Jump to content



Online: Яница - В пет ми звънни


Препоръчани коментари

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е лоша песента , но прилича на още пет Пашевви .Сега се сещам веднага за на Емануела едната песен , почти същата мелодия .

Иначе клипа е много як , браво на Яница за старанието , наистина си личи прогреса при нея в последните 2 години .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Много не ме кефи... :D

 

И "Върнах ти го" не ми се наби от първото слушане, но нещо парчетата на Пашев почнаха да звучат еднотипно.

От клипа ме кефи частта, където е около облаците, много е яка :g2:

 

Edit: Всъщност припевът вече ми се наби, ама... ох и аз не знам :D :D

Редактирано от lucellent
Link to comment
Сподели в други сайтове

След песента на Анелия, трудно може да излезе нещо, което да те грабне веднага, лично мое мнение.

Хубава песен, клипа е жесток, но все пак вече има 3 подобни песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скрийте се! :mf_surrender:

Песента ще гърми навсякъде.

Ти се скрий!

Песента е слаба и не можеш да го отречеш!

Не те зарибява като другите от първия път! :mf_surrender: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия проект на Яница от "Всичко чуждо пожелаваш" насам, който ми харесва от първо слушане/гледане.

Клипът е много добър, постарала се е да е оригинална. Мелодията си е доста стандартна за чалгата, но пък текста този път е добър. Ще бъде хит...

Ето с такива проекти хората може да започнат да я възприемат по-насериозно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се скрий!

Песента е слаба и не можеш да го отречеш!

Не те зарибява като другите от първия път! :mf_surrender: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

В 5:00 ми звънни, в 5:02 пристигам :Vishenka_05:

П.П прилича на другите песни, нормално, не може един композитор на прави абсолютно различни песни....

Но и най-изтъркатата песен да й дадат при Яница става мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, видеото е брутално. Страшно добре е заснето и има оригинални идеи. Дано не са заимствали.

 

Песента е типично Пашева, но ще стане поне сезонен хит. За 10 минути има 220 лайка - явен знак, че Яница вече се е наложила като име сред активната аудитория и проектите ѝ се чакат. Радвам се, че разнообрази стила и темата, за да не се изчерпва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, видеото е брутално. Страшно добре е заснето и има оригинални идеи. Дано не са заимствали.

 

Песента е типично Пашева, но ще стане поне сезонен хит. За 10 минути има 220 лайка - явен знак, че Яница вече се е наложила като име сред активната аудитория и проектите ѝ се чакат. Радвам се, че разнообрази стила и темата, за да не се изчерпва.

Надявам се това да е хита на бала ти! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не припадайте,не умирайте,не преувеличавайте! Не е нещо нечувано нито нещо невиждано. Песента си е приятна хубава музика,макар и да прилича на няколко други песни,добър текст и приятно видео. Т'ва е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е песента, напомня на други, темата на текста е позната, така че не съм сигурен колко ще стане хит. За пет и пет и две частта се запомня бързо, локациите във видеото са познати, но това с парашута е интересна идея, като цяло с клипа доста добре са се справили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много не ме кефи... :D

 

И "Върнах ти го" не ми се наби от първото слушане, но нещо парчетата на Пашев почнаха да звучат еднотипно.

От клипа ме кефи частта, където е около облаците, много е яка :g2:

 

Edit: Всъщност припевът вече ми се наби, ама... ох и аз не знам :D :D

Превръща се в новия Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...