Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Няма бе, нема живот за вас. Криви ще ви направя с тия два формата, докато не затворят темата.... :happyppl:

 

Кама отиде, показа се и уби Деса на място и повтори с контролен в главата. Нема вече мърдане, смачкана е Деса и те това е..... :happyppl:

Хубу де ама 66 място за вселенския хит, които предричаше?

Дънотооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Неме да стане и със спам. 1 500 000 : 1 000 000...... толкоз с легендите за Деса. Всичко фалира пред очите на чалгарите.... дерзайте тролове?! :happyppl:

 

:hahaha: Фокс, я ми отговори честно, ако Кама утре вземе участие в Капките ще пееш ли друга песен? :whistling: "Плюшено мече", какво се оказа един балон, който си мина и замина, тип хабиби 2..претоплена манджа.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са вече ясни. 1 500 000 : 1 000 000! Хората се върнуват от Камелия, а не от Деса. Финито, блъфовете свършиха....

 

https://www.vbox7.com/play:fa7a736b

Надявам се да изпълни в Гласът тази песен :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на 106-то да е, Кама пак е легенда и песента кърти в клубовете. А вие си бройте още.... с броене до 1 500 0000 : 1 000 000, за Кама 66-тата.... :happyppl:

Дали? :3fdb8960598fa63e:

Деса 1 ва с И на всички като теб,а Кама 66 та хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да резултат за хитове на певици

1 Десислава

...

66 Камелия

Мечтаем ли за хит вече 15 г :3fdb8960598fa63e:

 

Ккаво да ти давам бре? Какво повече искаш след 500 000 балгари повече, които предпочитат Кама пред Фатмето? :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси и ти твърдиш, че щом е на 66 място е мега гига ултра хит..моля ти се..я виж Деса на първо място къде ли не, а Кама я няма....

 

А знаеш ли кое е най - тъжното, че Кама не я виждам за ФОЛК ИДОЛ в СИГНАЛ.БГ??? Нали е велика, къде е, няма я в топ 10 нещо :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси и ти твърдиш, че щом е на 66 място е мега гига ултра хит..моля ти се..я виж Деса на първо място къде ли не, а Кама я няма....

 

А знаеш ли кое е най - тъжното, че Кама не я виждам за ФОЛК ИДОЛ в СИГНАЛ.БГ??? Нали е велика, къде е, няма я в топ 10 нещо :1000 (19):

 

Фолкидолът на Митака спокойно може да си стои в килера. Истинският докара 500 000 българи пред екрана на БТВ вповече, от жалкият опит на Деса по Нова ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че великата Кама я няма дори и в Най - харесваната фолк певица? Къде е, къде еееее :1000 (19):

 

Забелязахме, че я гледаха 1 500 000 души въпреки тъпичкият опит на Мелето, да се прави на умник. :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахме, че я гледаха 1 500 000 души въпреки тъпичкият опит на Мелето, да се прави на умник. :happyppl:

 

 

По колко ти плаща Кама бре да тролиш тук? Много добре знаем истината, светът е малък. Ходиш, като кученце след нея и я следиш... :3fdb8960598fa63e: едно 50 лева ли ти дава да тролиш тук :3fdb8960598fa63e: Кама ако е харесвана и каква ли не, щеше да участва в сигнал.бг,а нея я няма..никой не я бръсне за жива, това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казал съм го много пъти, ще повторя пак, че вече се предадохте.

 

BMW, червено вино и Камелия могат, да разчитат, на безплатното ми адвокатстване, на 100%.... 24/7. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казал съм го много пъти, ще повторя пак, че вече се предадохте.

 

BMW, червено вино и Камелия могат, да разчитат, на безплатното ми адвокатстване, на 100%.... 24/7. :1000 (19):

 

Тъжното е, че по - младата аудитория я мислят за ретро певица, а не за актуална.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжното е, че по - младата аудитория я мислят за ретро певица, а не за актуална.

 

Напротив, по-младата аудитория се пръска но шевовете, когато Кама е на сцената пред нея. Знаят и всички песни и се дерат като за последно.

 

Казах ви, блъфовете свършиха. Оттук натам бой по кратуните всеки ден. Сами си го пожелахте от 2014-та насам...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, по-младата аудитория се пръска но шевовете, когато Кама е на сцената пред нея. Знаят и всички песни и се дерат като за последно.

 

Казах ви, блъфовете свършиха. Оттук натам бой по кратуните всеки ден. Сами си го пожелахте от 2014-та насам...

 

Не виждаш ли, че трудно е да приемеш ти истината и да погледнеш реално на нещата.. я ми кажи веднъж, някой казал ли е за Кама: "Евала, че пее", или нещо друго...аз само за нея съм чувал, че правила шоу, но не става само с шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...