Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Няма смисъл въобще да се спори с хора, които не отчитат тези и други фактори, а си описват някакви техни си истини.

Деси Слава ТОП в класации, ТОП по гледания, ТОП по участия, ТОП и в други отношения... След над 20 години на сцена- единствената такава евър. Какво повече искат някои, и те самите не могат да си обяснят, но нали трябва да хейтят лидерката... :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

И тя не помни текста:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Деса е в топ 3 във всички възможни класации.Така ,че млъквайте.Ония гаргамел ако беше и в топ 5 щеше да дигнете врява за небивалия и успех.Но уви.Тя е забравена .Всички го видяха в годишните класации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е в топ 3 във всички възможни класации.Така ,че млъквайте.Ония гаргамел ако беше и в топ 5 щеше да дигнете врява за небивалия и успех.Но уви.Тя е забравена .Всички го видяха в годишните класации.

Кой си ти, че да казваш да млъквам?!

Деса е сладка и не заслужава моя хейт, който излях върху нея заради теб! Ама как ти бърка Кама право в дебелото черво, още не можеш да преживееш, че 1500 000 са избрали БТВ в неделя, отколкото 1 000 000 Нова в Понеделник. Ала и на Деса не й лесно - да отидеш в предаване, уж да възвръщаш позиции пред обществото, а продуцентът да те сложи до някакви знайни и незнайни новоизлюпени "звезди". Преслава и Азис като участваха поне имаше и други големи звезди и доста добри имитатори. Тази година положението е неспасяемо, щом опряха до Фики и Преслава пак да им вдигат рейтинга! Така че Деса дори и да спечелиформата няма да е много за хвалба, защото другите, освен Люси, разбира се, са непознати, смешни и се справят гротескно.

Пък и да не забравяме, че Магърдич предпочете Азис и Преслава пред Деса и съответно те бяха първи поканени и отлично заплатени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много над тебе.То се вижда от километри.Пиши си хейта за Деса.Не ми пречиш.Аре чиба

П.п

Като ти гледам поста пред моя наистина си с биполярно разстройство.Деса била сладка.До утре ли хаха.

НЕ заслужаваш вниманието , което ти отделих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори когато казваш хубави думи за Десислава се приемат за хейт. :)

Интересно ми е само едно, сега, ако имаше годишни награди и понеже щяха да са юбилейни, коя щеше да е "Певица на 2002-ра"-Деса или Кама?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kоя от двете предпочитате?

Деси Слава [ 92 ]

Kамелия [ 72 ]

 

 

Това коментирайте, а не каквото ви се иска :whistling:

 

 

Винаги ще бъде по обичаната и оборотната. И Кама свикна. Само Фокси не :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kоя от двете предпочитате?

Деси Слава [ 92 ]

Kамелия [ 72 ]

Това коментирайте, а не каквото ви се иска :whistling:

Винаги ще бъде по обичаната и оборотната. И Кама свикна. Само Фокси не :girl_witch:

 

Е нали затова ви върнаха темата? За да стои някаква анкета, която е в полза на Деса тук, а не двете, в които Кама я помля. Целунете модераторите...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали затова ви върнаха темата? За да стои някаква анкета, която е в полза на Деса тук, а не двете, в които Кама я помля. Целунете модераторите...

В предната анкета пак Деса водеше Кама

Пазя скриййншот на анкетата. Не надувай измислени балони

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В предната анкета пак Деса водеше Кама

Пазя скриййншот на анкетата. Не надувай измислени балони

 

Не надувам нищо. Две анкети за Деса, две за Кама...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ги въпросните анкети от 2015. Толкова ти се е искало, че си създал грешни и удобни спомени. Но Славчо от Шумен ти знае видинските номера и е запазил енудобна за теб информация. В тази анкета Кама е най близо до Деса като резултат, така че се кефи, че тази държим отворена, а не предните 3:

 

BJFyP3.jpg

 

 

Сега да те видим какво ще измислиш. Признавам си. винаги съм се възхищавал на упоритостта ти, но сам ми даваш в ръцете оръжие да те покажа на децата къв лъжец си... Почини си тази вечер. утре пробвай пак...

 

Абе да не би заради тази анкета да се буташ за мод... Ахахаха. Искаш да я итриеш ли. Ще направим 3та част пак да ви мачкаме :whistling:

 

 

 

Фактите сочат Десислава е по-предпочитана от Камелия.Точка.

И нормално. Деса си скъса задника от работа 2 години, за да влезе в топ 3.

 

Кога Кама след 2002 е била в топ 3 питам аз? Никога. А вече дори последните две години не влиза сред 10те в анкетата за Най харсвана попфолк певица на Сигнал , където гласуват всички, които се интервсуват от попфолк.

Окъде подобни претенции... Деса се бори с Галош, Емица и Пресли. В такива анкети трябва д участва името и. Все едно да сравняваме Галена и Даниела, защото били почнали по едно и също време.

