Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Вижте я злобната леля провокаторка.Тъкмо всички се спряха и тя милата пак новата песен на нов глас.Ходи освободи напрежението навън лелче,толкова ли няма някой ,който да се прежали....

 

Ало модераторите спат ли-за провокации се даваше бан преди,ама тая мигрантка я търпите.Що??

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Постовете са ти доста глупави и с обидите, които пишеш показваш колко ниско можеш да паднеш.Общо взето феновете на Камелия сте доста злобни.Да, и Десислава има еротични снимки, но не разчита на тях, те остават в миналото.И Десислава и Камелия не са първа младост, ако сега се прекрачват такива граници, както едно време, ще е смешно и жалко.И понеже Десислава е можеща певица, залага на гласа си, а Камелия и след петдесет ли ще се съблича?Много е повърхностно да се коментира тялото на някой човек, но като се сетя в какъв форум пиша, ти е простено.

Айде няма нужда да се изказваш, като последна инстанция, кой бил злобен. С поста ти не показваш по-различно ниво, от това срещу, което уж роптаеш. Да Десислава има глас, но да кажеш че не залагала на голотоя е доста малоумно. Предвид, че на последните концерти на Пайнер, първо на единия излезе по боди врязано в оная и работа, а на следващия концерт- с цепка до оная и работа и без гащи.

Сега за клипове и фотосесии няма да говоря,че и там има какво да се покаже. Да беше излязла един, два пъти гола- да кажем ,че е инцидент - ок. Но при положение,че от началото на кариерата си има клипове, където е чисто гола- айде няма нужда. Още в До тук си беше показала циците.

А Камелия каквато и да е, е факт че 20 години няма как да се задържи само с тяло. Сигурно пълните участия и мощните бисове по стадиони и концерти пак са били заради тялото . Ех злоба,злоба ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя изобщо що я държите отворена?

Защото не можем да ви забраним да пишете против Деса/Камелия и да спорите коя е по, а другите потребители не искат 24/7 да четат за тия двете скумрии в Поп фолк скандали.

Тука можете да си спамите на воля (няма да ви наказваме за това), но просто не се обиждайте един друг.

 

Пс: За 'злобен' аз лично % и наказания не давам.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явка, не им се връзвай и дори не и отговаряй. Тази тема я ползват -5 човека като отдушник за успехите на ДесиСлава. Нека хейтят. Така знаем и имаме ясна преценка кой пак е топа ъф топа :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: Колкото повече е хейта, значи толкова по добре се е справило нашето Слонче Деси :kissing2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой хейти някого тук, след като в Рамания е като на погребение, след като се разбра, че награди няма да има? То и на десовите им увиснаха носовете.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те пък един успехи на Фатмето ... мани мани, затова все нейните се сещат да и вдигнат малко акции - или поне да се пробват - по старта формула с злобеене по Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой хейти някого тук, след като в Рамания е като на погребение, след като се разбра, че награди няма да има? То и на десовите им увиснаха носовете.....

Деси Слава с награди за ”Песен” и ”Балада” :whistling: :whistling: :whistling:

2017-та започва с много положителни емоции и успехи за Деси Слава. Тя е щастлива от двойното признание на читателите на сайта www.signal.bg, които й отредиха цели 2 награди.

 

 

 

 

Desito си взе вече наградите. Ще минем и без тези на Планета, както сме го правили 13 години. Довволни се от тези двете. Изяжте се

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Камелотите пускат фитила и после се крият...ей, нямат спирачки значи особено онази леличка, която е голяма фенка на Деска. :3fdb8960598fa63e:

 

Че няма да поддържаме на изкуствено дишане тази смотана тема, върната заради тролове като вас! Аз бих ви наказал всичките и бих я затворил веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че няма да поддържаме на изкуствено дишане тази смотана тема, върната заради тролове като вас! Аз бих ви наказал всичките и бих я затворил веднага.

 

Умираш от мъка, издъхваш вече.. виж, Цветане животът е такъв едната на върха,а другата в мишата дупка, какво да се прави - съдба! :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като гледам, едната си гледа живота, мъжа, работата, мисли за сватба, деца ...

 

Другата мисли за килца, как да ги скрие по снимки, как да ще става млада баба, откъде да измъкне кинти да води осиновеното си дете на поредната екзотична екскурзия за да не и бъде бит шута, колко измислени награди е взела сега, и колко е тряяло да земе през годините ...

 

Абе изобщо, дупка не, ама Фатмето си е направо жива да я оплачеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като гледам, едната си гледа живота, мъжа, работата, мисли за сватба, деца ...

 

Другата мисли за килца, как да ги скрие по снимки, как да ще става млада баба, откъде да измъкне кинти да води осиновеното си дете на поредната екзотична екскурзия за да не и бъде бит шута, колко измислени награди е взела сега, и колко е тряяло да земе през годините ...

 

Абе изобщо, дупка не, ама Фатмето си е направо жива да я оплачеш.

 

Пожелавам и го на Кама да има дете от цялото си сърце..и ще види, че не всичко на този свят е пари!

А за Деса не бери грижа.. има си дете, има си кариерата, пее си жената, какво повече и трябва.. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе грижа ме е, бе как - дондурка две, че и баба щяла да става май, то си тряят пари за тез работи. Особено ако едното държи да бъде глезено с ексозтични екскурзии по Малдиви и други острови ... Виж за Кама не ме е грижа, ша си роди ли, осинови ли, като реши ша го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе грижа ме е, бе как - дондурка две, че и баба щяла да става май, то си тряят пари за тез работи. Особено ако едното държи да бъде глезено с ексозтични екскурзии по Малдиви и други острови ... Виж за Кама не ме е грижа, ша си роди ли, осинови ли, като реши ша го направи.

 

Да те питам лелче, ти собствен живот нямаш ли, че Деса ти е 24 часа в устата, знам, че си и фенка няма нужда така да пръскаш отрова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали някои хора тук просто се опитват да разпалват скандали с твърденията си или действително си вярват на възгледите за това коя къде е днес. Клоня към първото, но съм подготвен и за изненади...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали някои хора тук просто се опитват да разпалват скандали с твърденията си или действително си вярват на възгледите за това коя къде е днес. Клоня към първото, но съм подготвен и за изненади...

 

От Камелотите всичко може да се очаква..непоправими са, вместо да си мълчат в дупката, те ми съскат и пръскат отрова тука..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали някога ще се сложи край на този спор ... толкова е безсмислен за мен. Всяка си има пулбиката, успехите, спадовете, провалите, голите снимки, хубавите песни, качествените клипове и т.н. До някое време беше градивно. Имаше потребители, които написаха положителните и отрицателните страни и на двете. Какво продължавате да ги дъвчете една срещу друга?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия също е страхотна песента. Престани да подстрекаваш към скандали, бахти досадното същество.

 

П.п разбра ли се на кой форумец му викали Ненка кравата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...