Jump to content



Online: Галин - Готина кола


Препоръчани коментари

Адска глупост, най - слабата му песен в кариерата! Изключително дразнеща мелодия, бие и "Нека да е тайно" по какафонично звучене! Той направи нещо с Деса и му предаде каръка си за слаби проекти! Тя направи нещо по - силно, той падна на ниво "Започваме на чисто"! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Мен ми напомня и на "Валяка" на Лия!! Дори и месец хит не му давам, много е зле работата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами ще си стане хит.

Галин зацепи, че с песньовки от сорта на "С мене да вървиш" и "Парата" му се получава, и ще си кара така до кой знае кога. Всъщност, нямам против това ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален хит ! Браво на Галин, няма слабо при него и мачка Фики , както си иска . Това новия лидер в жанра заедно с Галена .

Клипа е много добър , а движенията които прави ми се струва че имитира тъпото Фики от Бум ! :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе това си е чиста подигравка с Фикито от "Бум", как не го схващате, хах... Песента е поредната зарибяваща на Галин, но да видим този път за колко седмици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там, където е с оранжевата тениска на моменти все едно Кокаин гледам. :helpsmilie:

На първо слушане и гледане не знам дали ми харесва честно казано, нямам особено мнение. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, много елементарно копие на стара песен от слабия му период... Трети лигав проект подред след парата и дуета с Десислава е прекалено, една "Роклята ти пада" също е лека песен, но без да звучи толкова детски. Ще е хит, защото се запомня и има лафове, но очаквам Фики да е с по-силната песен, както почти винаги става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е супер тъпа, но му гарантира истерия в клубовете.Елементарния текст пасва изцяло на желанията на половин България.

Клипа ми харесва - свеж, забавен.Дори този път не дразнят чупките и стойките.Частта, в която ебава Фики е трепач.

 

Години наред искахте разчупени мъже.Е, дойдоха ..опитват се, вие пак искате Борис Дали :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Нищо общо с проекти като "Момче без сърце" и "Все напред"..Смъкна нивото и на песни и на клипове..

 

Веднага се сетих за Ангел и една песен за "Софиянките, немате срам", тоест типична чалга, типичен чалга клип.

Просто тъпо опит да повтори Фики и БУм и като идея и като текст и като клип, движения. Но не мисля, че ще се получи.

 

Според мене ще стане хит, защото хората предпочитат точно такъв тип елементарни текстове като "Бум чакала" :mf_surrender: Галин много бързо се изчерпва....голяма кифла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прилича на онази песен на Петра "кожена пола, тъмни очила, зная как да бъда огнена жена" ?

 

Иначе не е лоша ще върви лятотп!

 

Песента е на Джесика, не на Петра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг .... не е имал толкова тъпа песен скоро.

В куплетите гласът му е мега траверс,а припева е с толкова тъп текст.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Години наред искахте разчупени мъже.Е, дойдоха ..опитват се, вие пак искате Борис Дали :mf_surrender:

 

Правим ли разлика между "разчупен" и "счупен"?!

Разчупен беше Коста Марков на времето, дори Карлос ми стои по-мъжествен и на място от Галин. И Карлита сигурно обича да полапва фалоси, ама не го демонстрира толкова явно по ТВ-то, хахаа...

 

Песента ми е някаква забавна, лигава такава и най-вероятно ще стане хит. Тъпо е, че се заформя такава тенденция с циганските лафчета в припевите на песните, но... туй то.

 

Галин ми е като някакво протеже на Глория, не знам дали имитира Фики или дали мангалът му е насадил комплекси, но... приликата между Галин и Планетчо в поведението е 1:1, хаха. Да живее ПримКата и нейните утаечни подобия.

 

Иначе ако си прави майтап с Фики, първо че не му прави чест, защото постоянно обяснява, че нямал проблеми с Фики, пък го имитира, второто което е, не мисля че е чак такова име, че да си позволява да се присмива на когото и да било. Абе, педераска работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми харесва от първите слушания.

 

Ясен е превесът му над Фикрет по отношение на поведение, клипове, артистичност, действа с една небрежност пред камера. Евала, това е важно за всеки един артист.

 

Но песничката ми идва смотана... Очаквах нещо ново като експеримент ... Като си спомня какво беше с Роклята ти пада за предните балове .... Това сега е слабо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правим ли разлика между "разчупен" и "счупен"?!

Разчупен беше Коста Марков на времето, дори Карлос ми стои по-мъжествен и на място от Галин. И Карлита сигурно обича да полапва фалоси, ама не го демонстрира толкова явно по ТВ-то, хахаа...

 

Счупен, мупен завира ги в малкия си джоб.Сравни му поведението от първите видеа досега и ще видиш израстване.Сравни първите видеа на Константин, Илиян и Борис Дали и ще видиш, а да ..нищо ново.Момчето се старае, развива се.Дали му завират отзад, дали той завира е все тая.Резултатите са на лице.

 

п.п.Това за Карлос ме уби.. :1000 (29): Страшен еталон!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Готина кола” е по музика на самия Галин, а текстът е създаден от Станислава Василева и Анастасия Мавродиева. Аранжиментът на парчето е поверен на Боби Павлов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Готина кола” е по музика на самия Галин, а текстът е създаден от Станислава Василева и Анастасия Мавродиева. Аранжиментът на парчето е поверен на Боби Павлов.

Чак 2 текстописки са го мъдрили тоя текст :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масови разочарования заради тая песен.. мен лично почва да ми омръзва, а са минали само 24 часа. Ужас, Галин затъва!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...