Jump to content



Online: Криско - Дали това любов е


Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Грабна ме абсолютно веднага!!!

 

Огромна бомба е това!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина песничката много зарибява още от първо слушане, браво на Криско. Но на всички ни е ясно, че това си е чиста чалга :D Иначе отново адмирации към проекта. И песента, и клипа са трепач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами...така се прави...с брадвата..:)

Хитът на лято 2016 излезе! :)

 

Не бързай с изводите, хита на лятото ще е при Гери-Никол :3fdb8960598fa63e:

 

А сега по темата - наистина Голяма Бомба е песента! Клипа няма смисъл от коментар също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина..Време беше Криско да направи нещо готино. Само той от тяхната гилдия прави хитове!

 

Но, ДА! Песента си е чиста чалга! И ако беше изпята от Галена е чалга, от него е рап.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готин и свеж проект, харесва ми.

 

Добре, че е той, че БГ попа да се пишат и те с хит. Иначе песента си е чалгийка, но нали е на Кирско-дриско, що да не я въртим по всички радиа и телевизии. Не мога да разбера как може да мразиш/ да не слушаш чалга и това да ти харесва? А да не говорим за последната на Атанас Колев, щото там е по хард дори и от някои чалги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че тази песен излезе онзи ден, а тя вече гони 3 милиона гледания за отрицателно време... :helpsmilie: Ето това вече е мега хит.

Много ме кефи песничката, а видеото е супер- един от най-добрите БГ клипове, снимани в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова бързо ми омръзна, даже не знам защо се съгласявате с тези 3 000 000, а с чалгарските не. :dontknow:

Аз с доста чалгарски съм съгласен, но малко са тези хитове, които постигат успехи от ранга на този. Говорим за нещо, доближаващо "Хабиби". Песента е страшно масова, гърми отвсякъде, като двете на Гери-Никол и някои от предишните на Криско. Но не съм сигурен дали и самият той досега е имал чак такава гледаемост. Пък може и да се е подпомогнал с някое и друго милионче, кой знае... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз с доста чалгарски съм съгласен, но малко са тези хитове, които постигат успехи от ранга на този. Говорим за нещо, доближаващо "Хабиби". Песента е страшно масова, гърми отвсякъде, като двете на Гери-Никол и някои от предишните на Криско. Но не съм сигурен дали и самият той досега е имал чак такава гледаемост. Пък може и да се е подпомогнал с някое и друго милионче, кой знае... :D

 

Песента се пуска поне по 3 пъти на вечер, и не му е нужно да си купува милиончета, това не е Деси Слава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

300 000+ на ден! Най–после хит, който застрашава помията Хабиби!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
300 000+ на ден! Най–после хит, който застрашава помията Хабиби!

Голям хит, няма що. Това, че има много гледания не означава, че е свестна песен. А и за разлика от Криско, Азис поне може да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...