 

Кама е легенда и интересен артист, но различавайте мечтите от реалността моля. Нито ще я обиждам, нио нищо. Тя не е виновна, че Фокса дразни наред. Дори май за това го отби и му сряза квитанциите. Колкото и добри проекти да прави, не нашумяват масово... Не виждате ли края и

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм 1000 процента сигурен, че ако изляза на улицата и питам случайни хора Камелия или Десислава сигурно 90% процента ще изберат Десито. Как пък нито веднъж не чух някой музикант , да похвали тази вашата Камелия напротив обратното. И още нещо най-гледаната чалга песен във Вибокс е на Десислава - "някой ден". Преди имаше една класация топ 100 на всички времена и тя беше във класацията следвана от Преслава . беше на 5то място а Преслава със "Нищо друго" беше не 78 място това е така доста време. Ако сортираме във вибокс по имена и популярност Десислава бие всички 1 724 079 Преслава 1 084 496 а горката Камелия "най-великата" 301 024 . Във Уoutube най-гледана песен на Камелия 1,4 млн. Десислава 7 милиона. Оставям хората да решат кой е повече слушан и гледан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм 1000 процента сигурен, че ако изляза на улицата и питам случайни хора Камелия или Десислава сигурно 90% процента ще изберат Десито. Как пък нито веднъж не чух някой музикант , да похвали тази вашата Камелия напротив обратното. И още нещо най-гледаната чалга песен във Вибокс е на Десислава - "някой ден". Преди имаше една класация топ 100 на всички времена и тя беше във класацията следвана от Преслава . беше на 5то място а Преслава със "Нищо друго" беше не 78 място това е така доста време. Ако сортираме във вибокс по имена и популярност Десислава бие всички 1 724 079 Преслава 1 084 496 а горката Камелия "най-великата" 301 024 . Във Уoutube най-гледана песен на Камелия 1,4 млн. Десислава 7 милиона. Оставям хората да решат кой е повече слушан и гледан.

Това са платформи от доста скоро. Никой не спори, че Деса е по - талантлива, но ти гарантирам, че ако отидем на което и да е парти и изберем "Луда по тебе", цялото творчество на Деси Слава да сложиш, няма да я бие по реакция на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реакция заради самата песен.... А не заради Камелия

Няма значение, бях на ретро парти преди месец. Камелия и Преслава звучаха с по 4 песни, Ивана и Деса с 3. На Камелия имаше огромно избухване. Глория с 2 и Слави Трифонов с 10+ (ужас). Сега никой не може да се мери със Слави, но Кама и Преса го доближаваха по прием, останалите си бяха средно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре Камелия е номер 1 ! Айде и да се свършва :D

Никой никъде не казва това, но сравняваш Селин Дион и Мадона. Деси Слава има много голям рейндж на аудиторията, изтъкни това. В смисъл не е нужно да се сопвате или обиждате като някои други фенове на Деса. Просто работете с аргументи, където тя наистина е сила. Това са международните проекти, таланта й, народната музика и актуалното й положение в момента. Но като реакция на хората и участия, Камелия я бие. Просто за всичките й години кариера, Кама е целяла само това. Да бъде комерсиален клубен терминатор. Деса има концерт пред 1200 човека в Пловдив :) Това отново й е плюс. И пак казвам, научете се да водите дискусия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква реакция на хора ??? Дискотека пълна с пияни на който пускат песен която им надява спомени. За мен реакция ще е когато Камелия разплаче някой! Мен никога не може да ме разплаче! Това е истинска реакция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000 пъти предпочитам една никому неизвестна Димана пред Камелия за мен на първо място са вокалните възможности

 

И 10 поста да напишеш подред, анкетата горе не мърда. Значи си гласувало преди месец, дори година и пак си валат. Дерзай, Кама мачка Деса от 20 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина за последен във тези безмислен и ясен спор... Фокси искам да ти кажа, че и гледанията на Камелия не мърдат ама въобще......

 

Аз пък ще те уведомя, ама съвсем приятелски, че това има 0% влияние, върху блестящата кариера на Камелия и бизнесът и нарасна с 40-50%, след напускането, на Пайнер. Само това е достатъчно, "десовите" да потърсите револвер и да си решите от раз натрупаните предръсъдъци и житейски заблуди. В този свят, все още натуралното е по-важно от виртуалното. С виртуален секс, с младежта в последните 10 години, Пайнер стигнаха до кривата круша и това е неоспорим факт....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече почнаха и с фалшивите профили. Толкова не аргументирани,че няма и на къде.

Камелия е викана на бис и скандирана, така както много малко са били. Покажете прием на Десислава, като на Камелия тея от 20 години Пайнер ин годишния им от същата година, където залата и изпя Залеза и зората. Не,че няма и други, но нека се ограничим с тея два лайфа, аз лично не се сещам за мощно и скандирано изпълнение на Десислава на концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...