старите си песни. Пропусна всичките турнета от 2005 и по концерти минаваше с една нова песен, без да се готви, без да вниква в концепцията и средата и т.н. Това се отразява човек и затова сега тя не може без Пайнер.

 

Другото което е, че тя винаги е извън матрицата и комерса, а за съжаление не е достатъчно креативна и интересна за да си го позволи. Можеше да прави по някой й друг комерс като "Ненаситна", който да й носи позитиви. Не виждам причина да се страни, винаги конвертируемия е по добре от този дето не се променя. Не може да скачаш защото някой е казал слабите страни на Глория.

 

Бтв, ако беше убеден, че тя е толкова добре нямаше да се занимаваш да спориш така. Глория е силна на самостоятелните концерти, зад граница и дори на събори и т.н. Това я прави успешен изпълнител, с много хитове и голям репертоар, което Е достатъчно. НО ГЛОРИЯ НЕ Е актуална, както й КАМЕЛИЯ, както й ИВАНА. За 90% от хората те са спрели да пеят от 10 години насам.

С този ти пост съм съгласен. :)

За отсъствието на турнетата си имаше причини - къде по нейна вина, къде по друга, къде заради лични причини. Което не го изтъквам като извинение и оправдание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с коментарите на pacho, защото и Глория не спираше с провокативните фотосесии, особено 2005 година, когато интересът към нея беше нищожен. Също така тоалета от така фрапиращия за нея концерт "Мура Мега" и коментарите след това. Всяка една е използвала провокацията в определен етап от кариерата си и Глория не е изключение в никакъв случай, но е факт, че не успя да наложи през годините поне една песен, която като се пусне да се знае от всички и да е ясен нейният изпълнител.

В последно време преоткривам много нейни песни, на които преди това не съм обръщал внимание. Определено са имали потенциала да останат във времето като мегахитове, но самата тя не си е изиграла картите добре, за да ги запази.

ПП: Радвам се, че са се договорили с Пайнер. Сега, до каква степен е част от музикалната компания... само те си знаят и масовия слушател това не трябва да го бърка. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

. НО ГЛОРИЯ НЕ Е актуална, както й КАМЕЛИЯ, както й ИВАНА. За 90% от хората те са спрели да пеят от 10 години насам.

 

Така е,за съжаление -особено за Гло и Ивана.Те са качествени изпълнители.

Само Деса и Азис още държат фронта.

НО Глория си има много фенове,един от които съм и аз ,така че,все тая...ние сме с нея :Vishenka_05:

Искам на следв. концерт в един блок- Десислава,Глория и Ивана1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да не подминаваме факта, че масовата публика на жанра не са младежта, а 30+. Аз съм останал с впечатлението, че Глория е най-харесвана и най-одобрявана от старото поколение, а и като цяло от този жанр. След нея идва Ивана и след това Камелия и т.н.

Дискотеките в БГ не са фактор от доста години насам. Я пуснат нещо ново на Глория, Ивана, Камелия по веднъж, я не. И не че за това, че не ги въртят не са фактор клубовете, а че пускат само новите,младите, изпълнители и то 4-5 от тях. Едно време не беше така. Открояваха се големите хитове в клубовете, но се пускаше всичко. Това, което се случва в момента по чалготеките е нечия политика. Извън клубовете виждаме какво е положението и че точно Г. И. К. събират най-много хора на самостоятелни изяви.

А за хитове, Глория е единствената на която хората знаят много от песните й. Голям работа,че младежите не изтрещявали в клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с коментарите на pacho, защото и Глория не спираше с провокативните фотосесии, особено 2005 година, когато интересът към нея беше нищожен. Също така тоалета от така фрапиращия за нея концерт "Мура Мега" и коментарите след това. Всяка една е използвала провокацията в определен етап от кариерата си и Глория не е изключение в никакъв случай, но е факт, че не успя да наложи през годините поне една песен, която като се пусне да се знае от всички и да е ясен нейният изпълнител.

В последно време преоткривам много нейни песни, на които преди това не съм обръщал внимание. Определено са имали потенциала да останат във времето като мегахитове, но самата тя не си е изиграла картите добре, за да ги запази.

ПП: Радвам се, че са се договорили с Пайнер. Сега, до каква степен е част от музикалната компания... само те си знаят и масовия слушател това не трябва да го бърка. :)

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Само чекиите на Ивана научи народа :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да не подминаваме факта, че масовата публика на жанра не са младежта, а 30+. Аз съм останал с впечатлението, че Глория е най-харесвана и най-одобрявана от старото поколение, а и като цяло от този жанр. След нея идва Ивана и след това Камелия и т.н.

Дискотеките в БГ не са фактор от доста години насам. Я пуснат нещо ново на Глория, Ивана, Камелия по веднъж, я не. И не че за това, че не ги въртят не са фактор клубовете, а че пускат само новите,младите, изпълнители и то 4-5 от тях. Едно време не беше така. Открояваха се големите хитове в клубовете, но се пускаше всичко. Това, което се случва в момента по чалготеките е нечия политика. Извън клубовете виждаме какво е положението и че точно Г. И. К. събират най-много хора на самостоятелни изяви.

А за хитове, Глория е единствената на която хората знаят много от песните й. Голям работа,че младежите не изтрещявали в клубовете.

 

Не си прав... Един концерт на Глория в НДК не може да я храни цяла година. Продажбите на албумите също не са с толкова високи тиражи, колкото едно време е било. Сега всичко е в нета, албуми купуват най-върлите почитатели, и то с колекционерска стойност, не за друго. Именно участията хранят изпълнителите. А това че някоя си ходила в Дубай, другата на дебелариум, третата си подбирала колко изяви да има в месеца и къде да се състоят те, са пълни митове и легенди. Всяка иска работа, но не за всяка има по всяко време работа... И това, че на Глория, Ивана и Камелия не пускали песни, изобщо на изпълнителите от тяхното поколение, също не си прав, защото Азис гърми по чалготеките постоянно, я с някой мазен кючек, я с някоя ретро класика, пък за "Хабиби" да не говорим. Тони Стораро също го пускат често с актуалната му продукция. Значи проблемът при ГИК е, че не могат или не искат да нацелят песните, които ще ги изстрелят сред топ имената. Емилия и Анелия също не са от най-младите, но техните песни продължават да вълнуват масовата аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам го и приключвам темата. След Денсинг старс Глория чувства умора, особено след турнето в Америка. Може би някои от вас не си спомнят, но в периода след Пясъчни кули тя направи адски много участия, къде обявени, къде не... През седмица почти беше в Студентски и в провинцията някъде, а 2014 след турнето в Америка имаше няколко интервюта, в които не просто намекна, а измрънка - нещо, което никога не си е позволявала преди, че не може повече да издържа на темпото. Това е бил и основният им скандал с Пайнера. Той иска да я вкара в матрицата и относно песни, и относно брой участия. Тя му е казала, че иска да се наспива и да си отпочива, за да е адекватна да твори. След 25 г. е напълно нормално човек да дръпне ръчната. Участията - тя си преценява на нея колко й стигат. За да тръгне да прави и концерт в НДК, не е от бедните, затова не я мислете с колко и как ще се издържа. :) Има добър хонорар и добър процент за себе си. Сега при новия договор няма и да е толкова притисната до стената за всичко да цака сама, така че... споко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова се коментира, че Глория уж не била актуална сред младите... Тя си има стабилна аудитория от хора над 20+ години, които знаят повечето от старите й песни дотолкова, че да й пълнят залите и да й купуват дори и новите албуми. И това се видя дори и в период, в който тя имаше почти 0% подкрепа от Пайнер, като изключим някое и друго пускане на клип или реклама по Планета. А представете си какво може да е сега, когато с Митьо вече са се разбрали и са направили рестарт. Според мен никога не е късно някой да се завърне и да е актуален отново, особено когато е толкова голяма фигура в историята на жанра. Попринцип винаги съм твърдял, че Камелия е най-разчупена и покрай това тя има най-голям шанс от ГИК да изпъкне отново ако се стегне, но напоследък нещо взех да се съмнявам в нея и си мисля, че на Глория може да й се получи дори по-добре, все пак ще има и Пайнер зад гърба си.

Историята на музиката по цял свят е виждала много бляскави завръщания в ТОП-а по актуалност, не отписвайте Глория в българската. Е, то си зависи и тя самата доколко ще е амбицирана де, аз лично се надявам да се е засилила да ни припомни коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е изпълнител, който може много, но обстоятелствата я демотивират. Забележете какво вяло се представя на концертите на Планета и често е на плейбек. А прави най добрите 3 часови концерти в зала в целия жанр. Проблема идва от неуважителната и нагла публика на общите сбирки... Глория също залитна към малко по комерс звучене, но не изневери на себе си толкова години. Истинска личност, за която успехите не са самоцел. ИСтински характер. Да, сега изглежда , че тя губи, но виждаме, че хората си искат и вече правят хитове по смислени и музикантски песни. Виждаме колко певици са излизали от пепелта. Защп Глория да не може. В определен момент публиката ще си я поиска, както е ставало с Деса, Азис и Софка. Когато имаш много талант и много силна индивидуалност, няма как да бъдеш забравен. Глория може да вълнува ако иска... Ама да пее текстове като на Емануела и Яница ще и сринат целия авторитет. Пука и на Глория за сегашната публика-измет. Феновете на жанра днес са много беблагодарни. Затова си заслужават плейбека.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...